Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
No ampak tole je res veliko bolj konkretna argumentacija za razliko od "to so naciji, ene tri sem tudi sam prepoznal" in kjer na vprašanje kako se jih je prepoznalo oz. po kakšnih tatujih je bilo to tako očitno ni bilo odgovora. Tole zgoraj od crnoboga pa "kupim".
Sedaj se torej naših protestov dejansko udeležuje skrajna levica in skrajna desnica. IMHO je bilo to samo vprašanje časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in cappy

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Seveda, saj je biti levo usmerjen (pa magari skrajno) "edino pravilno", vse kar je bolj desno od tega pa "zgrešeno". In logično se potemtakem hitro najde povsod kup nacijev pa čeprav le-ti to sploh niso. Seveda pa obstajajo tudi tisti ta pravi.

#Alter #PredalčlanjeNaPodlagiZgrešenihLastnihDomnevBrezPreverjanja
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Takole mimogrede. Rumeni jopiči SO naciji.

Samo v opomin, tistim, ki bi se morda radi odzvali njihovemu povabili na shod v podporo vladi.

Tole niso nobeni skrajni desničarji, tole so idioti, saj še sami ne vedo kaj bi radi, enkrat se pajdašijo z cigani drugič z Jankovići, no se pravi tudi drugič z cigani, neki hudi domoljubi najbrž tudi niso ker najbrž kaj pametnega do sedaj za državo še niso naredili, me zanima koliko prispevajo vsi skupaj v državno blagajno z svojim delom
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
En je naci, zaj pa so vsi ostali tudi? Mene rumeni jopici nea nic motijo. Boljse da imajo rumene ko rdece, a potem so v Franciji proteste zaceli naciji?
Ne, ponoči so jih naskrivaj drugi tetovirali in sedaj so reveži zaradi teh tetovaž ker jih javnost označuje za nacije. Bolj kot naciji so attention whores, glede na to, da se pajdasijo z Jankovići na raznih prireditvah in obenem zagovarjajo trenutno vlado, zmedenci v glavnem, ne vidim razlike med njimi in kolesarji, razen v tem da se telo kvazi naciji najbrž ne znajo voziti s kolesi
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Tile tam gredo povsod, kjer je frka in "are not to be taken seriously"....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
No ampak tole je res veliko bolj konkretna argumentacija za razliko od "to so naciji, ene tri sem tudi sam prepoznal" in kjer na vprašanje kako se jih je prepoznalo oz. po kakšnih tatujih je bilo to tako očitno ni bilo odgovora. Tole zgoraj od crnoboga pa "kupim".
Sedaj se torej naših protestov dejansko udeležuje skrajna levica in skrajna desnica. IMHO je bilo to samo vprašanje časa.
Nevem zakaj bi lagal... Sm ti že napisal na začetku ka so wannabe naciji in tudi kaj so. Nevem zakaj je zdej kej drugače. Niti nimam razloga da bi se sprenevedal
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.767
2.646
113
No ampak tole je res veliko bolj konkretna argumentacija za razliko od "to so naciji, ene tri sem tudi sam prepoznal" in kjer na vprašanje kako se jih je prepoznalo oz. po kakšnih tatujih je bilo to tako očitno ni bilo odgovora. Tole zgoraj od crnoboga pa "kupim".
Sedaj se torej naših protestov dejansko udeležuje skrajna levica in skrajna desnica. IMHO je bilo to samo vprašanje časa.
Citat iz članka: Čeprav bi lahko bilo vsakomur, ki premore kanček razuma, hitro jasno, da gre za neonaciste

Eni pa potrebujete celo disertacijo za to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
En je naci, zaj pa so vsi ostali tudi? Mene rumeni jopici nea nic motijo. Boljse da imajo rumene ko rdece, a potem so v Franciji proteste zaceli naciji?
In naprej, ali so naciji varnostniki na prireditvah, smetarji in celo jaz, ko na odstavnem pasu čakam pomoč oblečen v rumeni joipč. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.