bedaki na cesti

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Tudi običajni nakup v trgovini brez resnega sidranja ne bo ostal v prtljažniku karavana. Pa se v običajnem nakupu najdejo nekajkilogramski "izstrelki", denimo pralni prašek, gajba piva itd... Enako dvokilogramski prenosnik ...
Jaz ne sidram nič od tega. Niti avto nima nekih resnih uporabnih možnosti za to.
zadnji stavek je ključen
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
kopnastreho.jpg


V petek, 6. 12. 2019, okoli 16. ure, je policist PP Šentilj v Vosku vozil službeno vozilo policije, ob tem pa je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in trčil v travnato nabrežino. Službeno vozilo se je nato prevrnilo na streho, policist in policistka, ki sta bila v vozilu, pa sta se ob tem lažje telesno poškodovala. Oba so z reševalnim vozilom prepeljali v UKC Maribor. Policistu, ki je vozil službeno vozilo, smo izdali plačilni nalog. Alkotest je pokazal vrednost 0,00,” so nam uradno sporočili iz PU Maribor.

kopnastrehoBIG.jpg
 
  • Wow
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
A vsak ki mu ne znese je kar avtomatično bedak?

Ne, nikakor ne vsak, ki mu ne znese. Temule so pa še njegovi kolegi spisali kazen zaradi neprilagojene hitrosti tako da je že bližje temu poleg tega pa nisem želel odpirati nove teme zgolj za ta dogodek tako da sem potem sem not nalepil. Smo že imeli podobne primere, ko so se v tej temi znašlu posnetki ljudi, ki nekako niso bili bedaki na cesti pa smo vseeno vsi preživeli :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Daj ne bit taka drama queen no. Nalepil sem uraden opis dogodka s strani policije zaradi česar je voznik dobil kazen kar ti nakazuje na njegov zajeb ter dodal fotografije.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Danes vas je bilo 3/4 bedakov na cesti. Namrec v Ljubljani in okolici proti gorenjski je bila huda megla cel dan ampak vsak z novejsim avtomobilom se je vozil zgolj s tremi ledicami. Bravo. Isti bedaki meni blendate, ko se sredi soncnega poletja vozim brez luci, ker so pac nepomembne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in luciano

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ej podnevi je bila katastrofa! Difuzna svetloba nizke pozicije sonca, megla z manj kot 50m vidljivosti speljujes na magistralko pa vidis vozilo sekundo preden speljes. Prehitevanja pa nemogoca.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
Ne, nikakor ne vsak, ki mu ne znese. Temule so pa še njegovi kolegi spisali kazen zaradi neprilagojene hitrosti tako da je že bližje temu poleg tega pa nisem želel odpirati nove teme zgolj za ta dogodek tako da sem potem sem not nalepil. Smo že imeli podobne primere, ko so se v tej temi znašlu posnetki ljudi, ki nekako niso bili bedaki na cesti pa smo vseeno vsi preživeli :)

Za to da ti ne znese je predpisana kazen. Ne vem kako si predstavljaš da bi jo tale lahko odnesel brez kazni?

Nihče nikjer ni trdil da se od zmerjanja z bedakom umre.