Samsung s21 fe

afnagunca

Zelenc'
6. feb 2011
10
0
1
Pozdrav,zanimam se za Samsung s21 fe,kako ste kaj zadovoljni z baterijo, uporabo dveh sim , Bluetooth vedno vklopljen itd,.. Se pravi kar povečana poraba baterije pa tudi obremenjen tel., ali bo šlo skozi cel dan ,pa še brez nekih zatikanj,problemov..
Lp
 

Jurci

Pripravnik
26. mar 2009
129
2
18
Skoraj dve leti v uporabi, baterija ni nek presežek, res pa je, da ga polnim sproti, mislim pa, da bi šlo težko čez cel dan... Ne uporabljam dveh sim kartic. Občasno malo 'zakolca' ampak res občasno, drugo vse super, pozitivno presenečen...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Čisto soliden telefon - brez presežkov ali hujših pomanjkljivosti.
Baterijo polnim skoraj stalno - niti ne zaradi slabe baterije (čeprav tudi ni nek presežek). Telefon veliko uporabljam, precej se tudi vozim in takrat uporabljam wireless AA, kar dokaj solidno pije sok. Stalno imam vse vključeno (podatki na polno, BT, Wifi ...). Nič posebnega torej. Uporabljam pa funkcijo zaščite baterije in mislim, da se v letu in pol (toliko časa ga imam) ni veliko poslabšala.
Če bi moral izbrati stvar, ki me najbolj moti, je to zagotovo senzor prstnih odtisov. Saj verjetno je podobno sranje tudi pri ostalih, ki imajo ta senzor pod zaslonom. Prej sem uporabljal fizični senzor in tisto je čisto nekaj drugega, tole je pa bolj kot ne sranje.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Kot je že zgoraj omenjeno skoraj 2leti star model.
Daj ne nabijaj nekaj v tri krasne. Telefona ni preskusil še nihče razen tebe :valjamse: in ti boš sedaj nam solil pamet kaj naj kupimo:valjamse::bonk:
Če bi bilo po tvoje bi kupovali vsi samo S24.... vse ostalo S21... A... je leto ali dve star model :bonk:
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
In en in drug sta mimosuna (beri: bistveno predraga, ali pa za svojo ceno ponujata cisto prevec kompromisov). Najbolje situacijo opise naslov testa tanovega v zadnjem sobotnem dnevniku:

IMG_20231225_104558.jpg


Je pa res, da zna stari biti pogojno dober nakup, ampak res samo pogojno. Bojda so novega pri nas prodajali za 900€, zraven si dobil gratis se starega, in se sedaj nerabljeni stari prodajajo po oglasih. Vem, ker ga je frend pred enim tednom kupil za 320€. Jaz bi vzel rajsi kaj drugega, ampak ok...
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Obstaja zato, da ga ovce kupujejo. Izdali so ga takrat zaradi procesorja, ker kao snapdragon je toliko boljši in folk je kupoval kot nor, v resnici pa 99% folka sploh ne opazi razlike.
 

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
Obstaja zato, da ga ovce kupujejo. Izdali so ga takrat zaradi procesorja, ker kao snapdragon je toliko boljši in folk je kupoval kot nor, v resnici pa 99% folka sploh ne opazi razlike.
"Kao". Snapdragon je bil boljsi. Bolj odziven, hitrejsi shutter, lepse slike, manj pregrevanja, posledicno boljsa baterija, vse boljse.. Do sedaj so se zaradi sw izboljsav razlike obcutno zmanjsale. Bomo videli, kako bo z S24. Se pa strinjam, da je telefon za mainstream folk, npr. mnogo bolje je kupiti novega S22 ali pa S21 preko Bolhe, kot pa novega S23FE, ali pa kar saltati na kaksnega kitajca..
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Jaz sem nedolgo nazaj dobil zraven svojega s23, gratis s21fe. Sicer se sam kaj dosti nisem z njim ukvarjal, ker sem ga dal svoji. Ampak na prvo žogo čist soliden telefon. Je pa res, da ne jaz ne ona nisva neka ekstremna uporabnika, da bi rabila neke top telefone.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Mogoče še tole. Iz iztega naslova, kot sem jaz dobil gratis zraven še S21 FE, se jih je na bolhi znašlo ogromno, novih zapakiranih.

Če ima kdo željo po tem telefonu , se pomojem komot zmeni za omenjen mobi pod 300€ (glede na količino prodajanih). Kar je pa po mojem mnenju, kar dobra cena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi