bedaki na cesti

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
? mene nic ne moti ce kje zasnjam da mi kdo poblenda ali potrobi, al kje je problem? A mate probleme če vas kdo opozori, da ste neprimičnina, sanjači in ovire na cesti . Ne razumem? .Problemi s pritiskom?
Tudi če se mi kdo na rit zalepi se umaknem. Seveda ste nekateri buziji iz zapisanega sklepali da se nisem hotel umaknit. Ni bilo prostora, ko je bil prostor pa smo zahodli. Zakaj? Ker lahko. :evil: Če bi se še kdo silil v rit, se umaknem.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
? mene nic ne moti ce kje zasnjam da mi kdo poblenda ali potrobi, al kje je problem? A mate probleme če vas kdo opozori, da ste neprimičnina, sanjači in ovire na cesti . Ne razumem? .Problemi s pritiskom?
Tudi če se mi kdo na rit zalepi se umaknem. Seveda ste nekateri buziji iz zapisanega sklepali da se nisem hotel umaknit. Ni bilo prostora, ko je bil prostor pa smo zahodli. Zakaj? Ker lahko. :evil: Če bi se še kdo silil v rit, se umaknem.

Nisi odgovoril na vprašanje.
Ti picek pada in se izmikaš ?

Si ti slučajno kaj več kot drugi da lahko ogrožaš vse okoli sebe ?
Ko drugi to delajo tebi pa je vse narobe ?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
Skoda da niso bili tvoji otroci v tistem avtu spredaj.
Pa se ni malo drugače končalo.
Me zanima če bi potem tistemu "junaku" tudi čestital.

Ali imajo tvoji otroci slučajno kakšno večjo vrednost od ostalih ?
komu treba čestitat? kaki otroci? imajo večjo vrednost ja, moji pred ostalimi. Seveda.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
Nisi odgovoril na vprašanje.
Ti picek pada in se izmikaš ?

Si ti slučajno kaj več kot drugi da lahko ogrožaš vse okoli sebe ?
Ko drugi to delajo tebi pa je vse narobe ?
Koga sem ogrožal? z blendanjem ne ogrožaš.... avto zmore povsem varno se peljat preko 200... nobene panike

če mi kdo drugi blenda sem ti prej napisal, brez problemov.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Koga sem ogrožal? z blendanjem ne ogrožaš.... avto zmore povsem varno se peljat preko 200... nobene panike

če mi kdo drugi blenda sem ti prej napisal, brez problemov.
Blendanje in rotipičenje je ogrožanje tistega pred sabo.
V tujini se temu reče "nötigung" in se kaznuje od 5 let dalje.


Bo šlo ?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
zakaj pa bi jih? a misliš da jih kdo (tuje otroke) bolj ceni kot svoje? wtf je s tabo?

ritopičenje za brezvezez in blendanje za brezveze se naj kar kaznuje, povsem podpiram.

aja zakaj je sploh na ročici funkcija blendanja ? bo šlo?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Ti raje pazi da ti caddy dizel krepelca ne pade po desni mimo. V kombinaciji s prenapetimi jajci na prehitevalnem je to recept za katastrofo.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Torej če bi bil pred tabo v tem fordu tvoj otrok mu nebi ritopičil in blendal ?

No sedaj pa mi povej zakaj bi moral tvoje otroke kdo bolj ceniti kot ti druge ?
Sorry za interupt, napisano ne bo pomenilo, da mi je Sajkek vedno "všeč" s svojimi izjavami, ampak ...

