Aretirali Radovana Karadžiæa

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Če sem jaz prav razumel izjavo njegovega odvetnika, se on popolnoma zaveda, koliko ljudi je pobil, ampak da bo dokazoval, da s tem ni storil kaznivega dejanja, ker je to delal v dobro svojega ljudstva. Tako nekako ko adolfi v svojih časih, samo da on si je sodil sam
bonk.gif

Pa tista izjava včeraj, kako da bodo zavlačevali s pritožbo do zadnjega roka, tak da ga bodo obdržali "doma" še čez vikend
stupid-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
da je doma čez vikend, je izredno pomebno. sam očitno tebi ni jasno.

da se zaveda koliko jih je pobil. najbrž ve cca koliko je bilo žrtev. da ni naredil nič slabega, razen branil svoj narod. ja to bo pa dokazoval.

sej američani pa branijo svetovno demokracijo. adolf nam je hotel dat pa nemško demokracijo.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ne, ni mi jasno. Kaki politični razlogi al samo zavlačevanje? Edino kar se govori je, da bi ga že družina videla...

Dvomim, da mu bodo upoštevali "dober namen", pokol je pokol, kakor koli ga obrneš
sprasujem se.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
a je kdo spremljal sojenje ko je rekel sodniku ko ga je vprašal če ima odvetnika da ima nevidnega pomagača!
hysterical-1.gif
Ta jim bo tut verjetno dal vetra! Da le nima kakih čudnih podpisanih dokumentov s strani tujih državnikov mogoče bo to sojenje še bolj zanimivo kot miloševičevo?
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Res se je postaral, mladiæa ziher noben ne bo prepoznal, razn če ga kdo izda...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ima paprije, ima dokaze. samo ne bo dosegel nič, ker vsem dol visi. in kaj če dokaže da ima podpisan papir in če zda to priznajo. ja big deal. verjetno bo pa prej pokojni, če lahko kaj škode naredi seveda. samo da lahko škodo naredi je tako malo verjetno kot tornado v sloveniji.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Nima papirja ozr. dokaza. Po njegovih besedah je edina prica dogovora njegov strankarski kolega.