Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
Čisto verjamem, da je tebi podobnim neizobražencem všeč, ko Jelinčič ozmerja študente za brezdelneže in lenuhe. :evil: Gotovo ima v mislih tudi tiste, ki za preživetje dan in noč kelnarijo za 4,5€ bruto na uro.Verjetno sodi po sebi, ki je diplomiral nekje pri petdesetih letih.
1. saj so se strinjali s plačilom.(Jelinčičevim plačilom)
2. on iz prve roke ve, koliko se študira.
3. če študiraš do 50 vmes tudi delaš. Bi se pa odločil za študij :)

Ni idealen.....ampak tak kot se nekaterim prikazuje pa s5 ni...
OK ... spet ni tak. Imaš prav!
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
Čisto verjamem, da je tebi podobnim neizobražencem všeč, ko Jelinčič ozmerja študente za brezdelneže in lenuhe. :evil: Gotovo ima v mislih tudi tiste, ki za preživetje dan in noč kelnarijo za 4,5€ bruto na uro.Verjetno sodi po sebi, ki je diplomiral nekje pri petdesetih letih.

da si idiot je že znano, da si nepismen pa novica :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
to ne vem, vseeno mislim da nisi tak idiot kot se delaš, ker pač ne pravi ljudje povejo resnico.

glede na to da se imaš za intelektualca, mi je šokantno kak ne razbereš poante kaj je želel povedat, to kar govorimo vsi že skozi, pa čeprav on osebnih izkušenj s tem nima ker nikoli ni delal, je delo pri nas premalo cenjeno.

al pa sociala preveč, sam izberi.

pomeni pa vse to da država ne more prosperirat
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To, da se je talal denar kar vse povprek, je res neumnost, kar se z Jelinčičem strinjam. To, da je proglasil študente za parazite in lenuhe, s tem se pa ne strinjam, čeprav so brez dvoma med njimi tudi taki. Pa tudi s tem se ne strinjam, da je proglasil Malalana kar za rdečega pedra, ker si je drznil povedati, da naša vojska brez pooblastil straši ob italijanski meji.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334



Karma . :(
Tudi jaz bi se mu moral it posrat na fasado, ker mi je leta 91 njegova svojat posvinjala mojo še ne en teden staro fasado. Sem že takrat kričal, da bom izstavil račun Jelinčiču, prekletemu pedru. Naj kar sam šofira svojo bagro, moje zidovje pa na miru pusti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Čisto verjamem, da je tebi podobnim neizobražencem všeč, ko Jelinčič ozmerja študente za brezdelneže in lenuhe. :evil: Gotovo ima v mislih tudi tiste, ki za preživetje dan in noč kelnarijo za 4,5€ bruto na uro.Verjetno sodi po sebi, ki je diplomiral nekje pri petdesetih letih.
Dnar pa jim jemljejo levičarski funkcionarji
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43


https://www.24ur.com/novice/slovenija/neznanci-z-odpadnim-strojnim-oljem-nad-procelje-sns.html

"Kot je povedal, je škode za več kot 70.000 evrov."

Pišem ponudbo...:p
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
politika je ogledalo ljudstva. vedno. #letthatsinkin

Bo veljalo, ko bosta izpolnjena dva pogoja:

1. Kandidati za poslance morajo biti poštenjaki

2. Glas na volitvah mora iti tistemu, ki si ga obkrožil, ne pa visoko pozicioniranemu na strankarski listi. Recimo, zunaj so ostali kandidati, ki so dobili več tisoč glasov, med poslance pa so prišli nekateri z dobrimi tristo glasovi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi, kalbo in 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.