Alfa 156 2.4JTD vs VW Passat TDI vs Volvo S60 D5

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Ne, bo kar držalo kar sem napisal. Je preoblečena prva generacija. Skratka tistega, ki so ga nehali delat leta 2000. Kar ni bilo več dobro za Ford, je bilo dovolj dobro za Jaguar.
hysterical-1.gif

Hm, ne najdem kje piše da je baziran na MK1 ali MK2... Tole je še največ kar sem našel:

"based on the redisigned Ford Mondeo"

Ostan pri italijančkih (ti znajo pa res ponucat ultra stare platforme
wink-1.gif
)...

Citat:
It is built on a modified version of the Ford CD132 platform, a British version of the Ford CDW27 platform... used for Ford Mondeo, Ford Countour, Mercury Mystique

Oglej si še velikosti faceliftanega in medosne razdalje Mondea prve generacije (Mk II) ter X-type. Potem pa zraven postavi še mere Mondea Mk III, ki nikoli ni bil prodajan v USofA.
grims-1.gif


PS. Če bi bil kaj pismen, bi prebral link, ki si ga prilepil, kjer piše ravno to kar sem jaz napisal.
hysterical-1.gif

Sem tokrat prebral, včeraj sem pa imel dost dela pa sem bil površen
smile-1.gif

Res je, torej trenutno že v bistvu vozim osnovo X-Typea
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Jernej, alex, marko, rigler...

Želim ti, da si imel srečno roko pri nakupu.
Ko boš slikal superba pa poslikaj še omego. Ne zanimam me reg. št., zanima me ohranjenost notranjosti in tudi zunanjosti.
Prav tako me zanima, kako zdrži žena ob tebi, ker dejansko si več v avtu kot ob ženi (spanje všteto). Zmažeš se edino z izgovorom da več ljudi vozi avto. Da bo nekdo v dobrih petih letih naredil 700.000km in ob tem se "špilal" še poslovneža je precej sumljivo. To mislim da je že lepa kilometrina za nekoga ki vozi kamion (sam, ne dva ali celo več šoferjev). Na tak način narediš 140.000 km na leto, 500km na dan. To se pravi si povprečno 5-7 ur/dan v avtu (kdaj sklepaš posle?), pa tudi če se po nemških AC voziš. Ker tudi tam poznajo praktično stoječe kolone
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.