Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če poslušaš Beovićko se ne rabijo cepit 8 mesecev, pa še potem mogoče,... :bonk:

Stroka uradno pravi (NIJZ), da se lahko cepijo kadarkoli po preboletju do šest mesecev, zaradi pomanjkanja cepiv pa priporočajo čim kasneje v teh 6 mesecih in še to samo z eno dozo - kar pa ti nič ne pomaga - vsaj trenutno, razen z Jansenom.

Glede na trenutno sranje in jamranje cepilnih centrov, da jim bo "svežih" ljudi za cepit zmanjkalo v 10-14 dnevih, lahko pričakujemo kmalu akcijo: kdorkoli, samo da se cepimo!
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ali imajo samo AZ in se nočjo cepit ali ni cepiv...ker mene še vedno niso klicali...
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
To je taka zmesnjava in nasprotujoce si informacije da resnicno clovek nemore priti do zakljucka. Rezerviral sem si cepljenje v Italiji 2.junija ravno zaradi nase revscine ki za prebolevnike ne spravi skupaj teh par doz cepiva pred 6 meseci ,potem zacne Beovicka trositi okrog to novico da bodo cepili prej ,sedaj kot kaze od tega spet ni nic.. In za ustvarjanje te zmede so na koncu ti ljudje se placani...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ali imajo samo AZ in se nočjo cepit ali ni cepiv...ker mene še vedno niso klicali...
Priporočam osebni klic v cepilni center in razjasnitev. Tudi kolega ne kličejo, ker je bil na HAGT lažno pozitiven tri mesece nazaj, potem ovrgel z negativnim PCR, ampak tega več nihče ne gleda - samo da se nekaj pozitivnega posveti, si že avt!
Že na je včeraj postala moderna v MB.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Nevem kako je drugod po Slo a v Novi Gorici jih na telefon ne priklices ,bi moral vzeti en dan dopusta in vrteti in vrteti da bi se mogoce kdo oglasil ,na spletu jim celo pise da stevilka ni namenjena klicanju za xy informacije ampak izkljucno za odpoved cepljenja....
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj sem napisal kako gre v MB - kličeš in si na čakanju 20 minut plus (zato imamo neomejene klice in zvočnik na telefonu), potem nekdo dvigne in ni merodajen za nič, ampak edino ta način je tisti, da spravi prebolevnika na cepljenje pred 6 meseci.
Aja pa da pošlješ direktorju ZD v vednost mail - pol pa so hitri in prijazni. ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Probaj se naročit za oddajo vloge za UD na UE Ljubljana. Tam te pa odzivnik prijazno obvesti o povečanem številu klicev in te mirno vrže ven...Covid je vrhunsko vplival tudi na uradnike naše lepe države.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Saj sem napisal kako gre v MB - kličeš in si na čakanju 20 minut plus (zato imamo neomejene klice in zvočnik na telefonu), potem nekdo dvigne in ni merodajen za nič, ampak edino ta način je tisti, da spravi prebolevnika na cepljenje pred 6 meseci.
Aja pa da pošlješ direktorju ZD v vednost mail - pol pa so hitri in prijazni. ;)
Zakaj pa bi se kdo hotel cepit prej kot 6 mesecev po prebolenju? Saj ima protitelesa ki ga še ščitijo ???????
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Težko to tebi razložit. Mogoče poizkušaj razmišljati v smeri cepivo, dve dozi, dnevi do priznanja cepljenja - "siva cona" v vmesnem času. Ne smeš gledat samo kaj rabiš za v SLO, važno je tudi kaj drugi priznavajo, če se menimo o blagohotnosti cepljenja za luksuz ljudi, če se menimo za zdravje in doma čepenje se ne rabiš cepit!

Aja še to mi pojasni: kako pa veš ali imaš protitelesa? A s plačljivim testom, ki ga nihče na svetu uradno ne prizna? Cccc. Mi je ravno včeraj razlagal sosed, da mu zdravnica zahteva samoplačniški test na protitelesa, da ga uvrsti na seznam za cepljenje in to točno šest mesecev po preboletju. :bonk: Med tem Beovićka in Vitkova razlagata na TV, da se lahko cepiš takoj po preboletju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ko pa je Janezu Slovencku te njihove ignorntske zajebancije dovolj in pride v zdravstveni dom z motorno zago je pa cel hudic in pomp kako grdi in nevljudni so pacienti....
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Želiš se cepiti, ampak cepilni centri NE sprejemejo klica.
Imajo preveč dela?
Kje so sedaj tisti, ki se nočejo cepit - antivaxerji!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec
2. okt 2007
3.596
2.037
113
Želiš se cepiti, ampak cepilni centri NE sprejemejo klica.
Imajo preveč dela?
Kje so sedaj tisti, ki se nočejo cepit - antivaxerji!

danes cepljen, bil prijavljen na dveh koncih, dobil klic na isti dan in sem lahko na koncu izbiral cepivo...

glede na to, da je cca. 60% populacije izrazilo željo za cepljenje, bodo imeli še cepilni centri kar nekaj dela. Z omejitvami PCT, pa bo ta procent itak rastel pred dopusti, ko še nekateri kalkulirajo, da v EU ne bo pogoj a PCT oz. v AT imajo 3*G
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Kaj Avstrijci so na 3G???
Mi smo že na 5G.
Veš kak telefon vleče zdaj ko sem 1x cepljeni.