Adriaroute samostojno?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozdrav ,

sicer je sigurno kje zapisano a ker mislim da AR nima več kaj dosti uporabnikov ,morda se celo motim ,me zanima ali lahko AR karta deluje na garminu samostojno ? Se pravi brez CN kart ?

Bolj za hec kot zares sem na sd kartico kjer je ena CN karta skopiral še AR .img datoteko. Obe karti na sd kartici sta v Map in ena je poimenovana CN in druga AR.Ko prižgem garmin ,gre nalaganje normalno skozi.

Sedaj če odkljukam CN,obkljukana pa ostane AR je zaslon prazen ? Nobenih cest....skratka prazen zaslon .Ko pa obkljukam še CN se pa normalno izrišejo ceste ?

Je to normalno ?

Hvala.lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
AR od 4.1 naprej (ce se ne motim z verzijo) nimajo več Slovenije notri!
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Mi je kanalo ja.... Hvala. Sem šel sicer po težji poti , a na koncu sem šel prebrskati in videl da ni več Slovenije.

Sem zagnal CN centralna evropa pa Bih ni , in sem obkljukal še zraven AR ,pa se Bih pojavi kot opcija države po kateri boš iskal..

Če izkoristim kar tole temo...Ali imajo Nuviji tipa 40,50,60 že zaščito pred pašniškimi kartami in ali se dajo odstraniti..??

Sinova sta naredila izpit ,pa bi jima v nabavljeno raketo..dal enega garmina.Pa sem mel eno opcijo za nuvija 40 ali pa 50 z UK kartami.??

Lp

Hvala.lp
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Premakni se do Zagreba.

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
AR od 4.1 naprej (ce se ne motim z verzijo) nimajo več Slovenije notri!

A je arbitražna že odločila in Zagreb dodelila Sloveniji?
shocked-1.gif