bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Glede polne črte
Mi lahko poveš zakaj je tule polna črta pa se 60 omejitev?
Najbolj varno mesto za prehitevanje po mojem mnenju na 20km odseku ceste.
Isti odsek ceste, pa prekinjena črta in 90 omejitev( druga polovica posnetka).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Govorim o polni črti po Tunelu Golovec, tam, kjer so bli postavljeni količki. Hanzi ne mešaj jabolk in avokada spet.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Govorim o polni črti po Tunelu Golovec, tam, kjer so bli postavljeni količki. Hanzi ne mešaj jabolk in avokada spet.
Nisem vedel da je v košarici s polno črto in počitniško preko nje se Golovec v igri.
Kako smiselno so bili postavljeni količki se vsi sedaj.
Podoben fenomen v Zadobrovi proti Štajerki. Vsi po levem, jaz cimdlje po desnem, pa če je treba do izvoza za Zadobrovo....
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Ne poznam ceste, ampak na prvem odseku je znak za otroke na cesti, mogoče ustavlja tam šolski bus ali pa prečkajo cesto na poti v šolo. Bolj mi je čudno, da je na drugem odseku omejitev 90.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Šola je stran 5km, avtobus pa res mogoče ustavi, ker je tam ena hiša. Ne vem pa če imajo kaj otrok. Jih še nisem videl, kljub temu da se tedensko tam vozim.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
V ponedeljek se peljem na relaciji Brnik--> Kamnik. Vozim po omejitvah in v Lahovčah me dohiti Kia in mi vozi čisto za ritjo(vozil sem med 52-55km/h). Po koncu Lahovč pospešim na 90 in model se mi še vedno popa čisto za ritjo, zato mu prijazno vklopim za sekundo zadnje meglenke in model malo odneha. Nato omejitev 60 in zmanjšam. Se peljeva mimo OMV-ja tam, ko je mimo omejitev 70 in me model prehiti čez polno črto in nasproti zavijalni pas in mi naredi brake check in to parkrat ne samo 1x ampak 10x.
Meni poči film in mu poblendam in letim za njim in on kar naenkrat spet napolno zavre parkrat in mi uide tam čez polje levo v križišče meni pa se ni dalo več.

Neznansko željo imam tega kretena/babo najdit in mu !#"!#!"!#!#!# . Prijavljat na policijo se mi neda spet, ker se bom spet vlačil po sodišču in vedel bo vse moje podatke, čeprav bi ga res rad srečal.
Kaj bi se zgodilo, če bi se mu takrat jest namerno pri brake checku zabil v rit? Kako bi dokazal, da se je to zgodilo zaradi namerne povzročitve nesreče?
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Neznansko željo imam tega kretena/babo najdit in mu !#"!#!"!#!#!# . Prijavljat na policijo se mi neda spet, ker se bom spet vlačil po sodišču in vedel bo vse moje podatke, čeprav bi ga res rad srečal.
Kaj bi se zgodilo, če bi se mu takrat jest namerno pri brake checku zabil v rit? Kako bi dokazal, da se je to zgodilo zaradi namerne povzročitve nesreče?
Dash cam reši vse tovrstne težave... ;)

Jaz imam tole in mi je top
Blueskysea B1W

Še review:
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
in zakaj mislite, da se to dogaja?

KER NI KAZNOVANJA, ZATO !!!!!!!!

jaz 20 let nazaj 2 kazni v manj kot letu, pa se zaklel nikoli nobene več.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
V tem primeru, ki ga je opisal casio, pošlješ posnetek na policijo, oni pa potem naprej urigirajo, če sploh... Če bi meni kdo po nepotrebnem delal sranje na cesti, mi ni problem poslat posnetka našim policajcem.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Saj nevem, če se splača. Se mi je podobno z brake checki zgodilo 2 leti nazaj. Prijavil na policijo in mislil, da je končano. Čez leto dni vabilo na sodišče, da se je model pritožil in naj pridem pričat.
Na pričanju njegovo jokcanje, da tega ni naredil in da sem si izmislil ter, da je imel sabo punco, ki lahko potrdi zgodbo. Po pričanju sva odšla in nevem kaj se je zgodilo na koncu.
Naj dodam, da takrat nisem imel kamere.
Tablico te Kie imam zapisano in sem optimist, da jo bom še srečal ....

p.s. vedite tudi, da ko gre enkrat to na sodišče, da tisti, ki ga prijavljas dobi vse tvoje podatke, se pravi ime, priimek, naslov in kje delaš.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
V tem primeru, ki ga je opisal casio, pošlješ posnetek na policijo, oni pa potem naprej urigirajo, če sploh... Če bi meni kdo po nepotrebnem delal sranje na cesti, mi ni problem poslat posnetka našim policajcem.

A so v Sloveniji sploh koga kaznovali na ta način? Ker glede na butaste zakone ki jih imamo sploh dvomim da ga lahko.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.273
113
Policaji so pussy.
Sem snemal norca pred mano, ki je naredil total stop pri 90. Pokličem policijo, ki me vpraša, kaj sem mu naredil. Sem rekel policajki, da nič, ona meni: to ne more biti res. Ja pol pa nič in nasvidenje.
Policaji so pussy!
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
V tem primeru, ki ga je opisal casio, pošlješ posnetek na policijo, oni pa potem naprej urigirajo, če sploh... Če bi meni kdo po nepotrebnem delal sranje na cesti, mi ni problem poslat posnetka našim policajcem.

Jebe se policiji in sodišču.

Sam sem prijavil in priložil posnetek in kaj je nastalo iz tega ?

NIČ!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Saj nevem, če se splača. Se mi je podobno z brake checki zgodilo 2 leti nazaj. Prijavil na policijo in mislil, da je končano. Čez leto dni vabilo na sodišče, da se je model pritožil in naj pridem pričat.
Na pričanju njegovo jokcanje, da tega ni naredil in da sem si izmislil ter, da je imel sabo punco, ki lahko potrdi zgodbo. Po pričanju sva odšla in nevem kaj se je zgodilo na koncu.
Naj dodam, da takrat nisem imel kamere.
Tablico te Kie imam zapisano in sem optimist, da jo bom še srečal ....

p.s. vedite tudi, da ko gre enkrat to na sodišče, da tisti, ki ga prijavljas dobi vse tvoje podatke, se pravi ime, priimek, naslov in kje delaš.

Iz dokaj vsakodnevne situacije delaš celo dramo. Počakaš da gre ritopikec mimo in voziš dalje kot da ga nikoli ni blo. Ne pa meglenke pa cele scene ko že tako veš da maš kolerika na riti. In da mu to da je tebe sprovociral že zmaga.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Saj je šel mimo in zavrl na 0km/h! To sem dobil, ker sem po njegovo vozil prepočasi.