Androidavto

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Primer: Konkurenci ne dovolijo, da bi prikazalo več kot 5 priljublnih. Ravno tako konkurenci ne dovolijo nastavite direktno v AA izogibanja AC ali plačljivih cest itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb in Janch

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Sicer ne vem zakaj bi "preslikavo" delal in si kompliciral življenje, če za to obstaja aplikacija.
Omenjeno navigacijo ne podpira AA,sem probal Waze dela, ampak ima takšne zemljevide da me še iz sosednje vasi ne zna pripeljat domol.Morda bi bilo potrebno osvežiti zemljevid?
 
  • Haha
Reactions: Borg

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Slišal sem da naj bi delal preko agoogla ni mi jasno zakaj meje hotel peljat po poti ki je prevozna samo za terence.Ne bi tega pričakoval.
Danes ponovni test Waze, do ulice pripelje hišnik št. ne pozna,rešil me je šeli telef. klic iskane osebe. je pri google maps enako?
Amigo test še pride na vrsto.
Hvala za pomoč.
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Danes ponovni test Waze, do ulice pripelje hišnik št. ne pozna,rešil me je šeli telef. klic iskane osebe. je pri google maps enako?
Amigo test še pride na vrsto.
Hvala za pomoč.
Poskusi še GMaps.
Jaz bi ti pa vseeno priporočal (sicer plačlivo verzijo) TomTom GO za 19,99€/leto.
Podpira omejitve, radarje, off-line zemljevide in prometne informacije. Pa še UI je - vsaj zame - mnogo preglednejši kot GMaps.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Waze tudi meni nikakor ne sede, pa sem mu večkrat dal priložnost.
Google Maps (boljši za hitro delo, iskanja ...) ali TomTom GO (boljši glede informacij glede del na cesti ...). Idealna bi bila kombinacija obeh, saj ima vsak nekaj nerodnosti (za TomTom Go sem ravno pred kratkim napisal na blogu).