BMW je boljši od Lexusa.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a to k gre po ravnini 200+ se počas pripravlja na vzlet al kako. na brniku najprej dvignejo nos, da pa diagonalna kolesa.


in še enkrat. ni moj kolega, model vozi nekaj starega s turbino in 300KM. verjamem mu, d aje sedmica dvigovala zadek po naših gorenskih hribovskih lokalnih cestah kot nič. ker niti ima športno podvozje, niti je zasnovana športno.

že vidim, d ame boste v naslednjem trenutku prepričevali, da se X5 vozi po ac hitrje, lepše požira neravnine kot ferari.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
vsedi se v BMWja in v Lex-a, bos potem videl kater je kurnik.Ceprav mi je zunanjem izgledu recimo BMWjeva sestica grda v bozjo mater, je Lex totalna jajca proti njemu.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Lexa-SUV videvam na parkirišču EF in moram rečt, da zgleda ko en cheap korejc. Sploh spredaj je obup in ne dam 60k EUR+ za ta avto.
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
da se X5 vozi po ac hitrje, lepše požira neravnine kot ferari.

Ne.. X5 veliko slabse pozira neravnine
hysterical-1.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a to k gre po ravnini 200+ se počas pripravlja na vzlet al kako. na brniku najprej dvignejo nos, da pa diagonalna kolesa.


in še enkrat. ni moj kolega, model vozi nekaj starega s turbino in 300KM. verjamem mu, d aje sedmica dvigovala zadek po naših gorenskih hribovskih lokalnih cestah kot nič. ker niti ima športno podvozje, niti je zasnovana športno.

že vidim, d ame boste v naslednjem trenutku prepričevali, da se X5 vozi po ac hitrje, lepše požira neravnine kot ferari.

Ce bi imel malo znanja bi vedo da vsi avtomobili na tem delu Nurburgringa zgubijo stik s podlago tudi dirkalni avtomobili ko so dirke. Ponavadi pa avtomobili kjer testirajo novi modele zamaskirane jih ne tišijo v take ekstreme razen če gre za AMG, RS itd. BMW pa kot vidiš vse modele tudi take ki niso namenjeni ekstremni voznji tiši do konca na teh testiranjih in razvoju.

In povej kaj vozi ker 300 km nekaj s turbo je lahko 2000 EUR vreden avto in takemu ne bodo dali BMW 7 ali BMW 6 na lepe oke. Sicer pa v zadnjem letu dni kolko je meni znano Avto AKtiv ni imel testne 7ke in nima testne 6ke, zato drugič ko se laže se naj laže s pametjo.

Da nisi ti kaki vnuk od "staregadeca" , ker njemu kot smo ze ugotovili več ni pomoči , tebi pa kot kaze tudi ne. Rad bi vidu tistega ki je dal nekomu ki vozi avto za par 1000 EUR testno 7ko da skače z njo po gorenjskih hribih.
aplauz.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Vsi vi, ki ste nasedli prvoaprilski finti in ki še kar hvalite BMWja....danes je nov dan, laži niso več dovoljene in sprijaznit se boste morali s kruto resnico.
BMW je navaden kurnik ali na pol izdelan motokultivator napram vozilu Lexusu.
Tako pač je....žal. Saj jih ni nobeden od nas delal, samo sprijaznit se je treba....

Veš kaj pravi pregovor ... skrbi te naj ko te noben ne šimfa. To sicer velja za osebo in pomeni da ko čez tebe govorijo samo pomeni da ti dobro gre. Enako velja za avte. Smilijo se mi tisti ki vozijo sami neko sranje, šimfajo pa BMWje, ker so jim vedno bli in vedno bojo nedosegljivi. Samo razlika je v pameti, nekateri, mladi, ki še imajo kariero pred sabo zato zavihajo rokave in trdo in inovativno delajo da si lahko čez 5 ali 10 ali 20 let privoščijo novega B MW višje kategorije. JE pa res da je pa pizdarija če si ze dal svojo delavno kariero skozi in si ze v poznih letih, pa še vedno nesposoben kupit nekaj kar mnogo 25 ali 30 letnikov z malo pameti je sposobno. Primer, tvoji komentarji so po tvojem butasti logiki zdijo tebi pametni in misliš da si pametna oseba, po drugi strani je Swithead tukaj po mnenju mnogih budalo in ne vem kaj vse. Ampak kolko jaz vidim temu ni tako, Swifthead je očitno pameten človek glede na to kaj vse vozi pri svojih letih, ti, pa pri 3× več kot on al kolko si star, še vedno ne moreš pokazat nic kaj boljšega oziroma več vrednega kot stane Swiftheadova dodatna oprema u Mercedes.
zmaga.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.598
113
materi, stari vrže kost, pa zagrizeš na polno. kaj ne vidiš da samo malo hantle išče, ker je končno pogruntal da so vinjete super stvar?
evil.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
materi, stari vrže kost, pa zagrizeš na polno. kaj ne vidiš da samo malo hantle išče, ker je končno pogruntal da so vinjete super stvar?
evil.gif

