Kje kupiti Weber Traveler žar najceneje

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Pozdravljeni,

zanimam se za nakup žara Weber Traveler, pa iščem najugodnejšo opcijo. Pri nas po povsod 500+, pa me zanima, če kdo pozna kakšno zanesljivo trgovino, kjer je ceneje.
Na Amazonu so sicer ceneje, ampak jih nimajo na zalogi.

Hvala in LP,
Matjaž
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Travelerja ne poznam, ampak lansko leto sem kupil klasiko v AT, ki je bila _bistveno_ cenejsa kot kjerkoli pri nas.

Obi, Bauhaus, electronic4you - vsi drzijo webra, slednji celo posilja v SI (ceprav so cene ponavadi visje).

Preveri cene in zalogo ter se magari zapelji gor na izlet
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Pozdravljeni,

zanimam se za nakup žara Weber Traveler, pa iščem najugodnejšo opcijo. Pri nas po povsod 500+, pa me zanima, če kdo pozna kakšno zanesljivo trgovino, kjer je ceneje.
Na Amazonu so sicer ceneje, ampak jih nimajo na zalogi.

Hvala in LP,
Matjaž
Zakaj ravno traveler, če ni skrivnost?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Tole se obnese bistveno bolje. Pa še indirektno peko se lahko greš, ker ima dva ločena gorilca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Holobist

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
845
-271
43
Tole se obnese bistveno bolje. Pa še indirektno peko se lahko greš, ker ima dva ločena gorilca.
Si ti tole testiral/uporabljaš? Če ja, lahko kaj več detajlov?
Hvala.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Si ti tole testiral/uporabljaš? Če ja, lahko kaj več detajlov?
Hvala.
Uporabljam kot obvezno opremo kamperja, ko ni v kamperju je na balkonu v redni uporabi. Prednost tega pred webrom je v dveh ločenih gorilcih, se pravi se greš lahko indirektno peko, zložljive noge, pa tudi nasploh je bolje rešeno od Webra. Pred tem je enako funkcijo opravljal Weber Q1200. Napoleon gre tudi s temperaturo bistveno višje, pa kot Q1200. Za druge detajle pa kar vprašaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Holobist

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Tole se obnese bistveno bolje. Pa še indirektno peko se lahko greš, ker ima dva ločena gorilca.
Če travelera nisi nikoli uporabljal ne moreš trditi da je ta Napoleon bistveno boljši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Če travelera nisi nikoli uporabljal ne moreš trditi da je ta Napoleon bistveno boljši.
Lahko trdim da je Napoleon bistveno boljši po večletni uporabi Webra, ker sem ga ravno zato kupil in po uporabi Napoleona lahko to samo potrdim. Na tebi pa je, če mi verjameš, lahko greš pa sam sprobat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
ma, ni skrivnost...všeč mi je, ker se zloži, d amanj zasede zložen, d aima kolesa, da ga ne rabim nosti in ker je na plin, da sem z njim mobilen.
Vidim pa, da bo v 2024 Traveler compact, ki mi je še boljši, ker je celo malo manjši.
Če boš s tem pekel v glavnem čevape in ostalo žar šaro potem je vseeno. Čim hočeš indirektno peko se ti zatakne pri tem da je pokrov bistveno prenizek in da ima en sam gorilec. Napoleona neseš v eni roki kot kufer, obstaja tudi s podobnim vozičkom kot traveler.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Drugače je pa Traveler enak koncept kot Q zapakiran v drugačno piksno. Kot rečeno, na celi liniji plinskih žarov ima Napoleon bolje rešeno, na liniji prenosnih žarov pa za faktor 4. Sem rabil kar nekaj časa kot Weber fan, da sem to dojel. Toliko o tem kaj sem in kaj nisem uporabljal.