Ban

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Da dobim ban zaradi te teme?
13.gif
https://www.alter.si/tabla/show...0&fpart=all
+ vsaj ena tema je izginila ...

@edit: popravil link...
 
Nazadnje uredil moderator:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ban si dobil od mene, ker vedno nekaj pametuješ glede mojega dela na forumu in mi sikaš, lepo sem te tudi že opozorila na PM, pa si zopet sikal nazaj, sem bila tiho, danes si zopet začel, da d*r*k*a*m in ker jemljem to kot žalitev, si dobil dva dni ohladitve in počitka.

pa lep pozdrav
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Ti ne ločiš med tem kdaj si uporabnik in kdaj moderator A ?
Ne izkoriščaj drugega zaradi prvega.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ban lahko dobiš tudi, če moriš kateremu koli drugemu uporabniku, razlika je samo v tem, da te mora v tem primeru banat nekdo drug (torej moderator), razlog je pa isti: žalitve na tuj račun.

lp
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Ban lahko dobiš tudi, če moriš kateremu koli drugemu uporabniku, razlika je samo v tem, da te mora v tem primeru banat nekdo drug (torej moderator), razlog je pa isti: žalitve na tuj račun.

lp

to je tut mal za lase privlečeno. če pride do žaljenje večih uporabnikov, se nikoli ne bo zgodilo, da bodo ban dobili vsi

lp, Mr. X
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Jah sej veš kako je ko enim brskajo po pm in jim spreminjajo gesla!
Kako to mislim da brskajo po pm? Jah ne vem dobil oz. prejel na mail tri spremembe gesla? Le kdo si tako hudo želi moje uporabniško ime? Samo ne se sedaj fine delat da se ne brska po pm, saj tko je če nekateri nimajo privat življenja.


lp Banovec
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ob prijavi/odjavi je tudi možnost, da ko nekdo vpiše nick in nima pravega gesla, zahteva "pošlji novo geslo na mail" in to lahko naredi kdorkoli ki ima 5 minut časa. Novo geslo pa itak dobiš samo ti in ne tisti, ki to operacijo izvede. Zahteva in izvedba sta popolnoma avtomatizirani.


In če si prejel 3 spremenjena gesla pomeni, da te ima nekdo sila rad.


ps. pa to ni osebje
grims-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
to lahko tut sam naredi po pomoti. vem da se je to meni zgodilo ko sem se prvič registriral na suxu. klikam tist gumb pošlji geslo in mi ni takoj kapnilo da delam narobe
bonk.gif
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Ok očitno sem res sila ljubljen da sem odstranjen z foruma in da nekdo hoče moj geslo, no saj to toliko ni pomembno, no sedaj me tudi zanima zakaj je uporabnik einrich zginil?


lp fizol
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Einricha ni v bazi uporabnikov. Zakaj ne, nimam pojma. Se je pravilno registriral?

Uporabnikov ne brišemo iz baze, če je bil "problematičen" je v najslabšem primeru dobil ban, takšen ali drugačen.

Torej je napaka nekje drugje. Nepotrditev prijave ...