Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
V zdravstvu je trenutno itak čisti kaos s cepivom. Noben nima pojma kdaj ga bo dobil. Za en ZD vem, da bi morali dobiti v nedeljo, pa še danes nimajo ideje kdaj bo dostava.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Danes sem pisal v moj ZD, da berem o seznamih za cepljenje, ki se menda delajo in da bi bil rad na njem. Pa so mi odgovorili, da tudi sami o tem samo berejo v medijih in da jih nihče iz ministrstva ali NIJZ-ja ni še niti povohal, kaj šele dal kaka navodila. Torej banda z dr. IJJ na čelu spet samo laže.

Edit: Typo
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Danes sem pisal v moj ZD, da berem o seznamih za cepljenje, ki se menda delajo in da bi bil rad na njem. Pa so mi odgovorili, da tudi sami o tem samo berejo v medijih in da jih nihče iz ministrstva ali NIJZ-ja ni še niti povohal, kaj šele dal kaka navodila. Torej banda z dr. IJJ na čelu spet samo laže.

Edit: Typo
Mene je včeraj osebna zdravnica (koncesionarka) obvestila da vpisuje interesente za cepljenje - kolikor razumem potem ona interno še razporedi kdo je v kakšni prednostni skupini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Danes sem pisal v moj ZD, da berem o seznamih za cepljenje, ki se menda delajo in da bi bil rad na njem. Pa so mi odgovorili, da tudi sami o tem samo berejo v medijih in da jih nihče iz ministrstva ali NIJZ-ja ni še niti povohal, kaj šele dal kaka navodila. Torej banda z dr. IJJ na čelu spet samo laže.

Edit: Typo

To si klical receptorja ali tvojega osebnega zdravnika?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Imam koncesionarja (Barsos). Odpisala mi je sestra mojega osebnega zdravnika.

Dejstvo je, da tudi mi iz medijev dobimo razne informacije o zbiranju interesentov, čakalnih listah… Že kar nekaj časa se trudimo pridobiti relevantne informacije s strani Ministrstva za zdravje glede cepljenja, čakalnih vrst, datumih dobave…; vendar na žalost do danes uradne informacije nismo prejeli.

Prejeli smo navodila o ravnanju s cepivom s strani NIJZ in informacijo, da kdaj bomo lahko cepivo naročili, bo javljeno; saj MZ določa prioritetno lestvico in vse povezano z dobavo cepiva, ki prihaja v Slovenijo postopoma.

Prosim razumite, da brez konkretnih informacij in navodil težko potrjujemo pacientom uvrščanje na seznam; saj se bojimo, da bo cepiva premalo oziroma ne bomo cepili po pravilnem vrstnem redu in se lahko ponovi zgodba z gripo; ko je dejansko sredi evforije brezplačnega cepljenja cepiv v Sloveniji zmanjkalo in smo bili primorani odpovedati kar nekaj terminov.

Takoj, ko dobimo točna navodila, bomo vse informacije objavili na spletni strani; socialnih omrežjih in bomo tudi lažje odgovorili na vprašanja pacientov po telefonu.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
Tko pa je.

Btw dohtarji in ostalo osebje stojijo v vrsti za cepit. Tako da tisto nabijanje kako se nočejo vsaj tukaj ne drži
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
Od strašnih, groznih, smrtonosnih, 13539% bolj nevarnih stranskih učinkih od samega virusa, sem imel rahlo bolečo mišico. V četrtek, pol dneva, če sem pritisnil nanjo.

Aja, pa telefon mi zdej bolje lovi :evil:
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Angelca Janši 'ukradla' 574 000 doz cepiva.
Slovenia has secured a mere 26,000 doses, while it was entitled to over 600,000 more

Bo spet Šarec kriv ?


Številka 600 000 cca število upokojencev.

Za vse ostalo je denar, samo za cepiva ne ??
Torej drži moja teza, da bo Janša vlekel tole casedemijo do leta 2050.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Angelca Janši 'ukradla' 574 000 doz cepiva.


Bo spet Šarec kriv ?


Številka 600 000 cca število upokojencev.

Za vse ostalo je denar, samo za cepiva ne ??
Torej drži moja teza, da bo Janša vlekel tole casedemijo do leta 2050.
Nisem se zasledil v medijih, da bi kateri nas strokovnjak tole demantiral ali potrdil.