Kaj pa je Sajkek narobe napisal? Situacija je bila taka, da so bili 3 na PREHITEVALNEM pasu (z veliko napisano zato, da se ve, čemu služi prehitevalni pas), najprej "sleepy" Mondeo, nato "Sajkek" Mečka ter za njim še "Golden digger" Q8. In potem je Sajkek potegnil, za njim Q8, pred njima pa se je vlekel Mondeo na prehitevalnem pasu, medtem, ko je bil vozni prost.
Zdaj, kako hitro so vozili, me niti ne zanima, samo če si prvi v koloni in če je nekdo za teboj, pa se imaš kam umaknit (v tem primeru na VOZNI pas), se pač umakneš.
Jaz zase vem, da imam v avtu tudi ogledala. Da so ogrevana in elektronsko pomična tu ni pomembno, je pa pomembno, da jih uporabljam. Da spremljam promet za seboj. Ja, prav si uganil, meni nihče ne blenda (razen v redkih primerih). Zakaj? Ker sem tako hiter? NE, pač pa zato, ker ko vidim nekoga, da se mi približuje od zadaj, se mu pravočasno umaknem na prosti pas. Če je to seveda možno. In v 99% je, ker se po prehitevanju pravilno VRNEM na VOZNI pas.
Npr. na poti proti Dunaju uporabljam celo 3 pasove (več jih pač ni) in se prilagajam situaciji. Grem tudi skrajno desno, če so ostali prehitri. Ker OPAZUJEM promet okoli sebe, pred seboj in ZA SEBOJ in mi niti na pamet ne pride, da voznika za seboj ne bi spustil naprej, če je hitrejši od mene.

Imaš pa potem še ekstra kategorijo, ta tip voznika pa gre tudi meni na "organ": voziš po prehitevalnem pasu z namenom, da nekoga prehitiš, na voznem je gužva in ne moreš takoj skočit desno na voznega - in zadaj se nalima budala, ki ti veselo in nadvse vztrajno blenda, da naj se ... kaj? Naj skočim v luft? Vzletim? Zapeljem levo - kam, v odbojno ograjo??? Ali kaj? Desno očitno ne gre.

Torej, če voznik uporablja zdravo logiko, če dejansko spremlja promet in ne visi na telefonu (!!!), potem onemu za sabo sploh ni treba blendat. OK, mogoče 1 x že, to je samo v opozorilo, da si za njim, potem pa pričakujem, da se oni spredaj umakne. Ali v primeru, da sem jaz "ta prvi", da se jez umaknem njemu.

Kje je torej dejanski problem v Sajkekovem zapisu?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
AleFakingLuja, en jo to dejansko razumel kar sem napisal. Še je upanje. ;) To je to. AndrejEnej Jaz sem bil kriv samo toliko, da je bil prostor za trenutek in prazna cesta da mal potegnem, sej veš da se DPF spuče... pa še to ni šlo, ker pač imaš polno butlov vsepovsod :evil:

at Jello, meni dizel caddy krepelca ne more it po desni, razen po odstavnem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Floki

Guru
6. sep 2007
9.921
3.035
113
Imaš pa potem še ekstra kategorijo, ta tip voznika pa gre tudi meni na "organ": voziš po prehitevalnem pasu z namenom, da nekoga prehitiš, na voznem je gužva in ne moreš takoj skočit desno na voznega - in zadaj se nalima budala, ki ti veselo in nadvse vztrajno blenda, da naj se ... kaj? Naj skočim v luft? Vzletim? Zapeljem levo - kam, v odbojno ograjo??? Ali kaj? Desno očitno ne gre.
In takih je ca 1/3 če ne več med tistimi ki se lepijo na pol metra zadaj. Sploh tisti so zmagovalci ko imaš kolona tovornjakov na desnem pa na levem pred seboj kolono avtomobilov on ti pa s 150+ nalima na 1 m in blenda kot da lahko kam greš. Ne bom rekel da se najde vsak teden ampak v povprečju na 2 tedna pa je en tak.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
AleFakingLuja, en jo to dejansko razumel kar sem napisal. Še je upanje. ;) To je to. AndrejEnej Jaz sem bil kriv samo toliko, da je bil prostor za trenutek in prazna cesta da mal potegnem, sej veš da se DPF spuče... pa še to ni šlo, ker pač imaš polno butlov vsepovsod :evil:

at Jello, meni dizel caddy krepelca ne more it po desni, razen po odstavnem.
Vsa poanta je v tem, da je Q8 verjetno pizdil nad sajkekom, ker se mu nepremičnina ni umaknila (sajkek je sicer mislil, da tera na polno, ampak za Q8 RS to ni bilo omembe vredno). sajkek pa je pizdil nad Mondeom, ki se mu tudi ni umaknil, on pa si je mislil, naj se za njim mirno je**jo, ker on pelje zakonskih 130 in se ne bo umikal "bedaku" za njim. Q8 je eksplodiral, ker se mu zdaj ne umakneta že dve nepremičnini in je pičil po desni, Mondeu je ego čisto ven zletel in je šel za njim, sajkek pa bi tudi skočil, če ne bi žena možgane vklopila.

