bedaki na cesti

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
namesto da bi mi odgovoril na moje vprašanje, si raje filozofiral o nekritičnosti družbe. torej, koliko ljudi do zdaj je sprejelo tvoj očitek o nepravilnem parkiranju, se pokesalo in obljubilo, da ne bodo več tega delali? in koliko se ti je zarežalo v fris in odgovorilo, da se brigaj zase? preko interneta smo vsi lahko pametni in zajebani teroetiki, realnost pač ni taka.
sem imel poleti bližnje srečanje z enim takim kot ti, ki rad stvari poveš direkt v faco. ena ženska je iz stranske ulice zapeljala desno in pri tem izsilila tipa, ki je potem zapeljal vzporedno z njo, trobil in ji kazal, da je zmešana, pri tem pa se skoraj zaletel vame, ko sem peljal mimo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ja fašeš jih.
Namesto, da bi tisti, ki lahko, ukrepal!
Policaji so pussiji. Oni si ne bodo s takim roke mazal, je treba papirje naredit! In kot državljan sem nemočen!
Jaz si ne upam z norci bodt. Lahko ratam invalid. In norec in policaji to vedo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
namesto da bi mi odgovoril na moje vprašanje, si raje filozofiral o nekritičnosti družbe. torej, koliko ljudi do zdaj je sprejelo tvoj očitek o nepravilnem parkiranju, se pokesalo in obljubilo, da ne bodo več tega delali? in koliko se ti je zarežalo v fris in odgovorilo, da se brigaj zase? preko interneta smo vsi lahko pametni in zajebani teroetiki, realnost pač ni taka.
sem imel poleti bližnje srečanje z enim takim kot ti, ki rad stvari poveš direkt v faco. ena ženska je iz stranske ulice zapeljala desno in pri tem izsilila tipa, ki je potem zapeljal vzporedno z njo, trobil in ji kazal, da je zmešana, pri tem pa se skoraj zaletel vame, ko sem peljal mimo.
Ja in kaj bi tad vedel? V 90% se zapirate v avto in ne upate niti ocesnega kontakta vzpostaviti. Gledat v tla. Ti to kaj pomeni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja fašeš jih.
Namesto, da bi tisti, ki lahko, ukrepal!
Policaji so pussiji. Oni si ne bodo s takim roke mazal, je treba papirje naredit! In kot državljan sem nemočen!
Jaz si ne upam z norci bodt. Lahko ratam invalid. In norec in policaji to vedo!
Apolloti ne upajo pol kurca, itak je ze toliko zensk v prometni, da se samo nasmejes. Toliko bolj, ko vidis, da prevazajo svoje kao moske kolege. Lol
 
  • Všeč mi je
Reactions: Nenasiten

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Res je. Pametni k 100 matr, ko gres pa ven pa sm v volan gledajo, pickoidne mamine maze... zmerom vec je teh 'alfa samcev'.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Policaj.JPG


https://www.24ur.com/novice/sloveni...je-hitrosti-vozil-obcutno-manj-prekrskov.html
:)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj je narobe pri prvem posnetku, kjer gre beli SUV naravnost? A nima SUV prednosti?