bedaki na cesti

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
A ti to resno?! Se pravi, da bi jaz moral predvidevat, da bo en idiot prehiteval kolono čez polno črto v nepregledni ovinek men nasproti? To pa je žal res "slovenska kmečka pamet"!
Je pa sploh zanimivo, da se 99% teh stvari dogaja v Sloveniji in na ostalem "Balkanu". Še tale na Felbertauernstrasse je bil "balkanc" s švicarsko registracijo.

E mali
Odgovor je da, če hočeš še dolgo in zdravo živet.

ali pa ne ,če hočeš biti pohabljen in imeti v dokaz video posnetek o nekem debilu ,ki je kršil cpp in razbil tebe in še kakšno tvojo ljubljeno osebo.
V bistvo boš dokazal da si žrtev ampak imamo na pokopališčih že dosti takih ,ki jim piše na grobovih IMEL JE PREDNOST.


Odločitev pa je seveda v tvojih rokah.
 

Jumbo

Zelenc'
29. maj 2020
25
21
3
E mali
Odgovor je da, če hočeš še dolgo in zdravo živet.

ali pa ne ,če hočeš biti pohabljen in imeti v dokaz video posnetek o nekem debilu ,ki je kršil cpp in razbil tebe in še kakšno tvojo ljubljeno osebo.
V bistvo boš dokazal da si žrtev ampak imamo na pokopališčih že dosti takih ,ki jim piše na grobovih IMEL JE PREDNOST.


Odločitev pa je seveda v tvojih rokah.
Ok, še enkrat...kako naj vem, da mi bo nekdo v nepregledni ovinek pripeljal po mojo strani? A po tvoji logiki se ti pred vsakin ovinkom/križiščem ustaviš in greš najprej pogledat? Kako si sploh upaš vozit po ovinkastih cestah glede na tvoj zapis? Al kako si to mislil?
 
Nazadnje urejeno:

Jumbo

Zelenc'
29. maj 2020
25
21
3
Napisal ti je to, da moraš vozit s pametjo in defenzivno.
Ker če bi se oni model, ki je prehiteval čez polno črto, zabil vate, ti to, da je on vozil narobe, ti pa prav, ne bi pomagalo pol kur*ca.
Skratka, drži se desnega pasu če je prazen, zato je tam.
In če bi jaz prehiteval, oziroma bi bil samo en pas? Samo zato, ker sta tam 2 pasova, tist idiot še vedno nima nobene pravice, da prehiteva čez polno črto v ovinek! Kaj vam tukaj pri tej enostavni situaciji ni jasno?! Zakaj zagovarjate dejanje prehitevajočega? Glede na komentarje me stanje na cestah niti malo ne čudi...resna debilnost folka v Sloveniji!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Če bi peljal pravilno po desnem pasu, tudi približno ne bi bil ogrožen.
Ker pa si sekal ovinek in menjal pasove, pa zdaj filizofiraš v nedogled.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
In če bi jaz prehiteval, oziroma bi bil samo en pas? Samo zato, ker sta tam 2 pasova, tist idiot še vedno nima nobene pravice, da prehiteva čez polno črto v ovinek! Kaj vam tukaj pri tej enostavni situaciji ni jasno?! Zakaj zagovarjate dejanje prehitevajočega? Resna debilnost folka v Sloveniji!
Nihce ga ne zagovarja, samo drzi se tudi ti svojega desnega, kadar ne prehitevas... Razen, ce spadas med tiste ljudi, ki jim je najvecja fobija uvoz na avtocesto, ker ne morejo direkt na prehitevalnega...
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.496
1.147
113
Ne vem če glih paše v temo bedaki ampak da ti tole rata morš bit kr specialc. Je bil pa edini avto, tko da ga ni noben bočno nabasu. Lokacija pa Litija, pred MOL-om.
Zajeta slika.PNG
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Napisal ti je to, da moraš vozit s pametjo in defenzivno.
Ker če bi se oni model, ki je prehiteval čez polno črto, zabil vate, ti to, da je on vozil narobe, ti pa prav, ne bi pomagalo pol kur*ca.
Skratka, drži se desnega pasu če je prazen, zato je tam.
No hvala ti da si mu še ti razložil.

Upam da se ga prime enkrat.
 

Jumbo

Zelenc'
29. maj 2020
25
21
3
In š
No hvala ti da si mu še ti razložil.

Upam da se ga prime enkrat.
in še enkrat prosim za normalen odgovor na moje vprašanje: Enaka situacija na dvopasovni cesti, oziroma tovornjak/motorist na desnem pasu?

