Spalnica z omaro z drsnimi vrati

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jiggler pravi:
Povprašaj Izi Mobili... Meni so naredili zelo dobro in dokaj ugodno.
Izi Mobili so malenkost dražji kot Akron (cca. 10-20%), se mi pa zdi, da so malenkost kvalitetnejši. No, razlika v ceni je bila pri meni takšna.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.696
1.616
113
če iščete cenovno ugodne in najbolj funkcionalne omare, potem se naredi v celi dolžini stene gips stena, pusti se odprtina za vrata, lahko so enojna, dvojna, široka, ozka, je čisto vseeno. Prostor noter se tako lahko čisto poljubno dimenzionira in prilagaja potrebam. Lahko je podolgovat, kotni, širok, ozek,...Potem se vzame kak sistem od npr. ikeje. Izkoriščena bo zadnja luknja, omare pa če hočemo, se niti opazlo ne bo ko vstopimo v prostor
smile-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Midva sva nameravala kr steno postavit, da bo zid-zid že postavljen. Potem pa samo vrata in notranja ureditev. Pri Akromatu sem videla, da je to tudi najcenejša opcija.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Dipo-Rutar je isti šmorn (če odštejem Rolf Benz in podobne 'super' znamke
smile-1.gif
).
V garderobi imam večjo omaro iz Rutarja/Dipota
evil.gif
z drsnimi vrati in kljub pametni ceni funkcionira, kot mora.
Doma sem sestavljal razne variante in ti povem, da sem najbolj preklinjal določene izdelke iz Lesnine in 'švedske' Ikee, pri Rutarju in Paronu pa je bila zadeve enakovredna po kvaliteti in navodilih (kar pomeni, da je Paron precenjen) - z drugimi besedami, povprečno.
Spalnico so mi sestavili monterji iz Lip Bled, a kljub temu, da je masiva, bi pričakoval bolj čvrste izdelke...
Torej, ko so izdelki na sliki, izgledajo lepo, ko pa jih sestavljalš pa jih spoznaš do podrobnosti in ugotoviš, da ni vse zlato, kar ti prodajajo kot žlahtno kovino in ni vse drek, kar dobiš v poceni trgovini.

LP,

Milan
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik naliM pravi:
Torej, ko so izdelki na sliki, izgledajo lepo, ko pa jih sestavljalš pa jih spoznaš do podrobnosti in ugotoviš, da ni vse zlato, kar ti prodajajo kot žlahtno kovino in ni vse drek, kar dobiš v poceni trgovini.
Khm, to pa prekleto drži.
Ravnokar se ubadam z vračilom dveh posteljnih omaric, ker je to tak poden od podna, da ni res. V salonu vse izgledalo odlično, sedaj ob sestavljanju me je pa kap zadela. Dobro, da nisva tudi že postelje vzela, namreč ti dve gresta nazaj (vsaj upam, sicer pa bo to šola za naslednjič). Zanimivo pa to, da je pohištvo nizozemsko, pa je kvaliteta tako v podnu, da ni res. Kupljeno sicer v Harveyu, misleč da je pa to to in bo kvaliteta vsaj približno ok. Zanimivo pa, da je ''akcijska'' cena višja od cene slovenskega izdelovalca, katerega postelja z nočnimi omaricami je po novem naročena. Malo jih le dizajn heca
crazy1.gif
.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
No, rešeno.
Niso nič komplicirali, moram pohvalit korektnost (je pa res, da so dobili brezplačno sestavljanje
grin1.gif
).
Sedaj moram pa v treh mesecih nekaj najt za zagonit tam. Žal ne morem v oddelku s tehniko
crazy1.gif
.
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
ksz..

Iščem posteljo z 210 cm dolžine. Ve kdo, če imajo kje serijsko to dimenzijo, ali bo treba narediti po naročilu?