bedaki na cesti

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Res da je AC meter širša in lahko voziš bolj desno ali levo ampak če pelješ v linija za tistim spredaj visiš kur....kaj. Evo dokaz pa dvomim da imaš tako varnostno na AC. povej kakšen je avto pred tem spredaj (sicer je kolona do semaforja). Pa slikal je sopotnik samo zato da ne boste preveč pametni.
avto.jpg
:evil: A vozil je tudi sopotnik? Ker slikano je nekje v višini in liniji voznikove glave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ne ne, matr si neizviren, sopotnik mije dal telefon pred obraz in slikal, no malo nižje da sem videl na cesto. Kako sploh lahko kaj takega pomisliš.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.129
2.208
113
Ja koji ku...c kdo je snememal in kako.
Kot policija. Prekršek oz. sranje je. Sedaj pa, a je blo po predpisih. Zato pa se nobena strvar na sodiščih ne premekne, ker je kar naprej pritiožb, pa sodne prakse, pa jaz tako pravim, on pa tako.
Ali mogoče slika laže? Ali oseba pri razbitem izložbenem steklu, držeč razstavljen artikel ni kradla?
Takega sranja z prepucavanjem v ZDA NI!
Ali streljajo ali pa case close! In tam je normalno, da kokneš partnerja in po njem deduješ iz zapora!!
 
  • Wow
Reactions: Ginginova

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.146
4.588
113
Mislim, da tudi v ZDA ni vse tako kot kaže v filmih. Zato pa tudi tam ostane kaj nerešeno, ker niso uspeli zbrati dovolj dokazov.
V večini primerov se da videti nekaj vozil naprej. Včasih pa kljub dovolj veliki varnostni razdalji ne vidiš. Sicer pa smo se o tem prerekali že nekaj let nazaj še s stardecem.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ja koji ku...c kdo je snememal in kako.
Kot policija. Prekršek oz. sranje je. Sedaj pa, a je blo po predpisih. Zato pa se nobena strvar na sodiščih ne premekne, ker je kar naprej pritiožb, pa sodne prakse, pa jaz tako pravim, on pa tako.
Ali mogoče slika laže? Ali oseba pri razbitem izložbenem steklu, držeč razstavljen artikel ni kradla?
Takega sranja z prepucavanjem v ZDA NI!
Ali streljajo ali pa case close! In tam je normalno, da kokneš partnerja in po njem deduješ iz zapora!!

Samo zate bom naslednjič še nekomu rekel da bo iz zadnjega sedeža slikal tega sa sovoznikovem sedežu kako slika. Da ne boš psihiatra rabil ko se tolk razburjaš.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Samo zate bom naslednjič še nekomu rekel da bo iz zadnjega sedeža slikal tega sa sovoznikovem sedežu kako slika. Da ne boš psihiatra rabil ko se tolk razburjaš.
Upam, da se zavedaš, kako s takšnimi dejanji, ki so načeloma nekomu malenkostna, ogrožaš sebe in ljudi okrog sebe.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz drugač imam nekaj malega dioptrije in astigmatizma, samo zaenkrat v večini vidim skozi šajbe pred sabo vozečih.
Izjema so tovorna in večja vozila, in vozila čefurjev s črnimi (ne temnimi) šipami. Samo tam imam itak 2x varnostno razdaljo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Haha, cela drama, fotka pa tko v kurcu da se še tablic bližnjega avta ne da prebrat.
Če tako dobro vidite kot fotkate, se je za vprašat :valjamse:

Tablica je bila zbrisana (saj veš GDPR pa te fore) fotka pa resize na 1/4. Drugače pa vid imam 200/200 (ja z očali je to možno) sem bil 2 tedna nazaj na ZVD.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
S fotno sem samo hotel pokazat da ni res, da vidiš kaj dela tisti 2 ali 3 avtomobile spredaj če voziš v koloni. Se pa vidi zadnje luči od sosednje kolone tudi 3 avtomobile naprej v desni vrsti pa vidiš en k....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
S fotno sem samo hotel pokazat da ni res, da vidiš kaj dela tisti 2 ali 3 avtomobile spredaj če voziš v koloni. Se pa vidi zadnje luči od sosednje kolone tudi 3 avtomobile naprej v desni vrsti pa vidiš en k....
Teslo si nabavi, pa ti bo gledal nekaj vozil naprej :).

V moji hribojebi nimamo ravno veliko ravnin, tako da če konstantno spremljaš promet pred sabo (ja, tudi to je mogoče), točno več kaj in kako se dogaja spredaj. Ravno tako je promet dinamična zadeva in še nisem videl avtomobilov poravnanih točno na sredino, tako da lahko mimo vidiš, kaj se dogaja naprej. Bremz luči so pa običajno na zunanji strani, tako da se vidi kaj in kako.
Ampak nekateri ste tako butasti, da raje svojo energijo mečete v iskanje butastih izgovorov, namesto da bi jo usmerili v spremljanje prometa naprej. Najbolje, da se vgradi v sedeže še WC in roko, da vam kar med vožnjo pobriše rit, če vas bo srat tiščalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Drhal neodgovorna, takemu privoščiš kakšnega 40t šleparja, da bi mu pri 200+ na obvoznici zaprl pot.