Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Za nekatere zadeve ne bi bila slaba, mislim pa da bi bolj ustrezala tistim ki kritizirajo ukrepe, saj Kitajci načeloma prosto šetajo in živijo razen ko dobijo kak primerek.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Res. Na tiskovki je rekel, da ga je na obisku Golnika en novinar/fotoreporter vprašal kdaj bo Sputnik na voljo v Sloveniji in to je bil njegov odgovor.

Njegovo obnašanje ogromno pove o njem kot človeku. In to, da je še vedno na tej funkciji ogromno pove o njegovem šefu. NE prvemu in NE drugemu. Kacin je v tej krizi del problema, JJ pa nesposoben to videti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in McGiver

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Kot človek, ki govori v imenu vlade si takih kiksov niti pod razno nebi smel privoščit.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Prijavljeni na NJIZ-jev seznam za 88 letnega očeta, kličemo vsak teden v ambulanto, da ga dajo na seznam, kjer redko sploh pridemo do sestre, včeraj je imel oče pregled v ZD-ju, niso vedli nič glede cepljenja, danes kličem jaz, po pol ure pridem do sestre, ki mi pove, da nič ne vejo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Prijavljeni na NJIZ-jev seznam za 88 letnega očeta, kličemo vsak teden v ambulanto, da ga dajo na seznam, kjer redko sploh pridemo do sestre, včeraj je imel oče pregled v ZD-ju, niso vedli nič glede cepljenja, danes kličem jaz, po pol ure pridem do sestre, ki mi pove, da nič ne vejo.
No in na jutranjem video sestanku izvem od sodelavca, da so njegovo mamo, ki je pri ZD Ljubljana Center včeraj klicali, da ima danes ob 10ih na Gospodarskem razstavišču termin.

Mi je kr dvignilo pritisk, pokličem nazaj v ZD Vič, to povem, je rekla, mi nič ne vemo, ji rečem, da lahko pokličem na NIJZ, če želi, pa je rekla, da se bo takoj pozanimala in me poklicala nazaj.

In, prejle me pokliče, da termin v petek ob 8.30 na Gospodarskem razstavišču.

Tko da folk, če hočete priti vi ali vaši starši na vrsto, morate biti proaktivni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
No in na jutranjem video sestanku izvem od sodelavca, da so njegovo mamo, ki je pri ZD Ljubljana Center včeraj klicali, da ima danes ob 10ih na Gospodarskem razstavišču termin.

Mi je kr dvignilo pritisk, pokličem nazaj v ZD Vič, to povem, je rekla, mi nič ne vemo, ji rečem, da lahko pokličem na NIJZ, če želi, pa je rekla, da se bo takoj pozanimala in me poklicala nazaj.

In, prejle me pokliče, da termin v petek ob 8.30 na Gospodarskem razstavišču.

Tko da folk, če hočete priti vi ali vaši starši na vrsto, morate biti proaktivni.
Kot vedno v banana republiki sistem ne deluje in je potrebno "zrihtat".
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Eto izkušnje sodelavca, ki je danes peljal mamo na Gospodarsko razstavisce:

1. Z Dunajske ceste lahko zapelješ direktno na tisti velik odprt predprostor Gospodarskega razstavisca. Not zaviješ pri semaforiziranem prehodu za pešce. Na vhodu so redarji, ki spuščajo samo avtomobile tistih, ki so naročeni. Prostora za parkiranje je dovolj.
2. Greš v tisto veliko halo, tako da nisi zunaj na mrzlem in notri so cepilna mesta. Okoli 6 jih je.
3. Vsak cepilec že dobi predpripravljeno injekcijo s cepivom, tako da ta oseba ne vleče tekočine iz flaske. To vse naredijo v ozadju in na pladnju prinesejo cepilcu
4. Po cepljenju dobiš kartonček s Pfizerjevo nalepko in žigom
5. Naslednji termin za Pfizerjevo cepivo je čez 21 dni in pokličejo te oni, da prideš. Pri Moderninem cepivu je, kot je meni znano, ta rok 28 dni

Stranskih učinkov ni imel nihče v te skupini, ki so se cepili ob te uri.
Izgleda kar dobro organizirano, tako da kar žokajte osebne zdravnike svojih staršev in se jim ne pustite odgnati z odgovorom, da oni nič ne vejo. Kar recite jim, da boste pa poklicali na NIJZ za termin, če ga oni ne znajo zrihtati. Pri meni je to delovalo.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Eto izkušnje sodelavca, ki je danes peljal mamo na Gospodarsko razstavisce:

1. Z Dunajske ceste lahko zapelješ direktno na tisti velik odprt predprostor Gospodarskega razstavisca. Not zaviješ pri semaforiziranem prehodu za pešce. Na vhodu so redarji, ki spuščajo samo avtomobile tistih, ki so naročeni. Prostora za parkiranje je dovolj.
2. Greš v tisto veliko halo, tako da nisi zunaj na mrzlem in notri so cepilna mesta. Okoli 6 jih je.
3. Vsak cepilec že dobi predpripravljeno injekcijo s cepivom, tako da ta oseba ne vleče tekočine iz flaske. To vse naredijo v ozadju in na pladnju prinesejo cepilcu
4. Po cepljenju dobiš kartonček s Pfizerjevo nalepko in žigom
5. Naslednji termin za Pfizerjevo cepivo je čez 21 dni in pokličejo te oni, da prideš. Pri Moderninem cepivu je, kot je meni znano, ta rok 28 dni

Stranskih učinkov ni imel nihče v te skupini, ki so se cepili ob te uri.
Izgleda kar dobro organizirano, tako da kar žokajte osebne zdravnike svojih staršev in se jim ne pustite odgnati z odgovorom, da oni nič ne vejo. Kar recite jim, da boste pa poklicali na NIJZ za termin, če ga oni ne znajo zrihtati. Pri meni je to delovalo.
Hvala AndY1. V četrtek peljem sosodnico in ta podatek o parkiranju mi zelo pomaga, ker me je malo skrbelo, kje bom parkiral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1