bedaki na cesti

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
99% vas ne zna speljati pri zeleni luci. peljati ovinke po magistralki (znotraj vstop ovinka, po zunanji strani izvoz) ali bohnedaj prehitevanje traktorja, kaj sele kamiona in ostalih vozil je na levelu 99! Kregaj se s kom drugim bitch.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
Ta na posnetku je bele barve.
Posnetek mora biti precej star glede na muzko, dotični takrat še ni "pianina špilal" v tujini.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Dokaz, da se Ljubljano z dinamično vožnjo da prevozit v par minutah. Do nesreče ni prišlo, ker noben od sanjačev ni uspel pravočasno preklopit v sheriff mode, da bi ga lahko oviral.
Če bi vsi vozili po svoje in se ne bi ozirali na to, kaj drugi delajo, jih ovirali in poskušali šolati, jim želeli da se v tovornjak skantajo ker so hitrejši, bi na cestah bilo 90% manj nesreč.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Tist k tole, tud za hec, šteje med karkoli drugega, kot povzročanje splošne nevarnosti, si zasluž dve okol tintare, vozniško v šreder, kripo pa v prešo. Tip je na Litostrojski tiščal vsaj 150. Na konc je plesu in se ful dobr počutu. Če bi enga ubil, bi pa cmeru na sodišču. Eno tako tele je nedolgo nazaj u Meci ubilo sopotnika.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Takes one to know one... :fredi:








...in zato se s tvojim postom povsem strinjam, ker sem bil pred mnogimi leti podoben debil za volanom in če bi lahko šel nazaj skozi čas, da se malo obiščem in poklepetam sam s sabo bi bila to zelo zanimiva scena.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
650
93
Za takega debila je samo trajni odvzem izpita in delo s ponesrečenci prometnih nesreč.
Tip je bedak, ki misli da boga za jajca drži...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Takes one to know one... :fredi:








...in zato se s tvojim postom povsem strinjam, ker sem bil pred mnogimi leti podoben debil za volanom in če bi lahko šel nazaj skozi čas, da se malo obiščem in poklepetam sam s sabo bi bila to zelo zanimiva scena.
Pred mnogimi leti nisi mel pod ritjo Golfa z 200+ konji. Se pa strinjam drugač.