KMAG - inovativna prodaja rabljenih

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
2f9.jpg
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.581
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
moja izkušnja s KMAG-om je mešana ... ko sem prvič kupoval avto, je imel prodajalec tako osladne izjave, da me je skoraj minilo ... najboljša je bila, ko se vsedem v avto, zapeljem en krog, pripeljem nazaj na parkirišče, stopimo iz avta in tip izjavi: "priznam pa, da avto ima eno veliko napako - niste njegov lastnik!" in se osladno zareži ... z mojo sva se samo spogledala, pa sem mu hitro namignil, da če ima še kakšnega takšnega "asa" v rokavu, naj raje preneha, ker se bom samo obrnil in šel ... kasneje sem taisti avto našel pri drugem dealerju, za manj denarja in z dodatnim kompletom pnevmatik, česar pri njih niso hoteli niti slišati, pa se je avto pri njih prodajal konkretno dolgo časa ...

druga izkušnja je bila, ko sem želel prodati svoj avto, pa so mi ga zelo realno ocenili, in smo bili tik pred kupčijo, saj sem bil izredno zagret za slovenskega C5, ampak je malo trajalo, da smo se dogovorili za testno vožnjo. ko končno gremo na testno vožnjo, pa avto pred vsakim križiščem/krožiščem crkne. pa me prodajalka čudno gleda, pa jo vprašam, če je z avtom vse ok, ker to ni normalno, in mi reče "da mogoče jaz ne znam vozit". sem jo v naslednjem krožišču utišal s tem, ko sem avto že pred zaviranjem dal v prosti tek in avto, glej ga zlomka, crkne, brez da bi jaz narobe stisnil karkoli ...
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Moja edina izkušnja z KMAG (MB) je bila ta, da so bili vsi avti v salonu zaklenjeni, prodajalec pa se ni utegnil odlepiti od mize. Jaz pa se tudi nisem trudil in sem zapustil salon.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tole prilepljenost za mizo imajo zgleda v pogodbah. Itak te verjetno že hitro pogrunta da nisi njegova tipična žrtev in da ne bo mogel kaj preveč nakladat, tako da se raje posveti facebooku.

Glede osladnosti mi je pa tudi govoril fotr, da sta s prodajalcem gledal en avto (KIA Pride) in ga je fotr vprašal kako da avto nima avtoradia in mu je oni rekel da ima ta avto tako lep zvok, da radia sploh ne bo rabil.
smile-1.gif
(Kia Pride 1,3)
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
aha, polavtomatski

ugasne sam, nazaj mu pa pomagaš s ključem

hysterical-1.gif


no, ampak glede na to, koliko nas je tu gor ze bilo tam ocitno prodajajo prave avtomobile. samo odnos/prodajalce morajo zamenjat:)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Ksz..mate pa res smolo,,bi pa mene za rokav pocukal pa bi se hit zmenl :)
evil.gif

Sem bil tudi jaz v kmagu v btcju par mesecev nazaj, malo me je zanimal elektricni soul. Enako po ene 5 minutah sprehajanja po salonu, nisem dobil niti dober dan. Prodajalci so bili vsi precej zasedeni (fb, twitter, instagram,...)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
če nebi bli prodajalci plačani od prodaje ampak od fb postov, bi vam še verjel vse to
smile-1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
če nebi bli prodajalci plačani od prodaje ampak od fb postov, bi vam še verjel vse to
smile-1.gif

Ko bi ti vedel, kaksen drobiz dobijo prodajalci za vsak prodan avto, bi verjel. Imam podatke za premium znamko v .si.

LP
 

markosekula

Pripravnik
2. avg 2015
57
0
6
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Ksz..mate pa res smolo,,bi pa mene za rokav pocukal pa bi se hit zmenl :)
evil.gif

Sem bil tudi jaz v kmagu v btcju par mesecev nazaj, malo me je zanimal elektricni soul. Enako po ene 5 minutah sprehajanja po salonu, nisem dobil niti dober dan. Prodajalci so bili vsi precej zasedeni (fb, twitter, instagram,...)

Popolnoma ista scena , pred kakšnim mesecem.
KIA?
Ne hvala pri takšnih prodajalcih si lahko samo misliš , kakšen je servis!
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
V bistvu ne rabim odgovora. Glede na to kakšna je domača stran volvocars.si, so očitno kr isti debili.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
če nebi bli prodajalci plačani od prodaje ampak od fb postov, bi vam še verjel vse to
smile-1.gif

Ko bi ti vedel, kaksen drobiz dobijo prodajalci za vsak prodan avto, bi verjel. Imam podatke za premium znamko v .si.

LP

no daj me razsvetli
smile-1.gif