bedaki na cesti

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
trije? zakaj, ker se peljem in zaspancem na prehitevalnem blendnem? ali si imel kaj tretjega v mislih
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
to je res, itak bi ga spustil, ampak prej ni šlo, ker smo poprej vozili 110 guzva na obeh pasovih pač kolona, potem pa se je sprostilo in smo potegnili, potem pa je bila prigoda, sej to se hitro zgodi, to se nismo pol ure tako vozili. pol minute... pač oenm so Q8 verjetno celo rs varianta ker je bil cisto pri tlehm se je pač močno močno mudilo.
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Ali je kdo videl slike od BMWja iz nesreče v Medvodah?

Meni ni jasno kako je lahko od krožišča do tam pridobil toliko hitrosti.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Mogoče pa ti je žena prihranila kakšnega stotaka, ker bi lahko bila provida. :) Tko da, kakšna zlata zapestnica bi lahko našla pot na njeno roko. :)

Jaz sem enkrat takšno hecanje doživel s strani Policajev na Razdrtem. Golf karavan KK tablice. Verjetno kakšna enota mejne enote?
 
  • Haha
Reactions: ncnifrej in sajkek

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Nimaš kaj, ampak če je blo res tako (in če bi bila res Provida) je bil prav tako v prekršku. Če ni prehiteval in je bil na prehitevalnem, medtem, ko je bil vozni pas prazen, je bil tudi Mondeo v prekršku ... :evil:

Mah, kup enga sranja, k sreči se ni ponovil scenarij "medvode" na AC - nekaj v tem kontekstu ... A so tipa že našli??
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
ista scena pred dnevi na štajerski AC... pilotiramo po prehitetevalnem v riti sem imel Q8 in ko se cesta mal sprosti, terama, in na prehitevalnem mondeo (mislim da) na voznem pasu nobenga v dolžini km vsaj. Od daleč blendnem za praznenje, ništa, pridem bližje, blendnem, ded ne jebe LED hitros ze 180 + zadaj onemu v q8 žila poči in rukne na desno pa gasa mimo, takrat "zaspane" v mondeu na voznega. Na kratko sem zaprl oči, ko sem odprl en uč, sta oba od motala, q8 nezno na odstavnega oni nazaj na prehitevalnega, jaz sem spustil gas. Ampak se zgodba ni končala, Q8 je odteral naprej, oni z mondeom se je zbudil in ga šel lovit. Jaz jih nisem več videl.... žena začela utrujat tako da smo ostali pri 150, lagano sportski.

Taksne retardirane bedake kot si ti in tisti za tabo bi bilo potrebno odstraniti iz ceste za vse večne čase pa bi bila vožnja dosti bolj varna.
Vsak dan srečam kakšnega, ki sanja po prehitevalnem ob praznem voznem pasu pa mi na kraj pameti ne pade da bi se šel
retardiranega ritopika in blendača. To ni moje delo ampak delo policije.
Slej ko prej se vsaki umakne če voziš na varnostni razdalji, včasih samo rabijo kakšnih 20km+.
 

4l3x

Zelenc'
9. jul 2019
9
11
3
AndrejD, to so ubogi ljudje, ki mislijo, da jih je sam Bog našprical v maternico. Nisem bil tam, zato ne morem sodit - pa tudi sicer po pravilu nikoli ne sodim, dokler ne slišim dveh plati zgodbe, vendar ste glede na tvoj zapis vsi trije bedaki - tisti v Fordu še najmanj. On nima kaj za sanjat na prehitevalnem pasu (čeprav vprašanje, če je res sanjal, ker pri 180+ ti tudi 130 izgleda kot "sanjanje"...), ravno tako kot se ti nimaš kaj za vozit 180+ po naših avtocestah in blendat nekomu, ki se pelje bolj kulturno od tebe. Noben ni dolžen tebi omogočat divjanja po cestah, ne glede na to, kako sta te mami in ati prepričevala, da si poseben. Povrhu vsega si pa očitno še živčko, če te je morala žena mirit, in to je odlična kombinacija za pok.

Imamo kar nekaj dirkališč v relativni bližini in pojdi tja pokazat, kak mačo si. Po ravnem zna vsak na gasu stat. Pa tistega tretjega idiota s Q8 vzemi zraven.