bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
A se se komu ne zdi cudno, da so uspeli 50km narediti? Upam da so jih se prej zasledovali in iskali "varno" ustavljanje. Ce ne, je varnost nase drzave, ali se bolj dramaticno, EU zelo slaba. Ce nebi bezali v avstrijo bi se lahko v tej razdalji kjerkoli skrili. Clovek bi mislil, da poleg tiste plastike (rampe) imajo nacrt za ustavitev vozila. Kaksna komedija bi bila, da bi jih v Avstriji ujeli.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.220
4.700
113
Ja, meni se teh 50 km zdi veliko. Zmanjkalo jim je še kakih 10 km. Če ne zadeli v ta kombi, bi mogoče uspeli priti čez mejo. Dobro, lahko da bi jih ujeli v Avstriji, ampak to pomeni, da smo presneto slabo sposobni čuvati šengensko mejo, če nam neposredno čez mejni prehod lahko spičijo. Kaj šele mimo prehoda?
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Kje je fora, da imaš avto za 100.000€ in potem držiš telefon v roki ???o_O

Pa itak potem še voziš, kot da je cela cesta samo tvoja :mad:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.220
4.700
113
Včasih so taki ljudje hudi tehnični analfabeti. Telefon je prišel z izklopljenim BT in ga ne znajo vključiti, da bi povezali z avto inštalacijo. Potem pa pridejo še razne urbane legende, da v tem primeru baterija ne bo držala dovolj dolgo in podobno.
Ne jezi se, nič ne pomaga.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Jaz se še vedno ne morem načudit številu bedakov, ki se ne umaknejo reševalnemu vozilu na nujni vožnji.
Danes sem se peljal po štajerski avtocesti proti LJ in sem okrog Celja videl, da gre po nadvozu rešilec in da se bo vključil na avtocesto.
Recimo, da sem se peljal malo nad avtocesto omejitvijo (konkretno 140 po tempomatu), rešilec je rabil po moje ene 10+ km, da me je dohitel. Pa ne zaradi tega, ker bi šel jaz prehitro za rešilca, ampak dejansko sem v vzvratnih ogledalih lahko opazoval kako mu je enkrat na prehitevalni pas skočil šleper, nato avto, nato spet kombi, nato kolona, ki se ne umakne...
Šokiran sem nad številom idiotov.

In preden me kdo kakorkoli obsodi, rešilcu sem se umaknil že par sto metrov preden me je uspel dohitet, sem pač ugasnil tempomat in zmanjšal hitrost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A se se komu ne zdi cudno, da so uspeli 50km narediti? Upam da so jih se prej zasledovali in iskali "varno" ustavljanje. Ce ne, je varnost nase drzave, ali se bolj dramaticno, EU zelo slaba. Ce nebi bezali v avstrijo bi se lahko v tej razdalji kjerkoli skrili. Clovek bi mislil, da poleg tiste plastike (rampe) imajo nacrt za ustavitev vozila. Kaksna komedija bi bila, da bi jih v Avstriji ujeli.
Če bi ga bolj na silo ustavili in bi se razlimal ko bi letel s ceste ali še koga drugega razlimal na cesti bi pa zopet ropotali zakaj je tega treba bilo s strani policije.
Dajte se že enkrat odločit kaj bi radi. Srati in prdeti hkrati ne gre.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Če bi ga bolj na silo ustavili in bi se razlimal ko bi letel s ceste ali še koga drugega razlimal na cesti bi pa zopet ropotali zakaj je tega treba bilo s strani policije.
Dajte se že enkrat odločit kaj bi radi. Srati in prdeti hkrati ne gre.
Imeli so možnost ga ustaviti preden je prišel na AC. Od mejnega prehoda do AC je dvopasovnica, regionalka, ki je praktično gradbišče druge etape gradnje AC od razcepa Draženci - Gruškovje in kjer je iz tega razloga omejitev hitrosti 50 km/h. Vmes je med prehodom in AC še policijska postaja (z razmeroma močno ekipo), ki je od te reginalke oddaljena cca 100m!!! Več kot dovolj časa, da se dvopasovnica zapre zaradi takšnega izrednega dogodka. Da je ta pacient sploh prišel do AC je nedopustno in je bila tako bistveno ogrožena varnost ostalih udeležencev. Saj pa ja mejni policist obvestila o prekršku in kršitelju ni poslal po poštnem golobu ali tekaču!!!
Še to: če tako čuvamo šengensko mejo, da se lahko vsaki pajac obrne in švigne mimo kontrole, se potem nimamo kaj čuditi, da nas na severu avstrijci kontrolirajo.
Nismo sposobni kontrolirati ničesar.