Ameriske omare oziroma tiste z drsnimi vrati, kje?

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Sicer ne vem ce je ze bila taka tema, a je nekako nimam v spominu. Rad bi naredil omaro z drsnimi vrati, od zida do zida. Moj mizar, ki je sicer full dober in poceni pravi, da ne dela drsnih vrat. Tko da sranje. Rabil pa bi kakovostno omaro z drsnimi vrati, pa da me ne bo stala celo placo. Sanjam ali ima kdo kaksna priporocila in kontakte?

Hvala in LP
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Mislim, da so od teh, ki se ukvarjajo z omarami najcenejši v Akronu. Pa baje se v Harvey Normanu dobi njihove omare še ceneje, kot direktno pri njih...samo ne vem, koliko izbire imajo (najbrž bolj tipske velikosti).
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Harvey Norman je tako drag da te srat prime. Se boje splaca dati nekomu ki nedela tega ampak ima znanje. Garantiram da bo ceneje kvaliteta bo pa ista.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst sm govorila o Akronovih omarah, ki jih prodaja Harvey. Moja kolegica je tam dobila omaro ceneje, kot če bi jo šla kupit direktno k Akronu.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
No nazadnje ko sem gledal (lansko leto) so bile hudicevo drage, kako imajo pa trenutno stanje pa nebom nic rekel
smile-1.gif


Sicer pa nabrz ni nevem kako znanje to, gre se predvsem zato da se nekaterim ocitno neda, ker za klasicna vrata zvrtas tri luknje, za drseva moras pa po celi dolzini izrezkati utor, poleg tega pa je potrebno se na vrata vstaviti drsnike ipd
smile-1.gif
 

Katsumi

Pripravnik
29. sep 2007
68
0
6
40
Jaz sem jo lih danes dobila od Akrona. Sicer nimam od stene do stene, ker je mansarda in sem želela poševnino za kaj drugega izkoristit, ampak me je kar konkretna omara, povsem po mojih željai, prišla 1k EUR. So prišli, zmerili, zelo hitro naredili (niti še ni dva tedna..), zmontirali in je res fajn, moram rečt.

EDIT: Samo še toliko, to je prišla cena skupaj z vrati v kombinaciji iveral/barvno steklo. Brez stekla je manj. Pa tudi potem je odvisno kakšne ročaje vzameš, kako imaš razporeditev polic, kakšne elemente,..
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jaz sem nad Akronom razočaran.
Ok, sicer ne, kar se tiče izdelave (to je ok in bp), ampak načrtovanja. Hotel sem to, to, to, njihova arhitektka pa je narisala tak načrt, da je bil skregan z vsako logiko in sistematičnim izkoriščanjem prostora. Eno od dveh omar sem sicer obdržal, pa mi je žal, ker mi je v mansardi požrla 2mač prostora, ampak, ok, itak je to delovna soba oz knjižnica. Drugi načrt, za spalnico, sem pa mrtvo hladno skenslal.
Če bi bil jaz ta arhitektka, bi dal diplomo nazaj
stupid-1.gif
Pomojem ne zasluži za slan krop.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ja sej arhitekt naj bi risal po tvojih zamislih, a ni tko? Jst vem, da sem pri vsem sam svoj arhitekt, edino strokovnjake vprašam, če je določena izvedba, ki sem si jo zamislila, mogoča. Isto bo v primeru omar. Naredila bom zamisel, jo servirala izvajalcu, vse kar pričakujem od njega je, da mi pove, če je to možno, če ima kakšen boljši predlog (ki pa ni nujno boljši v mojih očeh) in cena določene izvedbe in možne cenovne kombinacije. Če mi pa misli kdo karkoli vsiljevat, se pričkat z mano...pa samo adios.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Tako naj bi bilo, ja.
Ampak je baba moje zamisli gladko ignorirala in mi skušačla vsilit varianto, da bi bilo med omaro z drsnimi vrati in posteljo 18 cm prehoda
stupid-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Tako naj bi bilo, ja.
Ampak je baba moje zamisli gladko ignorirala in mi skušačla vsilit varianto, da bi bilo med omaro z drsnimi vrati in posteljo 18 cm prehoda
stupid-1.gif

Jah, tako bi lahko kar iz postelje izbral oblačila, sedaj se pa sprehajaj.
evil.gif