Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glede na projekcije odobritev in dobav bom na vrsti nekje aprila, maja 2021. Najbrej bodo Angleži testirali za EU, pol pa vsi s prednostjo no in pol pridemo mi navadni na preizkušeno. ;)

Bi pa v tem trenutku raje od Moderne, al pa ruski Sputnik5, kot pa Pfizerja.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Zdej bi se še lahko. Ko pridem na vrsto, se ne bom več mogel(ker ne bo delovalo) Jebat ga.

Edit.
Ok k vidim začudene smeške :zavijazocmi: Na meni ne bo delovalo, drugim bo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: McGiver in SamSvoj

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Glede na projekcije odobritev in dobav bom na vrsti nekje aprila, maja 2021. Najbrej bodo Angleži testirali za EU, pol pa vsi s prednostjo no in pol pridemo mi navadni na preizkušeno. ;)

Bi pa v tem trenutku raje od Moderne, al pa ruski Sputnik5, kot pa Pfizerja.
Pfizer in Moderna imata enako tehnologijo. Sumljiva je AstraZeneca, ki je najprej objavljala 60% učinkovitost, potem ,ko je videla rezultate konkurence, so nenadoma postali 90% učinkoviti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pfizer in Moderna imata enako tehnologijo. Sumljiva je AstraZeneca, ki je najprej objavljala 60% učinkovitost, potem ,ko je videla rezultate konkurence, so nenadoma postali 90% učinkoviti.
Pfizer iz principa ne. Turško/nemško/ZDA naveza. Od nikogar še ni nikoli nič dobrega prišlo - tako vsaj pravijo nekateri. Astra Zeneca sploh nisem omenjal. ;)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Glede na to, da bo Evropska agencija o tem odlocala sele okoli bozica, izgleda ze tako.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113

V UK bodo začeli naslednji teden (oz. po domače 3 faza kliničnih testiran :evil: j) bo potekala kar v RL, med splošnim prebivalstvom.
What could possibly go wrong ?

BREZ spiska sestavin, BREZ poročila po končanem testiranju, BREZ neodvisne strokovne
študije, ki bi potrdila ali ovrgla VARNOST Pfizer/BioNTech cepiva, se bo naslednji teden
začelo cepljenje po celotni državi.

BREZ testa na:
* otrocih
* nosečnicah
* osebah, ki redno jemljejo zdravila
* osebah z različnimi psihičnimi in fizičnimi težavami
ČEPRAV, naj bi cepivo dobili tudi oni.

Pfizer/BioNTech spremlja neželjene učinke samo na 1/5 testiranih oseb in
prijavlja resne reakcije samo, če se pojavijo pri VEČ kot 2% ljudi, ne glede,
da je tudi 2% VELIKA ŠTEVILKA.

Še ENkrat:

cepivo je odobreno pred objavljeno analizo o VARNOSTI in
njegova vsebina ni transparentna.

Pfizer/BioNTech ne bo nosil NOBENE PRAVNE ODGOVORNOSTI, če
po cepljenju pride do NEZAŽELJENIH bolezenskih stanj...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
V UK bodo začeli naslednji teden (oz. po domače 3 faza kliničnih testiran :evil: j) bo potekala kar v RL, med splošnim prebivalstvom.
What could possibly go wrong ?
4. faza, če že kao štejemo.
3. Je že mimo.

Drugi citat pa... Imamo sestavine in imamo poročila s testiranja
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Nam prodavajo da je nevem kako hudo zdravilo na koncu bo pa samo še eno cepivo proti gripi ker res ne vem katera vlada bi svoje državljane imela za poskusne zajčke.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom

V UK bodo začeli naslednji teden (oz. po domače 3 faza kliničnih testiran :evil: j) bo potekala kar v RL, med splošnim prebivalstvom.
What could possibly go wrong ?
Pa čip si pozabil omeniti
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Da. Ker enostavno ne vidim konca tej noriji. Ne gre več tako delat... Ajde, živet še nekaj časa takole bi še šlo, šihtat žal ne. Penzija je še daleč. Je*eš teorije zarote, vem da se vas ne bo veliko cepilo... Zato bo cepljenje ostalih še toliko bolj pomembno... Bom že preživel tisto iglo v rit/roko. Pa čip tudi... Semenčice sem pa tudi že vložil, kar sem mislil... :fredi:
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Sam se ne bom. Pa ne zaradi teorije zarot itd. Ampak zato, ker že sedaj se nisem cepil proti gripi, tudi za covid ni treba. Ne bom pa nasprotoval če se žena al pa otroc.

Ne boš se cepil zase, cepiš se zaradi skupnosti in ljudi okrog sebe. Covid ni gripa. Sicer pa bo situacija taka, da bo več ok na eu držav zahtevala cepljenje za vstop in izognitev karanteni.
Je pa vprašanje kako je s tistimi, ki so Covid že preboleli - je cepljenje zanje potrebno ali ne? Proritelesa namreč imajo, res pa ne vemo za koliko časa.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj