A greste kaj v dol k južnim sosedom?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To me spominja na aplikacijo, ki so jo v Apple storu prodajali po 1000€. Ko si aplikacijo sprožil, se je pojavil napis čez cel ekran: "Jaz sem bogat", drugega pa ni znala delati. Prodali so jih kar nekaj, preden jo je Apple umaknil.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne res?? Zakaj pa se ti možganski maloposestnik potem toliko obreguješ ob backpackerje in podobne, da premalo trošijo, medtem ko ti parazitiraš tam doli in edino kar je od tebe tam je sranje v morje?

Uuuu, kako mi je všeč, da me tako sovražiš... :cheer:

Si pač majhen slovencelj, ki porabi ure in ure, da se ukvarja z enim upokojencem. In analizira, kaj je ta rekel. :bonk:

Ni čudno, da gre Slovenija z večino takih, kot si ti, v curac. Samo sovraštvo do drugače mislečega...

Mimogrede, od tebe je sama kritika drugih in nerganje.
 

Priponke

  • 51989121_143605703332917_4417946958602174464_n.jpg
    51989121_143605703332917_4417946958602174464_n.jpg
    71,5 KB · Ogledi: 121
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Uuuu, kako mi je všeč, da me tako sovražiš... :cheer:

Si pač majhen slovencelj, ki porabi ure in ure, da se ukvarja z enim upokojencem. In analizira, kaj je ta rekel. :bonk:

Ni čudno, da gre Slovenija z večino takih, kot si ti, v curac. Samo sovraštvo do drugače mislečega...

Mimogrede, od tebe je sama kritika drugih in nerganje.


Noben te ne sovraži, sam zanima nas zakaj predavaš eno, počneš pa drugo.

Pa 150€ izvenpenzionske porabe v Ljubljani tud še nismo razčistl, brez poscanega in pokozlanega podhoda pri Ajdovščini, recimo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.925
5.463
113
Pobrisal poste ki nimajo veze s temo in johannesa izključil iz teme za 5dni....ostale sankcije bodo primerne njegovemu nadaljnjemu obnašanju!
 
  • Všeč mi je
Reactions: vogel

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Če ti odgovarja tak dopust, kjer cele dneve ležiš na plaži(mivka press), pol ok. Se strinjam, da je Turčija zakon. Ampak nekaterim pač ni do take vrste dopusta, hotel, pa recimo psa ne moreš s seboj peljat. Ja, eni imamo psa zato, da gre povsod z nami.

Ustreza AI storitev in to zelo, sploh če probaš - hotel 5* ki ga na hrvaškem z storitvijo "vse vključeno" sploh nimajo v ponudbi. Kjer te natakar opazi, postreže in pokramlja s tabo, se smeje, želi ugajat ker ga ocenjujeo, preverjajo kvaliteto storitve.. Celo v angleščini in v ruščini, nemščina itak ni problem.

Dol pri hrvatih? Ugajati želi (pa še to me več pogosto) šiptar ko prodaja sladoled, pa mogoče še mlada receptorka, ki verjame v prijaznost za minimalca pri svojih 19ih letih. Ostalo je žal na precej nižji ravni.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
evo, mi smo spet bili vceraj s prijatelji v eni piceriji v Medveji pri Opatji....mulci dobili bombone, mi rakijo...Se pa nasmejimo, ko pridejo postreci in se lepo zahvalimo, ko prinesejo. Do sedaj povsod zelo prijazni. Upam, da me tole hvalisanje ne bo naslednjic udarilo po glavi.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.842
2.097
113
evo, mi smo spet bili vceraj s prijatelji v eni piceriji v Medveji pri Opatji....mulci dobili bombone, mi rakijo...Se pa nasmejimo, ko pridejo postreci in se lepo zahvalimo, ko prinesejo. Do sedaj povsod zelo prijazni. Upam, da me tole hvalisanje ne bo naslednjic udarilo po glavi.

Big deal... Lokalna oštarija, kamor hodimo na kosilo za čas službe, glih tako daje en štamperle za po poti.. .skoraj vsak dan. Tako da to zgoraj nič posebnega sploh.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.751
2.362
113
Pomurje
Mene pa za boga ne dobiš v šotor. Da se mučim še na dopustu po vročini, ni šans.

Če bi bil 10h v pisarni na hladnem, dopuščam možnost, da se bi mi dopadlo šotorjenje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
Ustreza AI storitev in to zelo, sploh če probaš - hotel 5* ki ga na hrvaškem z storitvijo "vse vključeno" sploh nimajo v ponudbi. Kjer te natakar opazi, postreže in pokramlja s tabo, se smeje, želi ugajat ker ga ocenjujeo, preverjajo kvaliteto storitve.. Celo v angleščini in v ruščini, nemščina itak ni problem.

Dol pri hrvatih? Ugajati želi (pa še to me več pogosto) šiptar ko prodaja sladoled, pa mogoče še mlada receptorka, ki verjame v prijaznost za minimalca pri svojih 19ih letih. Ostalo je žal na precej nižji ravni.
A ti greš v oštarijo na pir, al kelnarje osvajat?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
Adriatik je vrhunska lokacija. Ampak najboljša je za šotoriste, ker lahko v neparceliranem delu praktično na plaži kampiraš.
V tistem urnebesu, ki je bil zadnjič, si ne bi želel na plaži kampirat, sploh pa ne v šotoru. Iz vseh ostalih vidikov je pa prva vrsta seveda kul, če ni preveč polna plaža.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
Mene pa za boga ne dobiš v šotor. Da se mučim še na dopustu po vročini, ni šans.

Če bi bil 10h v pisarni na hladnem, dopuščam možnost, da se bi mi dopadlo šotorjenje.
Po navad se mučjo tisti v apartmajih s "pogledom na morje", ko trajbajo po vročini robo na plažo. Šotor ne ponavad v senci in je prav prijetno. Šotor rata problem ob nevihtah, zato sem jest v kamperju.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
no ja... največji problem je veter. pa še to ne tok, če je ustrezno privezan. Drugo je, da si nekje na prostem, tam te pol zelo verjetno razmeče. Ampak sej ponavadi so šotori nekje pod drevesi, kolikortoliko v zavetju...

dež pa ne pride skoz kr tko... pri novejših drži tud če 2 dni pada...