Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Mene samo zanima kje so murglove milijarde potem? Povprecen slovenc ima res spomin zlate ribice in kot najvecji vernik zvesto in slepo sledi murglovi sveti cerkvi dobrih dni.
Premalo duhovna. Je kot kurirčkova pesem.

Meni je še vedno fascinanten pojav v Sloveniji, kjer se tekmuje s tem da so naši pokradli manj kot vaši, ...
Tole je napredek. Ker ga ne vidite vsi, ga ponavljam: naši pokradli manj kot vaši. Gre za omembo tako Vaših, kt Naših. V istem stavku, v istem kontekstu. :)
p.s. se vam ne zdi, da smo Naši in Vaši skupaj le tu na ALTER-ju?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
SamSvoj, sapa je še kako potrebna, da izoblikuje milni mehurček in, da ga nato prenaša nad glavami protestnikov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ma .. sem hotel malo pokomentirat pa ne vem če se splača. a vseeno če namenim temu kako minutko

druženje je super fino, jim privoščim. imajo sicer (no vsaj do korone) miljon drugih opcij, festivalov vseh oblik in vrst če se tako radi družijo pa jim je fino med istomislečimi. če je povpraševanje sem prepričan da lahko v tolminu naredijo še partyzan fest. medtem ko smo še vedno v pandemiji pa res ne vidim hudega smisla a kljub temu niso njihova rajanja sredi centra države prepovedana. meni to kriči kot da imajo privilegije.

Zaradi njih nekaj tisoč ljudi ve, da je v Sloveniji nekaj tisoč ljudi, ki želijo živeti v miru in strpnosti, brez strahu pred komerkoli in z zaupanjem v človeka vredno prihodnost … nekaj tisoč ljudi, ki se ne boji beguncev, istospolnih, muslimanov in samozavestnih žensk … nekaj tisoč ljudi, ki jim je zaradi tega vredno teden za tednom vsak petek priti na glavni trg lastnega mesta kljub zavedanju, da obstaja majhna možnost, da končajo z vratom pod kolenom robocopa ali pod pestmi domoljubnih in pogumnih vladnih plačancev na poti domov … in še več tisoč ljudi, ki jim služba onemogoča ali še niso zbrali poguma, da bi se nam pridružili …
Pridite! Lepo je.

mislim da toliko kretenizmov v enem sestavku težko spraviš skupaj a avtorju je uspelo. mir in strpnost hočeš nočeš imamo že skoraj 30let. no strpnosti iz strani katero zastopa res ni v izobilju ker oblast pripada le njim. begunce smo še vedno radi sprejemali in jih še vedno. ilegalni migranti je pa druga pesem. namerno zavajanje? hmmmmm.......
istospolnih ne mečemo iz streh in so lepo integirirani v družbo. imajo celo parado in če me spomin ne vara se lahko celo poročijo.
muslimani so ravno dobili đamijo. tale avtor resnično podcenjuje povprečno pamet.
samozavestne ženske.... imelo smo žensko premiejko, petrol vodi trenutno? kdo je vodil dars? tko v parih sekundah iz glave... ne nabijat no. ja, imajo še kakšne zadeve za uredit se strinjam ampak take zapise dajat ven ... škoda časa prebirat.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
ma .. sem hotel malo pokomentirat pa ne vem če se splača. a vseeno če namenim temu kako minutko

druženje je super fino, jim privoščim. imajo sicer (no vsaj do korone) miljon drugih opcij, festivalov vseh oblik in vrst če se tako radi družijo pa jim je fino med istomislečimi. če je povpraševanje sem prepričan da lahko v tolminu naredijo še partyzan fest. medtem ko smo še vedno v pandemiji pa res ne vidim hudega smisla a kljub temu niso njihova rajanja sredi centra države prepovedana. meni to kriči kot da imajo privilegije.



mislim da toliko kretenizmov v enem sestavku težko spraviš skupaj a avtorju je uspelo. mir in strpnost hočeš nočeš imamo že skoraj 30let. no strpnosti iz strani katero zastopa res ni v izobilju ker oblast pripada le njim. begunce smo še vedno radi sprejemali in jih še vedno. ilegalni migranti je pa druga pesem. namerno zavajanje? hmmmmm.......
istospolnih ne mečemo iz streh in so lepo integirirani v družbo. imajo celo parado in če me spomin ne vara se lahko celo poročijo.
muslimani so ravno dobili đamijo. tale avtor resnično podcenjuje povprečno pamet.
samozavestne ženske.... imelo smo žensko premiejko, petrol vodi trenutno? kdo je vodil dars? tko v parih sekundah iz glave... ne nabijat no. ja, imajo še kakšne zadeve za uredit se strinjam ampak take zapise dajat ven ... škoda časa prebirat.
meni se zdi da tole o čemer tale hipi piše nima veze z vlado ali politiko, če ga je pa vsega strah pa je prej za kakšen zaprti oddelek kot pa za na kolo na ulici
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
seveda nima. dec dela reklamo da bi še kdo prišel in ma celo jajca da primerja tole jokcanje ter izsiljevanje za privilegije z woodstockom.

sedaj pa še bonus vprašanje: ali je na plačilni list ministrstva za "kulturo"? (tko res ne vem, prvič slišim za tega modela)
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
seveda nima. dec dela reklamo da bi še kdo prišel in ma celo jajca da primerja tole jokcanje ter izsiljevanje za privilegije z woodstockom.

sedaj pa še bonus vprašanje: ali je na plačilni list ministrstva za "kulturo"? (tko res ne vem, prvič slišim za tega modela)


:cool:
 
  • Haha
Reactions: sixpower

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Mogoče je res. Sam slišat od tipa da nekomu očita 150 EUR, med tem ko sam cuza iz državne joške lepe vsote že švoh 30 let, je mal mim. Zraven sedijo pa trije podobni. Eden izmed teh je pa direkt odgovoren med drugim, da je Maestro dons Podravka......


 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
:poreden: v bistvu....se lahko vsi tukaj gor vprašamo v kateri vzporedni galaksiji si ti sam!!!
Če bi vsaj napol prebral in razumel, kar sem objavil, bi videl, da so to rezultati ameriškega raziskovalca o skupnih lastnostih fašističnih režimov. Če si pa prepoznal, da katera od teh točk velja tudi za Slovenijo, je pa tvoj problem.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Če bi vsaj napol prebral in razumel, kar sem objavil, bi videl, da so to rezultati ameriškega raziskovalca o skupnih lastnostih fašističnih režimov. Če si pa prepoznal, da katera od teh točk velja tudi za Slovenijo, je pa tvoj problem.
Prepoznal sem da hočeš napisano pripisat zdajšni vladi.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
ti še vedno v tej komunisčni maniri, prvo gledaš kdo sporoča ne kaj sporoča. precej žalostno po moje.

to da je on bedak brez primere ne spremeni dejstva da je povedal resnico.
Čisto verjamem, da je tebi podobnim neizobražencem všeč, ko Jelinčič ozmerja študente za brezdelneže in lenuhe. :evil: Gotovo ima v mislih tudi tiste, ki za preživetje dan in noč kelnarijo za 4,5€ bruto na uro.Verjetno sodi po sebi, ki je diplomiral nekje pri petdesetih letih.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.