bedaki na cesti

I

Izbrisan uporabnik 17097

Saj nevem, če se splača. Se mi je podobno z brake checki zgodilo 2 leti nazaj. Prijavil na policijo in mislil, da je končano. Čez leto dni vabilo na sodišče, da se je model pritožil in naj pridem pričat.
Na pričanju njegovo jokcanje, da tega ni naredil in da sem si izmislil ter, da je imel sabo punco, ki lahko potrdi zgodbo. Po pričanju sva odšla in nevem kaj se je zgodilo na koncu.
Naj dodam, da takrat nisem imel kamere.
Tablico te Kie imam zapisano in sem optimist, da jo bom še srečal ....

p.s. vedite tudi, da ko gre enkrat to na sodišče, da tisti, ki ga prijavljas dobi vse tvoje podatke, se pravi ime, priimek, naslov in kje delaš.
Preden si mu vklopil meglenke in začel blendat bi se moral odločit ali kot pravi jello: ˝Počakaš da gre ritopikec mimo in voziš dalje kot da ga nikoli ni blo˝
ali it do konca, prijavit na policijo ali bit pripravljen na to, da se bosta ˝pogovorila˝ iz oči v oči.
Sedaj tu jokat je brezveze.
To velja tudi za naprej, če enkrat začneš trobit, blendad... bodi potem pripravljen tudi na posledice.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
To bil lahko bil odličen poligon za kasiranje žandarjev v civilnih avtih.
Seveda bi lahko sproti kaznovali še cel kup drugih neumnosti.
Dejansko bi nekaj naredili za varnost, pretočnost in mirne živce normalnih voznikov.
Samo kaj ko je lažje merit hitrost dva metra pred koncem naselja ali v coni 30.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Vrhnika - Brezovica vozim s kombijem v koloni po levem pasu mimo kamionov 111 - 120 km/h, egu v bavarcu je bilo očitno to neznosno, prehiti po desni med dvema kamionoma in zaustavi na 90 km/h vzporedno s kamionom. In to je trajalo kake 3 minute. Kreten na kubik. Če bi mu poblendal, bi se mu po moje strgalo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.344
5.858
113
pri taščici
Vrhnika - Brezovica vozim s kombijem v koloni po levem pasu mimo kamionov 111 - 120 km/h, egu v bavarcu je bilo očitno to neznosno, prehiti po desni med dvema kamionoma in zaustavi na 90 km/h vzporedno s kamionom. In to je trajalo kake 3 minute. Kreten na kubik. Če bi mu poblendal, bi se mu po moje strgalo.
A je bila taka kolona
 

Priponke

  • IMG_20200204_184406.jpg
    IMG_20200204_184406.jpg
    319,2 KB · Ogledi: 154
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Pepe

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Se posipam... dons okol 15:30 od Logatca proti Vrhniki. Rjav (posrane barve) BMW 5-ka se mi zdi (jebeštrga meni so vsi BMW-ji enaki), CE registrska.
Noben alpski smučar se ne bi sramoval tazga slaloma. :bonk:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Slalomisti so zdravi za pretočnost, ker prebudijo sanjače in se kolona začne naenkrat hitreje premikat. Doživel že n-krat ko gre po polžje ... prileti nek padalec levo, desno, sem, tja, vsi sanjači začnejo pospeševat, ker ga v slogu lokalnih šerifov nočejo spustiti noter in potem vidiš, da promet naenkrat postane bolj dinamičen in se vozimo že 10-20km/h hitreje. Ko slalomist pobegne gužvi, pa spet motivacija za dinamično vožnjo pade ...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sam to se ne pomeni da lahko slalomist vozi po odstavnem pa čez rdeče kot je očitno dovoljeno če so na cesti mečkači
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Slalomisti so zdravi za pretočnost, ker prebudijo sanjače in se kolona začne naenkrat hitreje premikat. Doživel že n-krat ko gre po polžje ... prileti nek padalec levo, desno, sem, tja, vsi sanjači začnejo pospeševat, ker ga v slogu lokalnih šerifov nočejo spustiti noter in potem vidiš, da promet naenkrat postane bolj dinamičen in se vozimo že 10-20km/h hitreje. Ko slalomist pobegne gužvi, pa spet motivacija za dinamično vožnjo pade ...
Mnja no. Ko je vozni pas poln kamionov in vse ostalo na prehitevalnem, ti slalom nič ne koristi. Razen na Alterju te vlačijo po zobeh.
Grem občasno tudi sam po desni mimo koga, ki prehiteva svojo senco, zvočni in svetlobni signali mu ne hasnejo, niti ne moje znanje jezika gluhonemih.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Lahko tudi po narobni strani cesti torej v kontra smer? Dobr ka vem
Saj ti je verjetno že marsikdo dokazal, da lahko. Probaj tudi sam, če tudi ti zmoreš.
Saj si tudi sam že dokazoval kako zmoreš menjavati pasove v križišču. Pa so ti eni trobili, pa kazali sredinec, ampak ti si jim dokazal da lahko ... in si to počel znova in znova in znova. Ker pač lahko ... dokler policija ne kaznuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Slalomisti so zdravi za pretočnost, ker prebudijo sanjače in se kolona začne naenkrat hitreje premikat. Doživel že n-krat ko gre po polžje ... prileti nek padalec levo, desno, sem, tja, vsi sanjači začnejo pospeševat, ker ga v slogu lokalnih šerifov nočejo spustiti noter in potem vidiš, da promet naenkrat postane bolj dinamičen in se vozimo že 10-20km/h hitreje. Ko slalomist pobegne gužvi, pa spet motivacija za dinamično vožnjo pade ...

No ja jaz lahko rečem ravno obratno, da se zaradi takih slalomistov v gužvi še bolj ustavi ker varnostne že tako ni potem pa še pacient ki se vmes rine. Trije bremzajo potem pa poznamo zgodbo naprej....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
No ja jaz lahko rečem ravno obratno, da se zaradi takih slalomistov v gužvi še bolj ustavi ker varnostne že tako ni potem pa še pacient ki se vmes rine. Trije bremzajo potem pa poznamo zgodbo naprej....
Eno je gužva zaradi preobremenjenosti. V takih primerih običajno ni padalcev mimo, razen res totalnih debilov, ki mislijo da bodo kaj prišparali pri času, če se rine nekam.
Drugo pa je gužva zaradi sanjačev, za katerim je potem še en sanjač, ali pa en na telefonu, ali pa en posranec, ki ga ne upa prehitet, pa potem še kak pacient zraven in se naredi gužva. Potem pa se cijazi tako, dokler enemu film ne poči in gre slalomirat. V takem primeru pravim, da je zdravo za pretočnost, ker razbije to ozko grlo sanjačev in posrancev in se naenkrat začne vse skupaj hitreje premikat. Še največji sanjači se v takem primeru radi spustijo za tem slalomistom, da mu lahko trobijo in blendajo, ter ga poskušajo ovirati pri njegovem izpadu ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Floki