Androidavto

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Pozdravljeni zanima me če je možna preslikava i-Go navigacija na androidavto, v nov avto preko kabla?
Hvala
 

alabaster

Pripravnik
28. feb 2008
201
20
18
Nepodprte aplikacije na AA se lahko instalira preko AAAD (Android Auto Apps Downloader).
Preko tega se namesti Screen2Auto, ki omogoča zrcaljenje nepodprtih aplikacij na AA.
Mi ga uporabljamo za prikaz Trig. Drajva na VW koncernu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
AAAD je tako blazno neziher, da nikdar ne veš s katero kombinacijo in katerim updatom bo zadeva riknila. Me čudi, da sploh še kdo poskuša s tem oz. da komurkoli to sploh še deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

alabaster

Pripravnik
28. feb 2008
201
20
18
Pri nas je šla inštalacija brez težav najprej na Xaomi potem na Samsung in sedaj nazadnje iz žičnega AA na brezžični.
Res pa je treba paziti, v kakšnem vrstnem redu se prižigajo aplikacije, da zadeva deluje na zaslonu avta.
Kaj bi bila boljša alternativa AAAD?
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Kot sem razbral iz debate je bilje da ostanem na osnovi google maps ,ali pa navigiranje preko telefona.
Hvala za inf.
 

Sonty

Zelenc'
15. jan 2019
6
3
3
Pri meni je Sygic lepo deloval, ampak je naporen s stalnimi ponudbami za vse vrste "Premium" naročnin.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
NNG apps are not yet suitable for use with Android Auto.
You can use a mirroring system called "screentoauto s2a" to replicate your phone screen in android auto. But it's not simple and depending on the phone brands, you may have problems with mirroring or with the operation of the touch on the car display.
Furthermore, the previous apks of primo and nextgen (up to Luna 9.35.2.153810) emit the sound only in android auto which is mixed with the present apks, but they do not bypass the car's infotainment system (like sygic or tt for example) and when you listen to DAB or FM directly you will not hear the indications.
The problem has been solved with the new apks (Luna Israel 9.35.2.263562, Avic 9.35.2.227616, Navigation 9.35.2.272868 for example) but, except Frontzosd, I haven't seen any skinner in public yet experimenting with these apks.
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Sicer ne vem zakaj bi "preslikavo" delal in si kompliciral življenje, če za to obstaja aplikacija.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Seveda, razen če najdeš nekoga, ki ti na telefon namesti "krekano" verzijo iGO aplikacije, potem lahko sam posodabljaš zemljevide iz pašnikov. V tem primeru ne prenašaš plačljivih zemljevidov preko wi-fi povezave znotraj same iGO aplikacije, temveč jih vsakič znova kopiraš iz računalnika na telefon. Seveda pa to zahteva nekaj dodatnega znanja in izkušenj iz področja piratstva :evil:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Ni odveč opozorilo, da AA ne bo delal s skrekanimi aplikacijami ampak samo s tistimi, ki so naložene iz google playa.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Tole me je zavedlo, pa sem vzel, kot da iGo iz playa podpira AA:

Sicer ne vem zakaj bi "preslikavo" delal in si kompliciral življenje, če za to obstaja aplikacija.

sicer je moje mnenje, da avtomobilska navigacija, ki dandanašnji ne podpira AA, ni vredna uporabe
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007 in Jastreb

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Se strinjam ampak po mojem ni problem na strani NNG, da nebi imel interesa skodirat svoje iGO aplikacije za AA, bolj je problem, da Google (Android) namenoma bremza vso konkurenco svoji google maps navigaciji. Špekuliram pač..
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in Jastreb