Omare z drsnimi vrati

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Nekako mi več ne sedejo omare z navadnimi vrati in bi si omislil omaro z drsnimi vrati.

Verjetno bo firme JUTZLER , nekaj sem si jih ogledal v Lesnini, vzel bi višino 236 cm, široko 250 cm in v beli barvi kombinirano z še ne vem čim
smile-1.gif


Omare iz Dipota me niso prepričale
smile-1.gif
iz Ikee tudi ne (malo barv, a super kombinacije notranjosti), te pa še kar.

Jih ima kdo oziroma bi mi priporočil kaj drugega?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Nekako mi več ne sedejo omare z navadnimi vrati in bi si omislil omaro z drsnimi vrati.

Verjetno bo firme JUTZLER , nekaj sem si jih ogledal v Lesnini, vzel bi višino 236 cm, široko 250 cm in v beli barvi kombinirano z še ne vem čim
smile-1.gif


Omare iz Dipota me niso prepričale
smile-1.gif
iz Ikee tudi ne (malo barv, a super kombinacije notranjosti), te pa še kar.

Jih ima kdo oziroma bi mi priporočil kaj drugega?

baje ima harvey 25% off na jutzler ....

vodila so kao najboljsa mozna za dobit in ko sem jih sel pogledat, so identicna tistim v ikei. ce so pa to res najboljsa vodila ne vem.

si primerjal ceno ikea vs. jutzler?
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Jaz si bom dala garderobno omaro delat po meri. 2.30 M visoko, s sistemom k s palco porineš ven štango za obešat cunje. Drsna vrata.. Češnja.

Ccca 600 evrov.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Zelo lepo. Meni sicer kaj takega ne pride v poštev. Mogoče, k bom velika in imela eno veliko hišo
grin1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Kakšna pa je kaj kvaliteta teh omar iz IKEje? Ima mogoče kdo izkušnje oziroma nasvet na kaj je potrebno pazit, da te prodajalci ne nategnejo?
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Ja imam tudi Venge. Cca. 4m vse skupaj, Že nekaj časa nazaj, cca. 2.000€, so pa celotne stranice iz peskanega stekla. Luštno za pogledat, ampak drago. No, ob dejstvu da to kupiš za 20 let še gre. Pridejo na dom, natančno izmerijo, potem traja ene 3-4 tedne, pripeljejo in zrihtajo v enem dopoldnevu. Sedež Venge je pa nekje v smeri Barje, ena potka, pa še ena potka, skratka tudi GPS ne pomaga, hehe:)
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Kakšna pa je kaj kvaliteta teh omar iz IKEje? Ima mogoče kdo izkušnje oziroma nasvet na kaj je potrebno pazit, da te prodajalci ne nategnejo?

vsi prodajalci vgradnih omar imajo vec ali manj enake ponudbe drsnih vrat. ravne povrsine steklo, pleksi, imitacije lesa, ....
pri ikei lahko dobis vrata, ki imajo izgled navadnih krilnih vrat, so pa dejansko drsna vrata. je pa res da sta ponavadi samo 2, 3 barve in 5, 6 razlicnih modelov vrat. in ce je verjeti ikei, ni vse furnir na iverko ampak je tudi nekaj pravega lesa v teh omarah.

moti pa me recimo, da so v omari podvojeni sredinski deli ....
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.387
1.008
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik MiranR pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Kakšna pa je kaj kvaliteta teh omar iz IKEje? Ima mogoče kdo izkušnje oziroma nasvet na kaj je potrebno pazit, da te prodajalci ne nategnejo?
Evo odgovor iz prve roke
smile-1.gif
.

Takole na hitro.... Kvaliteta Ikejinega pohištva je ena najslabših....
AMPAK!!! Za ceno, ki jo plačaš je ODLIČNO!!! In ja tudi sam sem uporabnik nekaterih stvari!
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Sedež Venge je pa nekje v smeri Barje, ena potka, pa še ena potka, skratka tudi GPS ne pomaga, hehe:)

Na Opekarski 13 imajo sedež, kar je slabih 20 minut peš od Name.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Pri Ikeinih mi je všeč prilagodljiva notranjost z ogromno cenovno ugodnimi elementi in pa to, da je 250 cm široka omara iz delov 50-75-75-50, torej da ena stena pride na sredini omare...namreč Jutzler ima pa 100-100-50...vrata pa v obeh primerih dvoja po 125 cm
frown-1.gif
 

DINKO

Zelenc'
23. okt 2009
3
0
1
Strinjam se da je kvaliteta vgradnih omar v Ikeji mal slabša. Sam sem si dal izdelat vgradno omaro v komandorju.
www.komandor.si

Sem zelo zadovoljen, imajo hiter odziv, brezplačno meritev ter cena same garderobne omare ni pretirana.