bedaki na cesti

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Najbrž čredni nagon. Nekaj "pametnjakovičev" obrne, ostali sledijo... Itak ne vejo, ker ni bilo nikogar, ki bi dal jasno kaj vedeti...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Ni ac policije. Kdo jo je ukinil? Pred ukinitvijo nisi videl da bi tovornjakarji prehitevali danes se to dogaja. Bedaki bodo zmetali na stotine milijonov evrov v letalsko družbo ki bo draga kot žafran seveda za sebe nimajo pa keša za tretji pas. No bolje da tile ne gradijo, ker se bo vse skupaj podražilo za 1000 odstotkov
 
  • Haha
Reactions: sad in Garfildd

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Ne razumem kako ne more dars odsraufat par matic pa ograjo dol...po potrebi čez dve bosanki...in vozi miško kontra do prvega izvoza. AC medtem zapres na vseh 4 okoliskih izvozih in spraznis se tako gneco v pol ure. Kamjoni pa loh tud cakajo, ce ne morejo U-turnat
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Dvomim, da so delavci DARS-a poskrbeli za obračanje, ker bi jih začeli obračati na repu, potem ko bi prekinili dotok novih vozil na kakem izvozu prej.
Moje mnenje je, da se preveč preiskave prometnih nesreč vrši na terenu in da je početje policije tehnično slabo podprto za današnji čas. Še zmeraj jih vidiš, da merijo s koleščki, pogosto avtovleke že prispejo, oni pa še niso opravili vseh meritev, da bi dovolili odvoz vozil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Ni ac policije. Kdo jo je ukinil? Pred ukinitvijo nisi videl da bi tovornjakarji prehitevali danes se to dogaja. Bedaki bodo zmetali na stotine milijonov evrov v letalsko družbo ki bo draga kot žafran seveda za sebe nimajo pa keša za tretji pas. No bolje da tile ne gradijo, ker se bo vse skupaj podražilo za 1000 odstotkov
Al si premalo na cesti ali pa ne opazis. Tovornjaki so veselo prehitevali in vozili kako jim paše že prej ko še sploh nismo vedeli kaj je avtocestna policija. Pa niti niso največji problem na avtocesti, razen tega, da jih je na Štajerki včasih toliko, da je vozni pas zaseden z njimi v dolžini 10km...Meni osebno so večji problem kombiji in ti mini tovornjački narejeni na kombijevski platformi. Tile pa vozijo kot eni kreteni, prehitevajo levo desno, divjajo polno naloženi po prehitevalnem pasu, ko bo pa sila pa verjetno ni varijante, da se varno ustavi.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Moje mnenje je, da se preveč preiskave prometnih nesreč vrši na terenu in da je početje policije tehnično slabo podprto za današnji čas. Še zmeraj jih vidiš, da merijo s koleščki, pogosto avtovleke že prispejo, oni pa še niso opravili vseh meritev, da bi dovolili odvoz vozil.
To je point vsega! Ta velik plug - splužit vse v jarek in je AC odprta do časa ko se organizira normalen odvoz ob uri ki ne obremenjuje prometa.

Mi je pa zanimivo gledat na Discoveryju reševanja na Norveških cestah - praviloma policija ko dobi zahtevo za zaprtje ceste zaradi zdrsa/nesreče odredi maksimalen čas zaprtja, ki ga seveda sugerira reševalna služba, je pa večinoma za naše razmere precej kratek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Mislim, da pri nas ni problem odvoz vozil, temveč preiskava nesreče in čas, preden Policija sploh dovoli premik in odvoz vozil. Po tem, kar občasno vidim, sklepam, da je ta čas lahko tudi več ur.
Saj je jasno, da je dobro, če se zanesljivo ugotovi krivca. Za udeležence, za svojce, za zavarovalnice, za statistiko ... Ampak mislim, da bi se v času lidar sistemov, dronov in še česa, lahko več dela opravilo v pisarni in manj na terenu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Ni ac policije. Kdo jo je ukinil? Pred ukinitvijo nisi videl da bi tovornjakarji prehitevali danes se to dogaja. Bedaki bodo zmetali na stotine milijonov evrov v letalsko družbo ki bo draga kot žafran seveda za sebe nimajo pa keša za tretji pas. No bolje da tile ne gradijo, ker se bo vse skupaj podražilo za 1000 odstotkov
Ac policija kot smo je imeli (na hitro in horuk) je služila ravno za to, kar očitaš bedakom. Za krajo denarja in parkiranje zaslužnih kadrov. Ker so pobrali kader iz ostalih enot je bil problem samo še večji. Ampak, ker so jo ustanovili desni, ukinili pa levi si pač padel na finto.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
v bistvu tako laže, da že sam sebi verjame. tovornjaki so se prehitevali pred ukinitvijo in se tudi danes prehitevajo, ampak je tega malo. v bistvu niti niso problem tovornjaki, ker praviloma prehitijo samo en tovornjak, potem pa se umaknejo. zastoje delajo avtobusi, osebni s prikolicami in mali tovornjaki, ki se spravijo prehitevati cel konvoj tovornjakov s hitrostjo 100km/h. pa cel kup sralcev v osebnem avtu, ki ne upajo prehitevati tovornjake hitreje kot 110.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.259
113
v bistvu tako laže, da že sam sebi verjame. tovornjaki so se prehitevali pred ukinitvijo in se tudi danes prehitevajo, ampak je tega malo. v bistvu niti niso problem tovornjaki, ker praviloma prehitijo samo en tovornjak, potem pa se umaknejo. zastoje delajo avtobusi, osebni s prikolicami in mali tovornjaki, ki se spravijo prehitevati cel konvoj tovornjakov s hitrostjo 100km/h. pa cel kup sralcev v osebnem avtu, ki ne upajo prehitevati tovornjake hitreje kot 110.
Ne skrbi ko osebni avto prehiti tovornjak z 100km/h zna pospešit na 130.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.844
113
pri taščici
Iscejo norca na cesti.
Kaj si ti ja nor...
;)
 

Priponke

  • FB_IMG_1686296315542.jpg
    FB_IMG_1686296315542.jpg
    65,2 KB · Ogledi: 133
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77