bedaki na cesti

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Alkohol pa vožnja je no go. Moj fotr nikoli ni pijan vozil in jaz tudi nimam namena.
Če hočeš spiti pivo ali dva (lahko tudi žganico) čez spi za vsakega 1 liter vode.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
ajde nevem če je na cesti bedak. Ampak online je ziher :D

When you buy a car like a BMW, they're made for smooth riding, luxury stuff, ya know? It's not like buying a focus. They have performance parts designed to make their cars run better than your standard 15,000 dollar sedan. Obviously those parts are going to wear faster, they work harder at their job.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Ma sej je v bistvu čisto OK napisal. Opisuje "preformance parts", s katerimi avto sigurno deluje "bolje" (hitreje, več moči, motor se prej zvrti itd...). Se pa vsak "preformace part" tudi dosti hitreje obrabi kot navaden. Seveda pod preformance jaz vidim kak tovarniški stage2 ali pa avto z 40i, 50d oznako, če že govorimo za BMW.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.053
113
SV SLO
a če bi mu, bi blo pa potrebno? ;)
sej so tud pešci svojga dnarja vredni, ampak a boš zdej vsakega, ki se ne obrne ravno tko, kot ti misliš da bi se moral, knockoutiral?
Ne razumem, kaj mi želiš povedati. Komentiral sem edino to, da kakršno koli nasilje ni potrebno. Tudi če nebi mogel mimo, nima pravice zganjati nasilja nad otrokom, tudi če je kolesar.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ne razumem, kaj mi želiš povedati. Komentiral sem edino to, da kakršno koli nasilje ni potrebno. Tudi če nebi mogel mimo, nima pravice zganjati nasilja nad otrokom, tudi če je kolesar.

zdej si bolš napisal
jest bi edino še tistega otroka črtal

ker mene tud ni treba brcat, če slučajno ne bom pravočasno odskočil, ne sam otrok