Covid-19 Aplikacija za sledenje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Zdej so spet gostinci krivi, pa informacijska pooblaščenka, nidani. Koprivce tolčejo celo ofenzivo. Rosvitka vsaj z imenom in priimkom, vsaj to. Poklukar pa QR kodo šera. Sej on ni tist k bi mogu vedet da se tega ne dela, sam kje so tisti, k bi mu mogl povedat, da se to ne dela. Ja zamenjani so, klasična politika teh hipersposobnih.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ljudje bodo še sami zahtevali, da jim implantirajo čip. Seveda, to bodo tisti, priviligirani.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To novo aplikacijo sem že preizkusil Poklukarjeve kode noče prebrati, vsaj tiste z računalniškega ekrana ne. Morda so jo zato toliko časa nadgrajevali.:p
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Sem jo tudi ze jaz probal popoldne in Pokljukarjeva koda ni prijela. So jo verjetno hardkodirali v aplikacijo, da ne velja. Bi jo bilo treba prebrati s kaksno aplikacijo iz druge drzave.

Mimogrede, Poklukar je 79 letnik? Zgleda pa k en ata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Sem jo tudi ze jaz probal popoldne in Pokljukarjeva koda ni prijela. So jo verjetno hardkodirali v aplikacijo, da ne velja. Bi jo bilo treba prebrati s kaksno aplikacijo iz druge drzave.

Mimogrede, Poklukar je 79 letnik? Zgleda pa k en ata.
Tvoj potrč jih je malo čez 40...zgleda pa kot star ata.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem jo tudi ze jaz probal popoldne in Pokljukarjeva koda ni prijela. So jo verjetno hardkodirali v aplikacijo, da ne velja. Bi jo bilo treba prebrati s kaksno aplikacijo iz druge drzave.

Mimogrede, Poklukar je 79 letnik? Zgleda pa k en ata.
Imam tudi aplikacijo Green-pass in tam Poklukarjevo kodo gladko prebere. Očitno so programerjem zaukazali, da vse objavljene kode politikov hardkodirajo. Sicer je pa samo Veljavno in Neveljavno ena oslarija, saj ne pokaže niti imena in priimka, tako da nosilca te kode ne moreš nikakor identificirati. :nigladek:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Če bo Pbutec in Andy rabil.
Špansko že itak znata.

Screenshot_20210731_070653_com.green_pass_edit_743414602491248.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Imam tudi aplikacijo Green-pass in tam Poklukarjevo kodo gladko prebere. Očitno so programerjem zaukazali, da vse objavljene kode politikov hardkodirajo. Sicer je pa samo Veljavno in Neveljavno ena oslarija, saj ne pokaže niti imena in priimka, tako da nosilca te kode ne moreš nikakor identificirati. :nigladek:
Oslarija je PCT in to preverjanje, ne pa da nekaj ne pokaže, kar varnostnika na vratih nim a kaj brigat.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
No ja - oba malo ročno zategnita …

Če so postavljena pravila za vstop na neko področje, potem mora nekdo pač izpolnjevanje teh pravil preverjati in ob neizpolnjevanju le-teh taki osebi prepovedati vstop.

In je čisto vseeno kdo ta pravila predpiše! (disclaimer: ni debata o upravičenosti ali država lahko in pod katerimi pogoji postavi takšne omejitve)

Vse preseravanje javnosti PCT da, PCT ne in ne može nam nitko ništa … je pač odraz vzgoje, dekadence in nasploh razpada družbe.

Pa da ne bo kakega nesporazuma - tudi meni se zdijo nektari ukrepi popolnoma nesmiselni - a ne bom zaradi tega “krivil” trgovine ali varnostnika in izigraval majmuna, ampak poskušam urediti problem tam kjer je izvor.
Žal pa je z trenutno vlado nemogoče argumentirano diskutirati in priti do kakšnih pametnih rešitev. Preseravanje opozicije pa tudi ravno ne pomaga.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Samo če aplikacija ne pokaže niti imena, identitete ne more preveriti ne inspekcija in ne policija. :evil: Razen, če ti uporabljajo drugo aplikacijo.
Dobro so nas spet zmanipulirali.
Sedaj se bomo kregali, ali app sme pokazat ime s tistimi, ki menijo da ne, namesto da bi ugotavljali, da so PCT pogoji neustavni, da aplikacija itak ne preprečuje širjenja virusa, ki ga širijo tudi cepljeni, da je to še ena app, ki je namenjena samo nadzoru nad nami - kam si šel in kdo je bil še tam.

Js ne vidim neke razlike, med apardheitom v južni afriki, (in davidovimi zvezdami v naci nemčiji), in tem PCT danes, ki določenim omejuje svobodo gibanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in jendomen