Admin, modi .... POZOR!!

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Meni so pa njeni "omladinci" simpatični.
Fajn je, da se zna še nekdo (poleg cifre) hecati na svoj račun na te "moški-ženske" teme...
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:

Samo se mi zdi, da odkar ima službo (nekje sem prebrala), se je kar spremenila.




Ja in se povsod hvali, da sela z 1d mkII in 70-200 2.8
stupid-1.gif


Tudi na drugih (fotografskih) forumuh je kar veliko ljudi ne prenasa. Vsaj tak obcutek sem dobil
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Kaj si hotel s tem povedat (nič kaj bolša kot na suxu), definiraj.

svojega mnenja o osebah ne rabim delit z drugimi na internetu.... to je moje mnenje in tak bo tudi ostalo....

hmm... zanimivo... po tem postu pa takoj 3 zvezdice....
evil.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Citat:
Uporabnik HS2K pravi:
Mah sej Tinekr zna napisati tud kak simpatični post, ampak problem je v tem, ker jih je večino pa ustreljenih mimo. Zakaj? Punca živi v oblakih in zato je folk ne prebavlja. Včasih napiše kako neumnost in potem to na vse pretege zagovarja. Normalno, da se je folku to zamerilo. Poleg tega se je drži titula "pacient leta", kar pomeni da morš 3x več delat na priljubljenosti kot pa en navaden uporabnik. Da ne govorim o tem, da ima dekle že otroka, sama se pa vede kot 15-letnica. O-mladinci?
stupid-1.gif


Pa brez zamere Tinekr.

se strinjam

ponavadi jo malo preveč zanese, ko pa opazi, da je nardila bedarijo pa se hitro zagovarja
uf-1.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
tinekr ima po navadi v postih kar prav.. pa me čudi, da tega niti ne opazite..tudi njene zafrkancije ne..
mi pa grejo občasno na jetra njene fore po samopotrjevanju, kot kakšna 15 letnica
smirk-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik nadi pravi:
tinekr ima po navadi v postih kar prav.. pa me čudi, da tega niti ne opazite..tudi njene zafrkancije ne..
mi pa grejo občasno na jetra njene fore po samopotrjevanju, kot kakšna 15 letnica
smirk-1.gif

Tina?
hysterical-1.gif

dobrodošel prvi alter
cheer.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Seveda ma prav:

Uporabnik tinekr je napisal:
Jaz delam tudi fizično delo, pa včasih tudi jest nimam časa.
Ogromno letanja, nikoli ne sedim, fotkanje z težko opremo, menjavanje kaset za papir- ne vem mislim, da približno okroh 10 kil...Pač delam moško delo , hu kers.

bonk.gif