Android Auto

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Meni je mislim da celo enkrat delalo, sem pa moral kliknili na tisti mikrofonček znotraj gmapsa, ne pa preko gumba na volanu. Bom probal še 1x.
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Uporablja kdo AAWIRELESS za android auto, kaj težav s tem ? zadeva kaj izgublja signal ?

 

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Uporablja kdo AAWIRELESS za android auto, kaj težav s tem ? zadeva kaj izgublja signal ?

- da, očasno se povezava prekine
- pri predvajanju youtube video, slika zaostaja za zvokom oz. slika se "lomi"
 
  • Wow
Reactions: sandbaky

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Uporablja kdo AAWIRELESS za android auto, kaj težav s tem ? zadeva kaj izgublja signal ?

Jaz sem lani kupil Carsifi in sem zadovoljen. Prav velikih zamer res nimam in drži vse, kar sem jeseni napisal na blogu.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Načeloma (če torej predvidevamo, da deluje kot oglaševano) je zadeva res super. Sedeš v avto, spelješ in infotainment je v Android Auto načinu in že predvaja podkast, navigira ...
Seveda pa se pozna, da porablja baterijo. Če se več voziš, boš marsikatero vožnjo itak priključil na kabel. Ampak za te običajne, krajše vožnje pa je super.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.568
3.603
113
Načeloma (če torej predvidevamo, da deluje kot oglaševano) je zadeva res super. Sedeš v avto, spelješ in infotainment je v Android Auto načinu in že predvaja podkast, navigira ...
Seveda pa se pozna, da porablja baterijo. Če se več voziš, boš marsikatero vožnjo itak priključil na kabel. Ampak za te običajne, krajše vožnje pa je super.
V večini je celo boljše, ker lahko izkoristiš hitro polnjenje telefona in ne to kar pride preko USB ja da komaj stanje baterije vzdržuje..
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Se vse strinjam glede kabla, telefon bom v avtu vedno polnil na daljše razdalje, na kratke pač ne....za to brezžično povezavo sem se odločil bolj iz tega razloga, saj se mi povezava preko kabla včasih prekine iz pač določenih razlogov :)