iščem omaro z drsnimi vrati

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Išečm nekaj takega:

širina cca 140cm
višina 2m - 2.3m
globina do 60cm
bela ali bela + točno določen odtenek oreha

Ne rabim za garderobo ampak za ropotijo (likalna deska, obešalo za perilo, drobnarije) in papir. Naj bo torej dovolj poceni, ampak ne povsem cenena, da bo takoj razpadla. Stala bo v enem kotu dnevne sobe, zato se mora barvno skladat z ostalim pohištvom. Obrnil sem že menda vse naše trgovce in vsi ponujajo ali 2m+ široke omare ali v najboljšem primeru nemogoče barvne kombinacije z blesavimi cenami.

Kakšne ideje?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Tole sem že gledal in je nekoliko prevelika ja. Zdaj imam namreč omaro globine 55cm in pride kavč zelo blizu, za dodatnih11cm ga pa ne morem na drugo stran premaknit. Pa tudi pri širini 150cm bom imel probleme pri odpiranju omare na drugi strani... tako da iščem dalje v okviru postavljenih meja.
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Išečm nekaj takega:

širina cca 140cm
višina 2m - 2.3m
globina do 60cm
bela ali bela + točno določen odtenek oreha

Ne rabim za garderobo ampak za ropotijo (likalna deska, obešalo za perilo, drobnarije) in papir. Naj bo torej dovolj poceni, ampak ne povsem cenena, da bo takoj razpadla. Stala bo v enem kotu dnevne sobe, zato se mora barvno skladat z ostalim pohištvom. Obrnil sem že menda vse naše trgovce in vsi ponujajo ali 2m+ široke omare ali v najboljšem primeru nemogoče barvne kombinacije z blesavimi cenami.

Kakšne ideje?


Kakšna naj bi bila pa notranjost oz razporeditev?
Lahko na PM
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Idealno 2D s policami + 1D s prostorom za likalno desko in kakšno polico, kar ostane viška. Police niso problem, jih bom ekstra dal noter.