Admin, modi .... POZOR!!

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
nej jih podeljujejo modi in admini ...

Samo admini.
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:

Citat:
Uporabnik Swich pravi:

nej jih podeljujejo modi in admini ...




Samo admini.
wink-1.gif


Eh, to je najbolje, da se dodeli vsakemu titulo, ki mu jo drugi določi. Pa, da se spreminja na minuto.



Mal prelahko gre to. Sploh pa, zakaj nekdo avtomatsko dobi isto titulo kot jo je imel drugje? A si jo je tukaj zaslužil?
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

jaz samo upam da omejenega Vseveda ne bo sem, za druge uporabnike suxa pa mi je vseeno ker se z vsemi več ali manj razumem.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ja res je da je pacient, samo že nekajkrat je imel kar prav kar je povedal....tako, da sem bil primoran se strinjati z njim
grin1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Ma ja, pri njemu je tako, da se človek na začetku še strinja z njim, problem pa se pojavi v njegovih naslednjih dvajsetih postih v isti temi, kjer se več ali manj pogovarja in krega sam s sabo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Jih povabimo v paketu z ostalimi?
grin1.gif

hmmm da premislim...... NE!

zdaj imamo MalcomXa Batateja... in še kaka stara legenda bo prišla.....
rad se smejim dobrim smešnim postom..... kot pa da se moram smejat na smeh bolanim....
nahrung002.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Stieber pa res ni bolan. Je eden izmed tistih z najboljšim smislom za humor na suxu. Stardec pa tako dobro igra svojo vlogo provokatorja, da je neverjetno. Upam da pridejo sem pa še kakšen HuangDi in Marsellus
cheer.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Meni je bil pa hujši stardec (spominja me na kakšen poskusni projekt dr. Ruglja).
grin1.gif


Vidiš jaz pa, ko sem slabe volje grem brati stardeca, da se malo razvedrim in se mu nasmejem.
cheer.gif


Roko na srce ima drugačen pogled na svet in se velikokrat ne moti, da bi mladini kaj pametnega povedal. Mogoče bo komu zaleglo 4000 postov, da naj se počasi vozi
aplauz.gif
če bo samo 1 ga upošteval in zaradi tega ne povzročil nesrečo (dinamik) je veliko naredil.

IMHO