zmaga.gif


Sej razumem da mora nekje ventil spustit in to ga lahko samo preko pisanja na internetu. Če bi namreč tak v zivo tolko govoril bi se mu lahko proteza zataknila
evil.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Veš kaj pravi pregovor ... skrbi te naj ko te noben ne šimfa. To sicer velja za osebo in pomeni da ko čez tebe govorijo samo pomeni da ti dobro gre. Enako velja za avte. Smilijo se mi tisti ki vozijo sami neko sranje, šimfajo pa BMWje, ker so jim vedno bli in vedno bojo nedosegljivi. Samo razlika je v pameti, nekateri, mladi, ki še imajo kariero pred sabo zato zavihajo rokave in trdo in inovativno delajo da si lahko čez 5 ali 10 ali 20 let privoščijo novega B MW višje kategorije. JE pa res da je pa pizdarija če si ze dal svojo delavno kariero skozi in si ze v poznih letih, pa še vedno nesposoben kupit nekaj kar mnogo 25 ali 30 letnikov z malo pameti je sposobno. Primer, tvoji komentarji so po tvojem butasti logiki zdijo tebi pametni in misliš da si pametna oseba, po drugi strani je Swithead tukaj po mnenju mnogih budalo in ne vem kaj vse. Ampak kolko jaz vidim temu ni tako, Swifthead je očitno pameten človek glede na to kaj vse vozi pri svojih letih, ti, pa pri 3× več kot on al kolko si star, še vedno ne moreš pokazat nic kaj boljšega oziroma več vrednega kot stane Swiftheadova dodatna oprema u Mercedes.
Ej poba, prvega aprila je konec!
Danes lahko že kaj resničnega poveš!
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Veš kaj pravi pregovor ... skrbi te naj ko te noben ne šimfa. To sicer velja za osebo in pomeni da ko čez tebe govorijo samo pomeni da ti dobro gre. Enako velja za avte. Smilijo se mi tisti ki vozijo sami neko sranje, šimfajo pa BMWje, ker so jim vedno bli in vedno bojo nedosegljivi. Samo razlika je v pameti, nekateri, mladi, ki še imajo kariero pred sabo zato zavihajo rokave in trdo in inovativno delajo da si lahko čez 5 ali 10 ali 20 let privoščijo novega B MW višje kategorije. JE pa res da je pa pizdarija če si ze dal svojo delavno kariero skozi in si ze v poznih letih, pa še vedno nesposoben kupit nekaj kar mnogo 25 ali 30 letnikov z malo pameti je sposobno. Primer, tvoji komentarji so po tvojem butasti logiki zdijo tebi pametni in misliš da si pametna oseba, po drugi strani je Swithead tukaj po mnenju mnogih budalo in ne vem kaj vse. Ampak kolko jaz vidim temu ni tako, Swifthead je očitno pameten človek glede na to kaj vse vozi pri svojih letih, ti, pa pri 3× več kot on al kolko si star, še vedno ne moreš pokazat nic kaj boljšega oziroma več vrednega kot stane Swiftheadova dodatna oprema u Mercedes.
Ej poba, prvega aprila je konec!
Danes lahko že kaj resničnega poveš!

To čakamo tebe, boš pokazal kaj voziš ?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne verjamem, d aje tisto vredno več kot 3k€. ma pa model to za tiščanje.

drugaæe je pa na lepem položaju v dobri firmi. in ima peneze za dve sedmici. sam ga ne veselita. očitno si še eden tistih, ki misliš, da se premoženej razkazuje in kaže v avtu.

poglej 100 najbogatejših slovencev kaj vozijo, pa preveri kakšen procent jih kaže bogastvo v avtu.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne verjamem, d aje tisto vredno več kot 3k€. ma pa model to za tiščanje.

drugaæe je pa na lepem položaju v dobri firmi. in ima peneze za dve sedmici. sam ga ne veselita. očitno si še eden tistih, ki misliš, da se premoženej razkazuje in kaže v avtu.

poglej 100 najbogatejših slovencev kaj vozijo, pa preveri kakšen procent jih kaže bogastvo v avtu.

Avot ni vreden nič napram drugim stvarem in avto je zadnja stvar ki se kopuje več kot je potrebno. In jaz nnikoli ne gledam avto za referenco kaj kdo ma. Ampak pravim da ta tvoj kolega očitno malo laže z njegovim skakanjem po hribih.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
ni ni, je avanturist pa ma srebrno

nima feln, radkape ima.. klimo ne verjamem da ma, revma, isijas, putika pa to..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.