avtolog.si

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Zgodila se mu je napaka...verjetno dosti operira z vin št.
VIN.JPG
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
To se bo malo verjetno dočakalo, glede na to kako že tukaj s svojimi komentarji omalovažuje delo teh ljudi.
Nobenega dela ne omaluvažujem, Lahko ga kritiziram, če se mi ne zdi OK, ampak spoštujem, da je nekdo vložil trud. Poleg tega moje privatno mnenje tule na forumu nima nobene zveze s tem, kaj je v reviji objavljeno. Tudi dizlov privat ne maram, pa jih testiram(o) in pohvalim(o), kjer je treba.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
dečko je očitno specjaliziran za prodajo stare nemške tehnike

samo letos je prodajal znucano octavio in še starejšega passata, zdaj pa še tale cvet z dobro ohranjenim volanom za svojih 158kkm (vozili so ga verjetno knapi)

zakaj bi napisal v oglasu, da vozilo ni primerno za preprodajalce? a to je kakšna interna preprodajalska koda, da je že sam zbil 300 jurjev dol in da ni več manevrskega prostora?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Škoda rokavice. Ker te po tleh ležeče rokavice ignoriram. Izkazovat se pa tudi nima kaj pred ALterjevci.
prispodoba rokavice je vprašanje časti :rolleyes:

Naredim, kar se mi zdi OK za revijo.
Ne bomo objavili povezave na avtolog.si, ker od tega nimamo koristi, lahko nam kvečjemu kakšen nategun zameri in neha oglaševati.

obične press.titutke torej? :bruh:


Boš dobil tale link pod nos, ko boš naslednjič spet kričal, kaj bi morali drugi/država narediti. :evil:
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
prispodoba rokavice je vprašanje časti :rolleyes:


Ne bomo objavili povezave na avtolog.si, ker od tega nimamo koristi, lahko nam kvečjemu kakšen nategun zameri in neha oglaševati.

obične press.titutke torej? :bruh:


Boš dobil tale link pod nos, ko boš naslednjič spet kričal, kaj bi morali drugi/država narediti. :evil:
Vam kaj je "vreči rokavico", ampak še 1x: mi je vseeno.
Kateri nateguni že pri nas oglašujejo? Pa tudi če bi ...
Članek pa, mimogrede, nastaja. Ne samo o tej spletni strani, ampak nadanjevanje tistega, kar smo o goljufanju s kilometri že objavili ... Recimo tole (in ne, carpass za to ni nič plačal, recimo: https://www.avto-magazin.si/aktualn...ahko-z-eno-potezo-uredil-trg-rabljenih-vozil/