bedaki na cesti

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Ma če je tip dementen, nekdo skrbi/odgovarja za jega. So službe.
Pa se bodimo, če že gre.
In kaj boš naredil ti@KillaKHAN?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kaj pa če ne moreš poklicati 113?

Ker se nahajam v Severni Koreji al zakaj?

A ne mores nikogar toziti in iztožiti?

Ja pri nas je to ena taka 100% metoda.

Tudi ce nima avta zavarovanega, tebi zavarovalnica placa skodo in nato uveljavlja regresni zahtevek do povzrocitelja.

Katera zavarovalnica? Moja z recimo AO+ polico mi bo plačala? Komaj čakajo verjetno...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Že zaradi izgubljenega časa se nima smisla izpostavljati. Najmanj 2 uri zabušiš ob čakanju zakljućka postopka policije. Potem tudi do 1 uro za zavarovalnico in iskanje ličarja, potem si 1 dan brez avta, za katerega ne boš dobil nadomestnega vozila, noben ti ne bo kril potnih stroškov, ...
vse le zato, da imaš frišno pobarvan odbijač. Če imaš srečo, pa se ti čez leto ali dve začne barva luščit. Vse to zato, da se greš malo lokalnega šerifa.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Že zaradi izgubljenega časa se nima smisla izpostavljati. Najmanj 2 uri zabušiš ob čakanju zakljućka postopka policije. Potem tudi do 1 uro za zavarovalnico in iskanje ličarja, potem si 1 dan brez avta, za katerega ne boš dobil nadomestnega vozila, noben ti ne bo kril potnih stroškov, ...
vse le zato, da imaš frišno pobarvan odbijač. Če imaš srečo, pa se ti čez leto ali dve začne barva luščit. Vse to zato, da se greš malo lokalnega šerifa.
za veliki finale ti bo pa čez par let, ko boš prodajal avto, kupec z merilcem laka v roki zbijal ceno zaradi karamboliranega vozila.
nima se smisla igrati šerifa, ker boš kvečjemu naredil še večjo pizdarjo. lepo se vidi na zadnjem kadru, ko se mu nekdo ni hotel umakniti, pa je potem bedak zapeljal na sosednji pas. če bi se po tistem pasu takrat nekdo pripeljal od zadaj , ki bi gledal samo na semafor, bi se gladko počila
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.881
5.159
113
zakaj bi ti zbijal ceno?
takemu, ki ti prie totalko iskat ker je bil menjan odbijač še predn pride do cene razložiš, da se je njegov ogled danes končal in ga napotiš nazaj proti domu.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Ne vem, če spominja na alter. V tem primeru se je večina voznikov tovornih vozil obnesla precej bolje kot nekateri vozniki osebnih vozil, ki so imeli precej več možnosti za uspešen izid. Ali niso tovornjakarji krivi za vse gorje na svetu?

Govorim za tisti del osebnih ko je bila pred časom debata in je polovica alterja zagocvarjala 130 v megli.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Poišči ker je bila dolga tema ampak bilo je veliko kreganja na račun tistih da je treba v takih razmerah znižat hitrost.....ker se jim pote lahko v rit zaletijo.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Nisem jaz postavil trditve - tako da, boš kar sam poiskal in podkrepil svojo trditev.
Ker koliko se jaz spomnim tiste debate ni bilo enega, ki bi zagovarjal s 130 v megli / v meglo.

PS: a dobi mekani kako nagrado, ker mu je tema zlezla do 10k postov?