bedaki na cesti

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Tole je mel izklopljeno čist. Ker z restrikcijo te sicer odfuka ampak na suhi cesti ni varjante z m3 da bi to bilo z elektroniko.

Saj tako kot je matey napisal - ko hočeš pa ne znaš. Zajebal že v prvi sekundi.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ma ja, tole je cisto drugi svet avtomobilov. Killakhan vem, da vozi privat +400KM avto, verjetno tudi Matey, ampak, ko sem jaz prvic vozil e92 M3 sem bil kar malo presenecen nad popolnoma drugacno dinamiko v primerjavi z opel astro OPC, ki sem jo dnevno vozil tisti cas (+250KM vs +400KM na zadnji pogon). Astra je bila kot sekira, letela cez ovinke kakor si hotel, zadnji izmed oldschool avtomobilov z veliko turbo luknjo, ki ne dopusca napak. BMW je bil kot oster japonski noz, rabis kilometre, hitro zajebes, ko osemvaljnik zabije hrbet. Ampak ko obvladas si car. F1 je pa kot skalpel si predstavljam.
Fuck it dude je malo zajebal. :)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.864
3.379
113
40
Lj
Ma ja, tole je cisto drugi svet avtomobilov. Killakhan vem, da vozi privat +400KM avto, verjetno tudi Matey, ampak, ko sem jaz prvic vozil e92 M3 sem bil kar malo presenecen nad popolnoma drugacno dinamiko v primerjavi z opel astro OPC, ki sem jo dnevno vozil tisti cas (+250KM vs +400KM na zadnji pogon). Astra je bila kot sekira, letela cez ovinke kakor si hotel, zadnji izmed oldschool avtomobilov z veliko turbo luknjo, ki ne dopusca napak. BMW je bil kot oster japonski noz, rabis kilometre, hitro zajebes, ko osemvaljnik zabije hrbet. Ampak ko obvladas si car. F1 je pa kot skalpel si predstavljam.
Fuck it dude je malo zajebal. :)

Za vožnjo po predpisih ne rabiš nič hudega obvladat avto. Če pa divjaš potem pa itak spadaš v to temo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Floki

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Verjetno posneto namensko za oglede na net-u. Danes je težko vedeti, kaj je realni dogodek.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113

Brings me back to the good old times... :aplauz: :cheer::bonk: :evil:

BringsMeBackToGoodTimes.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Za vožnjo po predpisih ne rabiš nič hudega obvladat avto. Če pa divjaš potem pa itak spadaš v to temo.
Raje v to temo. Res ne maram biti pic.ka kot vecina taksnih voznikov s tabo pussy sheriffom. Samo ne zaklepajte se potem vec v vozila, ce mi trobis, ko je uzaljeno tvoje dostojanstvo s tem, ko te prehitim. Stoj za svojim in bod dec. Pa ne mi jokati na plocniku potem. OK?