Call of duty Cold War PC

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
če je že 45 preveč (redna cena je okoli 60 eur), potem čiči pa čaki na skonto. steam. gog. epic. itd. tudi torrent :)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
COD-i imajo slabe popuste..... celo 10 let stari imajo še zmeraj 10-15e cene.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
tudi za kupit je ni nikjer pod 60 eur (za pc)
Itak, brez veze, ker ne dela. zdaj se mi že par dni sesuva, po cca 30s zaganjanja se igra enostavno ugasne in te vrže nazaj v windows okolje, kot da ni blo nič. Niti kake napake javi, nit kaj blokira, enostavno ugasne. Pa sem že vse živo počel, od repair, de in inštalacije celote, celo windowse sem na 11 dal... v glavnem tema.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Itak, brez veze, ker ne dela. zdaj se mi že par dni sesuva, po cca 30s zaganjanja se igra enostavno ugasne in te vrže nazaj v windows okolje, kot da ni blo nič. Niti kake napake javi, nit kaj blokira, enostavno ugasne. Pa sem že vse živo počel, od repair, de in inštalacije celote, celo windowse sem na 11 dal... v glavnem tema.

To je tudi eden izmed razlogov, da sem že pred leti nehal igrati igre na PCju. Vedno moraš biti "v koraku s časom" glede strojne opreme, da bo naslednja igra delovala brez problemov. Sem takrat kupil še xbox 360, ko se je še dalo zadevo "urediti" in je partis trgovina delovala. Sedaj imam XboxOne in kupujem original igre in vse deluje brez izgube živcev. Ravno včeraj sem prodal to igro za 30 eur, pa čeprav je stara že več kot leto dni in je zunaj že nova verzija.