40 dni brez alkohola

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Si se skozlal do konca al boš tokrat tudi še mal razmislil in še kakšno domislico pripisal? Sam toliko da vem, da ne odgovarjam prehitro, mogoče ti uspe vmes zguglat buthurt.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sam da bi pa priznal, da si zaj.ebu, to pa ne. Bi te preveč peklo ane. Ti se kar obešaj na edit posta, ne bo spremenilo dejstva, da si skoču ko mlad petelinček.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
V vsakem drugem postu ti odkrito napišem, da sem neumen, da serem sva se tudi že zmenila, po novem sem tudi majhen (al ti samo preskakuje na otročje). Kaj bi ti torej sploh rad?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Da mi odgovoriš na eno preprosto vprašanje...Greš ti vedno do zdravnika prostovoljno, ali to od tebe lahko tud kdo zahteva?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Moja izbira besed je bila prirejena tvoji, tako v tej, kot v oni drugi temi. Še kozlanje bi lahko dal ven, ampak OK.

Jest recimo, imam zdravnico na medicini dela, ki ni čisto pri zdravi pameti in tam se moraš že skregat z njeno medicinsko sestro in ji dopovedat, da ljudje z astigmatizmom ne prenašamo ravno strojnih meritev dioptrije. Pa smo mel že diagnoze od hude daljnovidnosti in možne prepovedi dela za računalnikom in podobno. Sodelavec je imel pa hude težave, ko je rekel, da gre redno po službi na pivo, eno pivo in on se tega enga piva drži, mu je napisala not, da ne sme vozit avta..... In tej babnici se z lahkoto zlažem in nimam nobene slabe vesti ne do nje, ne do sebe, če ji izstrelim ko iz topa, da ne pijem sploh, čeprav vem, da bi lahko tudi manj in da se kdaj po službi zavleče krepko čez tri pire.

Ko je nardila paniko zarad podrtih jetrnih testov, sem šel seveda do mojga dohtarja z izvidi (niti nisem imel pojma kaj je to), ki je rekel...Si v zadnjem času spil naenkrat eno pivo, dva, pet, deset? Seveda sem rekel ja, smo mel fešto en teden nazaj, in sva imela v sekundi mojo najverovatnijo diagnozo. Sem pil po dohrtarsko en mesec in smo ponovil teste...BP.

Tudi na preventivnih pregledih, teh po 30tem letu, ne lažem.

Zdaj priznaš, da si prehitro skočil?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Vidim da ne bo šlo. No si pač na ignor oziroma na listi ljudi, s katerimi se ne splača ubadat tle gor, kot že šnecko in še kdo. Pa lepo se imej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello