2110 max v praksi

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
ja a zdej je pa odprt
smile-1.gif
groza

Dej probi no narest eno simulacijo poti ob priliki, ker me res zanima, če je to popravljeno.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Samo tole bom povedal. Že kar nekaj mesecev nazaj sem jim poslal popravek (manjka ena most čez avtocesto) in so mi odgovorili, da bodo upoštevali popravek.
Seveda popravka v Q3 niso uvrstili. Brezvezniki
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
tudi mene tam navigira iz smeri brda proti gorenjski....

meni ni jasno zakaj mi javlja naj se držim leve strani na celovčki nad avtocesto. res da je prednostna v levo, sam celovška se nadaljuje na ravnost....

aja...8110
 
Nazadnje urejeno:

kinolog

Zelenc'
12. avg 2008
5
0
1
Ima kdo izkušnje z update map za navigona 2110 max. varianta za 20 EUR (24 mesece update kart). Če je kdo to speljal prosim za kratke napotke.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
imeti moraš plačilno kartico, kak american express pa spelješ preko spleta......vpišeš serijsko nekje, da ti spremeni ceno iz 80 na 20€.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Nevem ce je kdo od vas ze to sprobal, ampak jaz na NAvigonu 2110 normalno laufam IGO, Tomtom, (navigon 6.5).
Torej startam MioPocket, in potem laufam gor kaj pac hocem. Stvar deluje kot dlancnik. Super zadeva.
 

kinolog

Zelenc'
12. avg 2008
5
0
1
Prosim če opišeš kako si to nastavil. Tudi sam imam 2110 max pa sm probal gor dat igo8 pa ne gre.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Fantje, jaz se pa ravno odločam za Navigon - IGO napravo.
A mi lahko kdo pove, zakaj za vraga naj bi dal IGO na Navigona?
Slovenija namreč je bolje pokrita v Navigonu?
Kaj je potem bolje v IGO? Pokritost balkana? SLO jezik, Radarji?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Jst tud ne vem zakaj bi na navigona tlačil IGO, je pa res, da ima IGO boljši Balkan.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Cez vikend si mogoce vzamem cas in naredim en paket, kjer je potrebno le skopirat vse na Flash kartico. Trtenutno nimam casa zato ne moram nic obljubit. Drugace pa vse pise na forumu:
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=101685&whichpage=5

To vam instalira samo MioPocket. IGO skopirate na kartico in nastavite poti v fajlu:
MioAutoRun\Scripts\Variables.mscr

Mislim, da nebo tezko
wink-1.gif


BTW. IGO ma slabse pokirto slovenijo kot Navigon. Za ostale drzave pa nevem. Ga bom testiral ta vikend Slovenija -> Nemcija.
Povem pa lahko se to, da dela zelo hitro na navigonu.
 

kinolog

Zelenc'
12. avg 2008
5
0
1
Hvala za navodila. Sm probau pa ne gre. Uspelo mi je na kartico dat miopocket. skopiral sm tud igo8. ko pa zalazfam navigon mi omogoča samo pregled slik.
 

janko17

3100. registrirani uporabnik
7. apr 2008
30
0
6
Imam Navigon 2110 max. s pomočjo programčka na sd kartici sem aktiviral explorer Win Ce v Navigonu, tako da je viden in se da na njem upravljati (ročno). Zraven obstoječe navigacije sem na SD kartico naložil še igo8 in deluje OK. In sedaj problem: rad bi.da bi vzpostavil komunikacijo med PNA Navigonom in PC računalnikom.Imam instaliran aktivesync 4,5, vendar mi javlja-not conected in error.Ali ima Navigon zaščito in kako jo odstranim. Prosim za opis postopka.Vnaprej hvala za odgovor.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik elrado pravi:
No naložil sem si Q3 mape in opazil, da tudi v sloveniji deluje lane assistant
cheer.gif
. Na poti iz Ljubljane na Vrhniko po AC mi prikaže po katerih pasovih moram peljati na razcepu proti primorski in gorenjski.

ne samo na Brdu
smile-1.gif

na relaciji Ljubljana - Koper deluje na vseh razcepih....
cheer.gif

stestirano
wink-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
no super da zdej dela, moram kej sprobat :=)

Zdej pa še vprašanje! Kaj uporabljate največ: fast ali optimum route?
Short route sem zanalšč izpustil, ker je ne nucam.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Optimum je najbolj prilagodljiva in ti ne sitnari z U-turni. Fast me je minila takrat, ko sem se enkrat za šalo peljal vsporedno z avtocesto in me je Naprava do ne vem kje poizkušala spraviti nazaj (No saj ne da je s tem kaj narobe. Navigon pač preračuna do kdaj se je hitreje obrniti in se peljati po avtocesti, kot nadaljevati po stari cesti).