Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ne bo se ne končalo. Malo se bo umirilo. Virus ne bo kar izpuhtel, če bodo domovi pocepljeni in nekaj "posameznikov" med prebivalstvom.

Še vedno bo štala, ko bo nekdo prinesel v fabriko in se bo trak ustavil. Še vedno bo štala, ko bo bolan učitelj prinesel v šolo in razdelil naprej v zbornici. Še vedno bo štala, ko bo bolan otrok prišel v vrtec ali šolo in delil naprej... Še vedno bo štala, ko bomo domov prinesli staršem in starim staršem. Še vedno bo štala. kjer bo le lahko!!!
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Treba je samo sprejeti predpis: kdor je cepljen se giblje prosto ostali ostanite v občini. Upam, da bo tako in da se bom lahko zabaval ko se bodo hodili cepiti vsi s preganjavico, da je v cepivu utekočinjen čip za kontrolo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi in Pepe

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
o kaksni štali to govoris?

kater trak se je ustavil?
Ok, priznam, malo pregrobe besede, sem karikiral... Verjamem, da uspeš razbrati kaj sem želel povedati... Okužbe se bodo pač širile naprej, kjer se bodo le mogle. Zamrle ne bodo kar tako. In pri tem bo seveda še nekaj škode in nesproščenosti...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
seveda ne bojo.

ne razumem tudi, čemu vsa ta fama, da bomo virus iztrebili. ne bomo ga. pika.

čez 5 let bo covid le še ena izmen respiratornih bolezni.

life goes on.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.709
113
Zdej ti bo natrosil kup neumnosti, potem bo pa rekel, da je samo opazka in da ne rabi komentarja.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Romzi; jaz nimam nič proti, če se ti cepiš, kdorkoli pač želi tudi. Mene pa prosim pustite pri miru s temi nebulozami. Če s tem da ste poskusni hrčki nimate težav; arhitekti družbenega mišljenja že izmislijomeni je prav. Ko pa me silite da sem (kao egoist, pa neodogovoren pa kakrkoli si že arhitekti družbenega mišljenja in obnašanja izmislijo)to tudi jaz pa se zame hec neha.
Pa prosim ne primerjat tega cepiva z uveljavljenimi za res hude bolezni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Zdej ti bo natrosil kup neumnosti, potem bo pa rekel, da je samo opazka in da ne rabi komentarja.

Če ti nočeš videti informacij, ki se ti jih da na pladnju, obenem pa na alterju iščeš dudo in dekco (beri odobravanje za vsak jeben zapis, ki ga skozlaš - ko vem da rabiš podnapise) je to tvoj problem. Res pa ne rabim komentarja, tvojega pa sploh ne. Ne boš verjel, fazo skozi katero greš (pa nisi edini tukaj) sem jaz prerasel že oho let nazaj.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ne se kregat z ravnozemljašem, vas bo poskusil potegnit na svoj nivo.
:aplauz:

Ravnozemljaš te je naredu, antivakser je pa svečo držal.

Pa jebemumater, kaj ste sami otroci tukaj? Je tako jebeno težko prenesti drugačno mišljenje in pogled? Je strah da mogoče pa vseeno nimate prav res tako velik? Rabite zaščito črede? Bogi, res se mi smilite...

Jaz vas ne silim da se ne cepite. Vi silite mene. Kdo je tu nor in ravnozemljaš?
Ja kalbo, res ne rabim odgovorov na tole in komentarja. Zapisano je namenjeno vam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Kaj je, jokica posrana, a te je strah čipa? Zaradi pizdekov kot ti sploh smo, kjer smo.

Ne, zaradi takih kot sem jaz definitivno niste tam kjer ste. Se boš pač moral vprašat kaj počneš narobe da si tam kjer si. Meni se pač dozdeva, ampak boš že ugotovil. Ker ti nisi jokica. Mater kakšen vrtec je tole ratal. A rabiš dekco?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
Cviliš proti cepljenju, a užival bi njegove pozitivne posledice. Potoval bi, družil bi se, riziko za to naj pa ostali prevzamejo? Definicija pizdeka.