bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Jp jp. Po manevru prehitevanja je bosanski Schumacher očitno tako sunkovito cuknil z volanom za vrnitev na vozni pas, da je vozilo zaneslo in odneslo v ograjo, potniki pa so verjetno dobili smrtonosne poškodbe zgolj zato, ker imho niso bili pripeti ali pa so imeli RES IZJEMNO smolo, da jih je v avtu zmetalo točno tako, da dva nista preživela.

Citiram:
"Voznik osebnega vozila je med vožnjo iz Ljubljane proti Vrhniki prehiteval tovorno vozilo, med vračanjem na vozni pas pa je vozilo začelo zanašati in je trčilo v odbojno ograjo. En človek je umrl na kraju nesreče, drugi pa pozneje v ljubljanskem kliničnem centru. V nesreči sta bila poškodovana še dva človeka in sta ostala na zdravljenju," je za radio Slovenija pojasnil Branko Slivnik s centra za obveščanje.

Po poročanju PU-ja Ljubljana sta v nesreči umrla potnika v vozilu. Po podatkih policije, naj bi pred tem nezakonito prestopila državno mejo.

Policisti so na kraju nesreče odvzeli prostost 42-letnemu vozniku, državljanu Bosne in Hercegovine, saj naj bi za šlo tihotapca ljudi. Več bo znano po novinarski konferenci, ki se bo začela ob 12. uri.

Avtocesta proti Kopru, ki je bila zaradi nesreče več ur zaprta, je zdaj spet odprta.
Konec citata.

 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
je sedaj malo več napisano; se pravi 10 ljudi v osebnem avtu.

Policisti PU Ljubljana so ugotovili, da je 43-letni državljan BiH v osebnem vozilu BMW tihotapil osem Sircev, ki so nezakonito prečkali mejo na poti iz Hrvaške v Italijo. Poleg njih je bila v avtu še mladoletna oseba, domnevno voznikov pastorek, je na novinarski konferenci pojasnil inšpektor z ljubljanske policijske uprave Primož Kadunc.

Pet Sircev je sedelo na zadnjem sedežu, trije pa so bili v prtljažniku
. Vzrok nesreče je bila vožnja z neprilagojeno hitrostjo. Voznik je po prehitevanju tovornjaka zavil nazaj na svoj vozni pas in izgubil oblast nad vozilom ter trčil ob varovalno ograjo. Pri tem so iz vozila padli trije potniki. En človek je umrl na kraju nesreče, drugi pa pozneje v ljubljanskem kliničnem centru. V nesreči sta bila poškodovana še dva človeka, ki sta na zdravljenju, enega izmed njiju so morali oživljati in je v kritičnem stanju.

Zaprosili za azil
Preživeli sirski državljani so najprej zapustili prizorišče nesreče, vendar so se nato vrnili in pozneje zaprosili za azil, zato že poteka azilni postopek. Pri njih tudi obstaja sum, da so okuženi s tuberkulozo, je še pojasnil Kadunc.
 
  • Žalosti me
  • Wow
Reactions: koliko in Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
da ga ni sram se otroka s seboj vlacit na tak izlet. tale bi se mogu usestza nekaj let, pase familija bi ga mogla dat na cevelj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113

nicejob.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in koliko

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
The Audi A7 car, taken for a test drive, under the control of a 25-year-old driver

nije žvaka za seljaka
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
zakaj bi bil tale bedak? avto uporablja zato kar je namen, da kaj pripelješ od točke A do B. simple. Jaz tudi cigle vozim v kuferanu pa cement.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Upam, da ne tak naloženo kot tale. Saj se v 999.999 prevoženih kilometrih nima kaj zgoditi, enkrat na milijon pa se lahko zgodi, da ta tovor v resni situaciji dobiš v glavo. Tu je potem samo stvar loterije, a je ta enkrat na milijon takoj v štartu vozniške kariere ali bolj pri koncu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Hondi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Tudi običajni nakup v trgovini brez resnega sidranja ne bo ostal v prtljažniku karavana. Pa se v običajnem nakupu najdejo nekajkilogramski "izstrelki", denimo pralni prašek, gajba piva itd... Enako dvokilogramski prenosnik ...
Jaz ne sidram nič od tega. Niti avto nima nekih resnih uporabnih možnosti za to.