KMAG - inovativna prodaja rabljenih

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sicer razumem to custveno navezanost na avto ampak vseeno;

Joze, samo malo, danes sem tukaj ker smo dogovorjeni za nakup novega vozila, hkrati ste mi obljubili da mi boste povedali tocno ceno za moj avto. Prosim ce poveste znesek ki ga boste ponudili za odkup?

Mal mam filing da nisi bil glih odlocen da bos ti kupil ta avto.

Kar se pa tice tvoje petarde je pa tko; ce je avto v stanju ki ga opisujes ga bos z oglasom na avto.net zelo hitro dal v dobre roke za tebi vsecno vsoto, to verjem sa ni panike
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Pa saj lastnikom volva cena ni pomembna. Pomembna je varnost, udobje...
wink-1.gif

Pa da je "švedsko" jeklo
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Sicer razumem to custveno navezanost na avto ampak vseeno;

Joze, samo malo, danes sem tukaj ker smo dogovorjeni za nakup novega vozila, hkrati ste mi obljubili da mi boste povedali tocno ceno za moj avto. Prosim ce poveste znesek ki ga boste ponudili za odkup?

Mal mam filing da nisi bil glih odlocen da bos ti kupil ta avto.

Ampak kakorkoli obračaš......ČE so bli res dogovorjeni.......pa da so se potem v salonu obnašal ko kaki leni črnogorci......
13.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ksz

sej pa to ni nobena tajna, da se za avto ki ga trgovec "noče" pač ponudi taka cena, da ga stranka raje proda sama.

al avto ni bil tak super druper kot uporabnik pravi, al pa pač je model ki se ga ne da prodat, zato se mu verjetno tud samemu "ni ljubilo" s tem ukvarjat
smile-1.gif


j*ba je to, ko gledamo na avte skoz ene druge oči kot eurotax
grin1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Mozno, ampak od prej in od drugje sem navajen, da cenilec avto pregleda in mi cenilec pove, za koliko bi mi avto odkupili. Najprej mi okvirno cifro pove, kasneje mi pa tocno ponudbo da se na papir.
Tukaj pa sta ga pregledala dva cenilca (vajenec in veteran), po njunem mnenju bila navdusena nad vozilom, smo se zmenili, da pridem cez par dni, da vidim konkretne stevilke, koliko mi je ponujenega in nic. Sedim pri prodajalcu, ta gre do vodje salona po stevilke, pride nazaj in mi pove, da mi ne more dati cifre in to potem, ko sem se s prodajalcem ze zmenil za popust za novi avto in vse ugodnosti.
Tukaj res lahko samo pohvalim andrejb-ja za dober odnos, ampak ce ne morem imeti ene stevilke oz. papirja v roki za ponudbo rabljenega avta, po tem, ko mi je bilo receno, da naj pridem po parih dneh in dobim ponudbo, potem pa nic.

Ampak, kot sem ze rekel, se dobro, da se je tako izteklo. Danes bi mi bilo zal za Ampero.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Mozno, ampak od prej in od drugje sem navajen, da cenilec avto pregleda in mi cenilec pove, za koliko bi mi avto odkupili. Najprej mi okvirno cifro pove, kasneje mi pa tocno ponudbo da se na papir.
Tukaj pa sta ga pregledala dva cenilca (vajenec in veteran), po njunem mnenju bila navdusena nad vozilom, smo se zmenili, da pridem cez par dni, da vidim konkretne stevilke, koliko mi je ponujenega in nic. Sedim pri prodajalcu, ta gre do vodje salona po stevilke, pride nazaj in mi pove, da mi ne more dati cifre in to potem, ko sem se s prodajalcem ze zmenil za popust za novi avto in vse ugodnosti.
Tukaj res lahko samo pohvalim andrejb-ja za dober odnos, ampak ce ne morem imeti ene stevilke oz. papirja v roki za ponudbo rabljenega avta, po tem, ko mi je bilo receno, da naj pridem po parih dneh in dobim ponudbo, potem pa nic.

Ampak, kot sem ze rekel, se dobro, da se je tako izteklo. Danes bi mi bilo zal za Ampero.

če niso hoteli povedat cene, pol ga pa res niso hotli vzet v ceno
smile-1.gif
 
22. jul 2007
12.801
1.315
113
123
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Mozno, ampak od prej in od drugje sem navajen, da cenilec avto pregleda in mi cenilec pove, za koliko bi mi avto odkupili. Najprej mi okvirno cifro pove, kasneje mi pa tocno ponudbo da se na papir.
Tukaj pa sta ga pregledala dva cenilca (vajenec in veteran), po njunem mnenju bila navdusena nad vozilom, smo se zmenili, da pridem cez par dni, da vidim konkretne stevilke, koliko mi je ponujenega in nic. Sedim pri prodajalcu, ta gre do vodje salona po stevilke, pride nazaj in mi pove, da mi ne more dati cifre in to potem, ko sem se s prodajalcem ze zmenil za popust za novi avto in vse ugodnosti.
Tukaj res lahko samo pohvalim andrejb-ja za dober odnos, ampak ce ne morem imeti ene stevilke oz. papirja v roki za ponudbo rabljenega avta, po tem, ko mi je bilo receno, da naj pridem po parih dneh in dobim ponudbo, potem pa nic.

Ampak, kot sem ze rekel, se dobro, da se je tako izteklo. Danes bi mi bilo zal za Ampero.
Finta je v tem, da ti je andrejb dal predobro ceno za novega in potem niso več imeli računice z odkupom starega vozila
wink-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
vrjam da kmag tok velik zasluž na novih avtih da potem raznim šverotom prodaje stare avte (nepremičnine) z minusom, samo da se jih reš
smile-1.gif