Skratka ja...trije bedaki na kupu. Sajkek bi se lahko umaknil Q8, ker ne vidim v čem je poanta merjenje kur** po avtocestah, Q8 bi se zlajal na Mondea in oba bi odpujsala domov, sajkek pa bi vozil svojih 180 po voznem pasu naprej. To bi bila dinamična defenzivna vožnja brez vpletanja še dveh bedakov zraven.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
ce bi se po vznem peljal 180 bi prišel do mondea in potem bi ga prehiteval po desni in potem bi on ne vem kaj in potem bi bilo ne vem kaj... tako da...bolje da bi bil doma a ne :evil:
Za večino je bolje da ste doma. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
ce bi se po vznem peljal 180 bi prišel do mondea in potem bi ga prehiteval po desni in potem bi on ne vem kaj in potem bi bilo ne vem kaj... tako da...bolje da bi bil doma a ne :evil:
Za večino je bolje da ste doma. :D
V bistvu bi bilo res veliko bolje, da bi ti ostal doma. Vozi po predpisih pa bo veliko manj čudnih dogodkov, ampak vem, da je to nori predlog za take sajkeke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Drži, da so trije bedaki na kupu že precej neugodna situacija.
K sreči obstajajo ženske, ki imajo malo več v glavi, ker nimajo težav z dolžino uda.
So se pofockale picke foruma. Ja, deci smo zmeraj merili dolzino k.u.r.c.a, ker to spodbuja prezivetje in razvijanje druzbe. Za marsikoga iz petkovih proslav okoli parlamenta nezaslisana trditev ampak malo se poglobite v zgodovino in dinamiko spolov. Ravno represija moskega ega in favoriziranje feminizacije je spet pripeljalo druzbo v zadnji stadij, ki se mu rece samounicenje. Vstali bodo spet najmocnejsi in na svojih plecih zgradili mocnejso druzbo. Ne ravno boljso, ker se zal zgodovina ponavlja in bo na njih uspehih in blagostanju rojevali otroci s polno ritjo, ki bodo zagali svojo vejo na drevesu. Kot se to dogaja danes.
Jebiga niso vsi razgledani.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
So se pofockale picke foruma. Ja, deci smo zmeraj merili dolzino k.u.r.c.a, ker to spodbuja prezivetje in razvijanje druzbe. Za marsikoga iz petkovih proslav okoli parlamenta nezaslisana trditev ampak malo se poglobite v zgodovino in dinamiko spolov. Ravno represija moskega ega in favoriziranje feminizacije je spet pripeljalo druzbo v zadnji stadij, ki se mu rece samounicenje. Vstali bodo spet najmocnejsi in na svojih plecih zgradili mocnejso druzbo. Ne ravno boljso, ker se zal zgodovina ponavlja in bo na njih uspehih in blagostanju rojevali otroci s polno ritjo, ki bodo zagali svojo vejo na drevesu. Kot se to dogaja danes.
Jebiga niso vsi razgledani.

Pojdi ti merit svojega direktno z drugim osebkom z metrom ali pa pestmi, kjer imata vpliv le vsak na svojega lulčka. Če ga boš pa meril na cesti, kjer po ponesrečenem merjenju nastrada nekdo drug ali več drugih, bi si pa jest vzel pravico tvojega lulčka skrajšat, ok?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Pičkice si ne rabimo:
1. merit qrca z velikostjo avtomobila
2. velikosti predmeta iz prve točke omenjat v vsaki temi, ne glede na to ali gre za bedake na cesti, JJ, avtomate za kavo, električne bicikle ali nakup suv-a

V kolikšni meri sta ti dve točki bistveni za nadaljevanje vrste pa naj vsak presodi sam.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
S cim pa se primerjate in dosegate vedno vec v zivljenju? Ker zivljenje moskega ne more biti staticno. Ko je staticno, propada.