bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Torej bi ga tudi po tvoje ne bi smeli začeti zasledovati po tistem, ko je zignoriral prve signale za zaustavitev? Dobr to.
Očitno morajo biti dandanes policisti tudi malce jasnovidnidni, da lahko vedo komu slediti in komu ne :D

BTW - razf00kaval stvari je bežeči voznik s svojo (ne)spodobnostjo vožnje in ne policija.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Ne dodajaj po svoji domišljiji vse česar nisem povedal.

Dokler niso šli za njim še ni nič polomil. Potem pa vse.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Rekel si, da se strinjaš z mirsi mode-om. Tam poleg tega, da so policaji povzročili nesrečo piše tudi, da bi ga morali pustiti pri miru in sedaj s tem zadnjim postom to spet potrjuješ. Ostalo iz mojega prejšnjega posta je pa povzetek sklepanja na podlagi tvojih besed.
Najbolje, da pustijo pri miru vse, ki jim ne ustavijo ob prvi signalizaciji knede? V nasprotnem primeru pa za izbiranje koga lovit in koga ne pač potrebujejo nek dar jasnovidnosti zaradi ugotavljanja kdo bo kaj polomil in kdo ne.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
V mojem prvem stavku prejšnjega posta si razumel vse razen prve besede.

Ker pa si za dogodke pri katerih te ni bilo (Pankrti imajo en super komad z naslovom Sedemnajst na to temo) strokovnjak ti, jaz pa ne, od tule dalje prepuščam tebi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Razumel sem, razumel, brez skrbi. In nisem dodajal kao tvojih besed ampak sem spisal svoje mnenje o tvojem razmišljanju na podlagi tvojega zapisa.

In ja, res nisi strokovnjak in prav tako nisi racionalno razmišljujoča oseba v kolikor si mnenja, da bi policisti zaradi izogiba nesreče med zasledovanjem bežečega voznika morali opustiti opcijo pregona. In to si potrdil ne samo enkrat ampak kar dvakrat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Prej bi tukaj veljalo "Zakaj bi se matral če ne gre."

Če ne prej recimo takrat ko po 1.000 postih zaleta pišeš še tisoč prvega kakšen bedak da je alterjevec na drugi strani mize, ker misli drugače kot ti. Ali nekje na sredini posta v katerem še dvajsetič podrobno citiraš in komentiraš izjavo nasprotnika, z istim iz riti izvlečenim argumentom kot pri prejšnjih devetnajstih citatih.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Argumenti soforumašev, ki so produkt logičnega in racionalnega dojemanja glede nesmislenosti opuščanja pregona nekoga, ki ne upošteva znakov policije za takojšnjo zaustavitev pač niso iz riti potegnjeni in tu ne gre za zgolj drugačno mišljenje drugih souporabnikov foruma ampak absolutno napačno mišljenje le-teh. Se pa strinjam glede tistega "zakaj bi se matral, če ne gre". Mirsi in ostali somišljeniki očitno ne bodo dojeli svoje zmote ne glede na to ali napišeš obrazložitev 2x ali pa 2000x, žal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Dokler se bodo zmazal z 2000€ stroškov, jih bo ko listja in trave.
Glede zasledovanja. V Nemčiji in Avstriji zasledovanja NI!
 
  • Haha
Reactions: XXXL

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.178
8.959
113
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in bertoncl

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Argumenti soforumašev, ki so produkt logičnega in racionalnega dojemanja glede nesmislenosti opuščanja pregona nekoga, ki ne upošteva znakov policije za takojšnjo zaustavitev pač niso iz riti potegnjeni in tu ne gre za zgolj drugačno mišljenje drugih souporabnikov foruma ampak absolutno napačno mišljenje le-teh. Se pa strinjam glede tistega "zakaj bi se matral, če ne gre". Mirsi in ostali somišljeniki očitno ne bodo dojeli svoje zmote ne glede na to ali napišeš obrazložitev 2x ali pa 2000x, žal.

Približno tako kot ima nova24 monopol nad resnico, ga imaš ti nad racionalnostjo, logičnostjo, smiselnostjo, zdravo pametjo in kar je še pozitivnih pojmov in lastnosti, ki se končajo na "nost" (v resnici pa samo enega, ki se konča na "rost"). Vsi ostali smo norci.

Preden mi vrneš iste litanije s tisoč in enim in edinim pravim racionalnim logičnimi in smiselnim argumentom si preberi svoj zadnji stavek. Žal ja. In na srečo.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Ne, saj imaš v resnici TI prav, jaz pa ga brcam v temo s svojim razmišljanjem, da je pregon nekoga, ki ignorira znake za zaustavitev s strani policije smiselen :aplauz:

:valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Ne gre zato kako naj kdo misli ampak da se tistega, ki v dotičnem primeru ne razmišlja pravilno opomne in popravi, da lahko ta oseba potem sama mal sprocesira zadevo in morda začne razmišljati pravilno saj lahko iz tega pride več koristi. Jaz nobenemu ne govorim kako mora živeti ampak, če bom pa videl, da nekdo živi "napačno" pa mu bom v dobri veri svetoval kako bi lahko živel bolje oz. podal svoje mnenje in to se mi pač ne zdi narobe. Še vedno lahko ta oseba zavrne dobronamerni nasvet ter bluzi po svoje dalje in v večini primerov tako tudi je.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.532
14.137
113
Ko nekdo oropa banko ga dokler je peš loviš, čim se usede v avto / na motor pa nemudoma nehaš?

Maj kaj banko, recimo da gre za roparja, ki je vlomil v neko (nezavarovano) hišo in odnesel predmete večjih vrednosti. Če gre za mojo hišo ga lahko loviš, če gre pa za hišo uporabnika jello pa je treba pregon opustiti :p