Ja, moj prekršek je bil, da sem vozil po levem pasu, vendar s tem nisem nikogar ogrožal niti nikogar oviral v tem primeru. On je naredil več prekrškov hkrati in zavestno/namerno ogrožal varnost/življenje drugih udeležencev (ne samo mene). Tudi če bi jaz vozil po desnem pasu, nima on kaj tako za prehitevat. Kaj vam tukaj prosim lepo ni jasno?! A ste res tako omejeni v razmišljanju, ali enostavno funkcionalno nepismeni?!
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jumbo, drkajo te, ne sekiraj se. :)

V prihodnje se pa le drži svojega pasu. Vidiš, da nima smisla slalomirat po naših cestah, ker te slej ko prek kdo čelno pribije.
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Vsi smo krvavi pod kožo. Ni osebe, ki kdaj ne bi naredil bedarije na cesti. Namenoma ali ne, nima veze.
Zdej tuki jokcat po forumu in igrat žrtev je brez veze. Raje najprej pred svojim pragom pometmo, bomo mel do konc življenja dost dela. Pol lahk pa s prstom na druge kažemo in opravičujemo svoje napake z napakami drugih.

Igranje šerifa pa raje prepusti policiji. Zato jo mamo. S tem izpadeš samo še večji debil
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
In če bi jaz prehiteval, oziroma bi bil samo en pas? Samo zato, ker sta tam 2 pasova, tist idiot še vedno nima nobene pravice, da prehiteva čez polno črto v ovinek! Kaj vam tukaj pri tej enostavni situaciji ni jasno?! Zakaj zagovarjate dejanje prehitevajočega? Glede na komentarje me stanje na cestah niti malo ne čudi...resna debilnost folka v Sloveniji!

In š

in še enkrat prosim za normalen odgovor na moje vprašanje: Enaka situacija na dvopasovni cesti, oziroma tovornjak/motorist na desnem pasu?

Ja, moj prekršek je bil, da sem vozil po levem pasu, vendar s tem nisem nikogar ogrožal niti nikogar oviral v tem primeru. On je naredil več prekrškov hkrati in zavestno/namerno ogrožal varnost/življenje drugih udeležencev (ne samo mene). Tudi če bi jaz vozil po desnem pasu, nima on kaj tako za prehitevat. Kaj vam tukaj prosim lepo ni jasno?! A ste res tako omejeni v razmišljanju, ali enostavno funkcionalno nepismeni?!

Kaj tebi ni jasno? Ene 3x so ti jasno napisali: ne pomaga, da imaš prav, če si mrtev! Uni nasproti je nevaren bedak (ali pa vsaj nevarno nesposoben), ampak to ti ne bi pomagalo, ko bi priletel vate.

Če imaš možnost, da pelješ bolj varno zate (v tem primeru po praznem desnem pasu, pa ne le zato, ker je to po predpisih, ampak predvsem zatp, ker ti lahko nasproti prileti bebec čez polno), potem to narediš. Če nimaš te možnosti (ker pač ravno prehitevaš kamion), potem tega itak ne moreš naredit.

Ampak ne znat ločit med "ti bi se lahko obnašal bolj samozaščitno, ker so ceste polne bedakov" (kar so ti parkrat napisali) in "uni nasproti ni bedak, ni naredil nič narobe..." (česar ni nihlče napisal) je pa tudi ... Ahhhhh ... In potem tak še tiste zadnje stavke pišeš. O debilih in in omejenosti in funkcionalni nepismnoti. Si na dobri poti, da postaneš legenda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kje je pa on tle igral šerifa?
In nekaj je malo napako narest kakor jo je on, nekaj je pa zavestno prehitevat čez polno črto v skarijce
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
SJTV1 , si me pa presenetil s tem odgovorom. Se dejansko strinjam s tabo. Zanimivo, da si tak hipokrat, glede na to, da tud ti fuke špilaš pocesti s prehitevanjem kolone in vožnjo čez polno črto, potem se pa s tem še javno hvališ po forumu in tako vedenje zagovarjaš in se jeiš, ko ti in tebi podobnim bedkom, tako vožnjo preprečijo s količki .
Ubistvu si isti, ko model s posnetka. Prehitevanje kolone in vožnja čez polno črto.
 

Jumbo

Zelenc'
29. maj 2020
25
21
3
Vsi smo krvavi pod kožo. Ni osebe, ki kdaj ne bi naredil bedarije na cesti. Namenoma ali ne, nima veze.
Zdej tuki jokcat po forumu in igrat žrtev je brez veze. Raje najprej pred svojim pragom pometmo, bomo mel do konc življenja dost dela. Pol lahk pa s prstom na druge kažemo in opravičujemo svoje napake z napakami drugih.

Igranje šerifa pa raje prepusti policiji. Zato jo mamo. S tem izpadeš samo še večji debil
Čak mal...zakaj pa bi to bilo igranje šerifa, če v temi "bedaki na cesti" objavim bedaka na cesti?