bedaki na cesti

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
To sta očitno voznik BMW-ja in Passata merila kdo ima daljšega:bonk:- gre za zoženje ceste iz dveh v en pas, kjer naj bi se upoštevalo pravilo zadrge.
Rezultat: eden od udeležencev merjenja dolžine q-urca mrtev, drugi pobegnil s kraja nesreče + nič kriva ženska, ki je pripeljala nasproti težko poškodovana, dojenček v njenem avtu na srečo le lažje:
https://www.24ur.com/novice/crna-kr...udo-nesreco-v-medvodah-se-niso-izsledili.html

Brez besed:zavijazocmi::nigladek:
 
  • Žalosti me
Reactions: kajpace in Hondi

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
To sta očitno voznik BMW-ja in Passata merila kdo ima daljšega:bonk:- gre za zoženje ceste iz dveh v en pas, kjer naj bi se upoštevalo pravilo zadrge.
Rezultat: eden od udeležencev merjenja dolžine q-urca mrtev, drugi pobegnil s kraja nesreče + nič kriva ženska, ki je pripeljala nasproti težko poškodovana, dojenček v njenem avtu na srečo le lažje:
https://www.24ur.com/novice/crna-kr...udo-nesreco-v-medvodah-se-niso-izsledili.html

Brez besed:zavijazocmi::nigladek:


Itak. Zej ce ne bi bil bmw zraven bi blo jasno kdo ma mikrotiča tko pa je 1:1. Passtarji so obce znani kot mikrotična goveda in se redno prebudijo iz spanca, lovljenja porabe ipd, ko jih zacnes prehitevat ali pa si v takile situaciji. Revseta mikrotična brez mozgan in okusa za pleh
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dvomim da je bavarija nedolzna pr vsem skupej tko da nima veze.

Kakorkoli že, bavarija in pokojni v njej sta imela prednost. To mu sicer jebeštrga kaj pomaga, ker mu bo to na britafu pisalo...

Se bi šel skor stavit, da je situacija izgledala tako, da je BMW peljal pred rondojem po klancu po omejitvah, kar je grozno znerviralo Passata, ta je hotel skozi rondo po desnem pasu mimo, BMW pa mu je hotel pokazat, kdo je jaći, Passatu je zmanjkalo prostora in namesto da bi bremzal je debil zapeljal v BMWja, ki ga je odbilo (verjetno tudi malo sam odvil pri trku) v nedolžno žensko na nasprotnem pasu. En je dobil kazen na licu mesta, drugi pa si zasluži par let na hladnem.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Kakorkoli že, bavarija in pokojni v njej sta imela prednost. To mu sicer jebeštrga kaj pomaga, ker mu bo to na britafu pisalo...

Se bi šel skor stavit, da je situacija izgledala tako, da je BMW peljal pred rondojem po klancu po omejitvah, kar je grozno znerviralo Passata, ta je hotel skozi rondo po desnem pasu mimo, BMW pa mu je hotel pokazat, kdo je jaći, Passatu je zmanjkalo prostora in namesto da bi bremzal je debil zapeljal v BMWja, ki ga je odbilo (verjetno tudi malo sam odvil pri trku) v nedolžno žensko na nasprotnem pasu. En je dobil kazen na licu mesta, drugi pa si zasluži par let na hladnem.

(slika je iz enega drugaga foruma - Slo tech)
Iz slik je razvidno da noben od njiju ni imel prednosti. Glede na to da je tam znak za zadrgo.
Nič novega pač 2 budali sta se srečali oziroma trenutno ena manj.
Nastradajo pa vedno nedolžni.
Zanimivo da ni nobenega posnetka. Niti slik iz druge strani avta, da bi se dalo sklepati kako sta trčila.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
(slika je iz enega drugaga foruma - Slo tech)
Iz slik je razvidno da noben od njiju ni imel prednosti. Glede na to da je tam znak za zadrgo.
Nič novega pač 2 budali sta se srečali oziroma trenutno ena manj.
Nastradajo pa vedno nedolžni.
Zanimivo da ni nobenega posnetka. Niti slik iz druge strani avta, da bi se dalo sklepati kako sta trčila.

Zadrga je v primeru, da je kolona, ne pa če sta dva. Desni pas se združi v levega...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
ista scena pred dnevi na štajerski AC... pilotiramo po prehitetevalnem v riti sem imel Q8 in ko se cesta mal sprosti, terama, in na prehitevalnem mondeo (mislim da) na voznem pasu nobenga v dolžini km vsaj. Od daleč blendnem za praznenje, ništa, pridem bližje, blendnem, ded ne jebe LED hitros ze 180 + zadaj onemu v q8 žila poči in rukne na desno pa gasa mimo, takrat "zaspane" v mondeu na voznega. Na kratko sem zaprl oči, ko sem odprl en uč, sta oba od motala, q8 nezno na odstavnega oni nazaj na prehitevalnega, jaz sem spustil gas. Ampak se zgodba ni končala, Q8 je odteral naprej, oni z mondeom se je zbudil in ga šel lovit. Jaz jih nisem več videl.... žena začela utrujat tako da smo ostali pri 150, lagano sportski.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic