Admin, modi .... POZOR!!

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik dekca pravi:

V Bušmaniji.




confused-1.gif
to je kje/kaj, definiraj
 
Nazadnje urejeno:

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Kaj je sedaj s to temo? So Stieber, Stardec, Tinekr že prijavljeni?
grin1.gif


Mene načeloma noben od teh treh ne moti, je pa fajn vedet
grin1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Sam ne vem kdo je bil spet tako žleht, da ji je takoj prbil 1*. Saj ne zagovarjam, sam človeku pa vseeno lahko date še eno šansko. Če ne bi stala za tem kar je, bi se lepo registrirala z drugim nikom in se pretvarjala da je nekdo drug. Obstaja pa tudi možnost, da se je nekdo drug registriral z njenim nikom, kar se mi pa tudi zdi malo bolno.
 

che

Pripravnik
20. jul 2007
169
1
18
krucya sem srečal na veselici, mu omenil alter.si, pa prav da sploh nima časa več za te zadeve
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Težko je o nekomu spremenit mnenje, ko kar naprej in naprej nekaj nabija in goni svoje. Človek si preko forumov ne more drugače ustvariti mnenja o nekomu, kot preko postov, pa čeprav je morda vse skupaj zafrkancija. (DZ se strinjaš z mano?
grin1.gif
)

Jaz recimo, da že sebe pogledam, kakšne sm pisala še par mesecev nazaj
bonk.gif
sej ni čudnega, da se še vedno najde par ljudi, k me ne prenašajo, čeprav (pa ne da se hvalim) mislim, da dokazujem, da sem se čisto spremenila.

Nekateri pač dajo šanso, nekateri ne, to je treba sprejet.

Niso vsi tako dobrosrčni, kot je Cifra
grin1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Sama priznaš, da si imela svoje momente, sam se mi zdi, da si sedaj pa čedalje bolj priljubljena. In zakaj se ne bi to zgodilo tudi z Tinekr. Je pa res, da bo tudi ona morala nekaj narediti na tem področju, samo od sebe se pač ne bo nič spremenilo.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Jaz sem imela kar eno leto to obdobje, če greš moje poste brat nazaj te dobesedno nekam prime
bonk.gif
in ja, zadnje mesece sem se full umirila, ker sem pač dala skoz, recmo da smo ene "probleme" rešil, spremenila razmišljanje, poleg tega nisem imela več časa tolk viset na forumu. In prepričana sem, da mi Cifra nebi dal priložnosti moderirat tu, če nebi že prej spremenila način pisanja, kar pa oprosti pri tinker slabo kaže.

No pa moram reči, da sem tudi o babette spremenila mnenje, ko se je umirila in pa ko sem jo spoznala u RL
wink-1.gif
)
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Sam ne vem kdo je bil spet tako žleht, da ji je takoj prbil 1*. Saj ne zagovarjam, sam človeku pa vseeno lahko date še eno šansko. Če ne bi stala za tem kar je, bi se lepo registrirala z drugim nikom in se pretvarjala da je nekdo drug. Obstaja pa tudi možnost, da se je nekdo drug registriral z njenim nikom, kar se mi pa tudi zdi malo bolno.

no ja... koliko vidim piše da ima 5 ocen... in povprečna je 1.....
tongue-1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Ob 18:05 je imela 2 oceni in 1 zvezdico. Ne vem zakaj ji določeni avtomatsko, samo da vidite ime tinekr date 1*. Tudi sama sem že bila "žrtev" takih uporabnikov. Saj ne, da se mi gre z zvezdice, sam človeka pa vseeno zanima zakaj te nekdo oceni z 1* če pa sploh z nobenim nisi v konfliktu. Ali je morda že dovolj, da imaš drugačno mnenje o nekom ali čem, očitno saj druge razlage ne vidim.

Predlagam, če je to izvedljivo, da bi se videlo kdo in koliko zvezdic ti je nekdo dal. Lahko bi izvedli anketo. Sama sem do sedaj morda 2x pritisnila 1* (v misih imam Sux) in to sem tudi javno povedala in obrazložila.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Pa kaj se sekirate zarad zvezdic?
Jaz tega sploh ne porajtam, ker me ponavadi bolj zanima vsebina sporočila, kot pa uporabnik in njegove zvezdice. Itak, če je kaj pametnega, pogledam avtorja, enako, če gre za bedarijo. Če je res ok post, uporabnik dobi 5*, če je pa ultra bedarija, pa 1. Vmes ni nič. Pa še za tiste cveke se je treba kr ornk potrudit. Če se spomnim foruma, na katerem tudi včasih kaj napišem (sem napisal), sem cvek potalal govančku zarad res bedastoč, pol se pa že kar neha.
Tu nisem dal še nobenemu nič.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
jaz je še do zdaj nisem ocenil.... še vedno čakam... po vsej verjetnosti pa nebo nič kaj boljša kot je bla na suxu....
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Mah sej Tinekr zna napisati tud kak simpatični post, ampak problem je v tem, ker jih je večino pa ustreljenih mimo. Zakaj? Punca živi v oblakih in zato je folk ne prebavlja. Včasih napiše kako neumnost in potem to na vse pretege zagovarja. Normalno, da se je folku to zamerilo. Poleg tega se je drži titula "pacient leta", kar pomeni da morš 3x več delat na priljubljenosti kot pa en navaden uporabnik. Da ne govorim o tem, da ima dekle že otroka, sama se pa vede kot 15-letnica. O-mladinci?
stupid-1.gif


Pa brez zamere Tinekr.